Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Hello!

Elég fekete a hűtővizem nem is tudom csak jó lenne kicserélni.. mindha nekem mondta volna valaki hogy csavaros..

Igen az izzóval kapcsolatban.. ö.. le kell hogy vegyem a számlapot (sebességmérőt) vagy hogy.. mert az ilyen tán t40 es kulcs kéne meg aztán rajta van a mutató is aztán bizonytalan vagyok a témába ^_^

nincs meg a német einbau corsa b arbeitbook? abban bennevan hog ykell az óracsoportot szétkarmolni....

egyébként örülj neki hgoy nem világít, este megfog a rendőr 140el lakott területen belül, de nem tudja igazolni képpel. Mondod neki, neked csak 100ig világít az óra ami fölötte van az fénysebesség nem láthatta. :D

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Elég fekete a hűtővizem nem is tudom csak jó lenne kicserélni.. mindha nekem mondta volna valaki hogy csavaros..

Igen az izzóval kapcsolatban.. ö.. le kell hogy vegyem a számlapot (sebességmérőt) vagy hogy.. mert az ilyen tán t40 es kulcs kéne meg aztán rajta van a mutató is aztán bizonytalan vagyok a témába ^_^

Hali!!!

Nem kell szétszedni annyira. Amikor kiveszed a műszerfalat, egyből a hátulján vannak a kis foglalatok. 4 nagyobb van benne, abból 3 a háttérvilágítás 1 meg a töltéslámpa.

Meg kell tekerni egy kicsit és kijön a foglalat abból az égőt csak ki kell húzni. Szerintem ha már szétszeded, tegyél bele valami jófajta LED-et. Attól lesz csak igazi racingos a verda :D

A hűtővizet meg úgy engedd le, hogy leveszed a hűtőről az egyik csövet. ( csak várd meg míg lehűl a mici )

Link to comment
Megosztás:

Most ki is megyek azt a nyakamba öntöm a hűtővizet mert már olyan a fülem mint a kenyérpirítóba a hőszál vagy mi.. 39-es lázam van egész nap.. ^_^

Kösz kucu32! holnap meglesem.. az a szitu hogy vettem vagy 10db kis rizsszem izzót mikor a középkonzolba cseréltem azt.. van még..

Link to comment
Megosztás:

Most ki is megyek azt a nyakamba öntöm a hűtővizet mert már olyan a fülem mint a kenyérpirítóba a hőszál vagy mi.. 39-es lázam van egész nap.. :D

Kösz kucu32! holnap meglesem.. az a szitu hogy vettem vagy 10db kis rizsszem izzót mikor a középkonzolba cseréltem azt.. van még..

Na akkor azokat rakd el a szűkebb időkre, mert azok most nem igazán lesznek jók! Neked üvegfejű (foglalat nélküli) 12V5W izzó kell.

De ha már úgyis mész a boltba égőért akkor vegyél már LED-et! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Most ki is megyek azt a nyakamba öntöm a hűtővizet mert már olyan a fülem mint a kenyérpirítóba a hőszál vagy mi.. 39-es lázam van egész nap.. :D

Kösz kucu32! holnap meglesem.. az a szitu hogy vettem vagy 10db kis rizsszem izzót mikor a középkonzolba cseréltem azt.. van még..

Ahoj, a középkonzol és a műszerfal háttérvilágítás izzói nem ugyanolyanok, légy figyelmes :D

Hűtővíz: a legalsó gumicsövet kell leszedni (könyv szernt), én a hőgombát szoktam kicsavarozni, az van legalul. Folyik is a cucc minden irányba ^_^ , felfogni max. egy speciális, behajlítgatott lemezzel, vagy miegyébbel lehetne. Nálam is vészesen sötétedik a hűtővíz, attól félek, hogy egyszer odaköszön a termosztátnak, és lehet megint széjjelberhelni miatta.

Ez nem hiányzik, ezért vettem hűtőmosó folyadékot, és majd cserélgetni fogom egy darabig a hűtővizet - mint tavasszal. Tudom, hogy a hűtőmosó kieszik mindent belül, de hátha mégsem. Sőt, azt is sejtem, hogy a rozsda sem fogy ki a motorból... Szóval a "tisztítás" felesleges idő- és pénzkidobás; de legalább a lelkiismeretemet megnyugtatom.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok! Mélyk lámpa nem világit.. és hogyan tudnám cserélni?

Balra minden okés világit minden de a 140km/h után jobbra már nincs világításom.

a legnagyobb megengedett sebesség autópályán 130km/h, úgyhogy 140fölött már ne nézelödj a kilométerórán ^_^

Link to comment
Megosztás:

a legnagyobb megengedett sebesség autópályán 130km/h, úgyhogy 140fölött már ne nézelödj a kilométerórán :D

Nem sűrűn megyek 140et sőt még 110 fölé sem, de egyszerűen zavarja az összképet hogy minden világit azt a sebességmérő meg csak kiflibe. (félkörbe)

SZERK: Valaki vágott mér bele a hátsó lökösbe hogy a kipufogó ne a lökös alatt legyen? Ha igen akkor rakjon már fel róla képet. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Nem sűrűn megyek 140et sőt még 110 fölé sem, de egyszerűen zavarja az összképet hogy minden világit azt a sebességmérő meg csak kiflibe. (félkörbe)

gondolom h zavaró, ugyhogy oda neki azokat a rizsszem izzókat...nekem a középkonzol nem világit egyáltalán, és minden évben eldöntöm h kicserélem ha jó idö lesz de idén sem jött össze...na majd talán jövöre ^_^

Link to comment
Megosztás:

gondolom h zavaró, ugyhogy oda neki azokat a rizsszem izzókat...nekem a középkonzol nem világit egyáltalán, és minden évben eldöntöm h kicserélem ha jó idö lesz de idén sem jött össze...na majd talán jövöre ^_^

Ugyanez van nálam is a középkonzol tekintetében :D

Hallottatok már olyat,hogy néha (50esetből 1szer) elindulásnál rángatózik az autó és a kuplung dobál?

Van egy olyan gyanúm,hogy 1es helyett 3. ba sikerül indulni az opel tip-tronikkal (tippelsz,hogy most ez 1-3,vagy 2-4 :D )

Most próbálgattam egy mellékúton,de nem sikerült produkálnom a hibát csak ha 3ból indulok. Ami azért vicces,hogy a rövid váltó és a 2800-nál leadott összes nyomaték miatt ha kicsit jobban csúsztatod simán elindul.

Másik fokozatokból egyszer sem csinálta...a kuplung holtjátéka 125mm körül van.Ha a kuplung,lendkerék ütne szerintem gyakrabban csinálná.

Más: Milyen alakú,átmérőjű hangszóró van hátul gyárilag?

Link to comment
Megosztás:

Ugyanez van nálam is a középkonzol tekintetében ^_^

Hallottatok már olyat,hogy néha (50esetből 1szer) elindulásnál rángatózik az autó és a kuplung dobál?

Van egy olyan gyanúm,hogy 1es helyett 3. ba sikerül indulni az opel tip-tronikkal (tippelsz,hogy most ez 1-3,vagy 2-4 :D )

Most próbálgattam egy mellékúton,de nem sikerült produkálnom a hibát csak ha 3ból indulok. Ami azért vicces,hogy a rövid váltó és a 2800-nál leadott összes nyomaték miatt ha kicsit jobban csúsztatod simán elindul.

Másik fokozatokból egyszer sem csinálta...a kuplung holtjátéka 125mm körül van.Ha a kuplung,lendkerék ütne szerintem gyakrabban csinálná.

Más: Milyen alakú,átmérőjű hangszóró van hátul gyárilag?

100mm,vagy 130mm

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Egy ismerősnek a hangfala úgy néz ki, kilehelte a lelkét.

Kiszedném, de kérnék egy kis tanácsot:

Hol vannak az ajtókárpitban a csavarok? 3 db legalul, 3 db a zseb fölött, 1 db a kapaszkodó alján, 2 db a zár felöli részen oldalt. Ennyi vagy van még? Kilincs részre gyanakszom, de nem látom.

Tükörháromszög és ablakemelő leszed és fölfelé kiemelve lejön a kárpit?

Mekkora hangszóró kell előre? 16,5 cm mint a G-s astrában vagy más (mert az még van is itthon)?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Egy ismerősnek a hangfala úgy néz ki, kilehelte a lelkét.

Kiszedném, de kérnék egy kis tanácsot:

Hol vannak az ajtókárpitban a csavarok? 3 db legalul, 3 db a zseb fölött, 1 db a kapaszkodó alján, 2 db a zár felöli részen oldalt. Ennyi vagy van még? Kilincs részre gyanakszom, de nem látom.

Tükörháromszög és ablakemelő leszed és fölfelé kiemelve lejön a kárpit?

Mekkora hangszóró kell előre? 16,5 cm mint a G-s astrában vagy más (mert az még van is itthon)?

elég csak alul a műanyagot levenni mert két részből áll össze az ajtó burkolat ,igen 16,5ös van az ajtóba.

a tükörnél a háromszög bolhával van felrakva.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Egy ismerősnek a hangfala úgy néz ki, kilehelte a lelkét.

Kiszedném, de kérnék egy kis tanácsot:

Hol vannak az ajtókárpitban a csavarok? 3 db legalul, 3 db a zseb fölött, 1 db a kapaszkodó alján, 2 db a zár felöli részen oldalt. Ennyi vagy van még? Kilincs részre gyanakszom, de nem látom.

Tükörháromszög és ablakemelő leszed és fölfelé kiemelve lejön a kárpit?

Mekkora hangszóró kell előre? 16,5 cm mint a G-s astrában vagy más (mert az még van is itthon)?

Csak szedd le az oldalzsebet,aztán alatta 3csavar fogja a beépítőkeretet.A kárpitot nem kell bántani ha ügyes vagy.

A felső csavarhoz óvatosan feszíteni kell felfelé a kárpitot és ki tudod simán csavarni.

Én nemrég cseréltem,Kicker hangszórókat vettem a gyári helyett,15pénzbe kerültek a beépítőkerettel együtt és kb.5x szebben szólnak.Néztem bontottakat is de nem találtam őket beépítésre érdemesnek.

A beépítőkeretet el lehet spórolni csak akkor nem tudjátok letekerni az ablakot. :D

Én a hátsókra lennék kíváncsi,hogy azok szabvány méretűek-e és van-e valami disznóság a felfogatásukban.

Szerk: x12sz-m van f13 394 váltóval.

Az egyest csak kb. 5km/h alatt tudom visszakapcsolni és egyesben kinyomott kuplungnál hasonló hangja van,mint a szinkronizálatlan hátramenetnek.

A kettes csak kicsit akadós,de azzal együtt lehet élni.

Az autóban 160.000km van,nektek is ilyen az 1es? Olyan rövid az 1es,hogy szerintem egy terepjáró 1-es felező fokozatának is becsületére válna.25-nél olyan 4000-re saccolom a fordulatot,de lehet,hogy több.

Szerelőm azt mondja 50pénzért eljátszik nekem a szinkroncserével :D Azzal vajon jobb lenne?

Szóval bontott váltóból lehet jobbat kifogni,vagy ilyen ez az Opel tipp-tronik ^_^

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Egy ismerősnek a hangfala úgy néz ki, kilehelte a lelkét.

Kiszedném, de kérnék egy kis tanácsot:

Hol vannak az ajtókárpitban a csavarok? 3 db legalul, 3 db a zseb fölött, 1 db a kapaszkodó alján, 2 db a zár felöli részen oldalt. Ennyi vagy van még? Kilincs részre gyanakszom, de nem látom.

Tükörháromszög és ablakemelő leszed és fölfelé kiemelve lejön a kárpit?

Mekkora hangszóró kell előre? 16,5 cm mint a G-s astrában vagy más (mert az még van is itthon)?

És még annyit hogy ha veszel 165mm-es hanszórót akkor amélység enem lehet több mint 54mm mert szépen beleér az ablakba...én aztcsináltam hogy kifaragtam egy 10mmes osb lapot és az ment a beépítő keret alá. az a helyzet hogy ha normlis hangszórót akarsz akkor azok nagoybb mélységgel rendelkeznek.

Egyébként szeirntem a gyári ha nem engedi el a membrán széle akkor örök életü...lenne és egész jól is szól...szeirntem

Link to comment
Megosztás:

És még annyit hogy ha veszel 165mm-es hanszórót akkor amélység enem lehet több mint 54mm mert szépen beleér az ablakba...én aztcsináltam hogy kifaragtam egy 10mmes osb lapot és az ment a beépítő keret alá. az a helyzet hogy ha normlis hangszórót akarsz akkor azok nagoybb mélységgel rendelkeznek.

Egyébként szeirntem a gyári ha nem engedi el a membrán széle akkor örök életü...lenne és egész jól is szól...szeirntem

Nekem az a gondol, hogy rezeg minden mint állat ^_^ Az ajtóba kicseréltem a hangszórókat (16,5ös magnat lett), és ajánlottak a hifiboltban ilyen rágógumiszerű anyagot, azzal lehet kicsit a rezonanciát csökkenteni. Viszont eleve az ejtókárpít és a műanyag rezeg illetve elég zavaró hangokat ad ki :D Esetleg vmi ötlet?

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Olyat gondoltam, hogy a Corsa-n lecserélem a mechanikus ablakemelőt elektromosra és felmerült pár kérdés ezzel kapcsolatban. Meg tudná mondani valaki, hogy a régi helyére simán beépíthető az elektromos, tehát a furatok egyeznek és minden happy vagy csak barkácsolással lehet esetleg sehogy? A másik, hogy a 3 és 5 ajtós Corsa-é egyforma lehet? Azt tudom, hogy az ajtó sokkal hosszabb a 3 ajtóson, de az ablakemelőbe is van különbség vagy az egyforma?

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Olyat gondoltam, hogy a Corsa-n lecserélem a mechanikus ablakemelőt elektromosra és felmerült pár kérdés ezzel kapcsolatban. Meg tudná mondani valaki, hogy a régi helyére simán beépíthető az elektromos, tehát a furatok egyeznek és minden happy vagy csak barkácsolással lehet esetleg sehogy? A másik, hogy a 3 és 5 ajtós Corsa-é egyforma lehet? Azt tudom, hogy az ajtó sokkal hosszabb a 3 ajtóson, de az ablakemelőbe is van különbség vagy az egyforma?

Köszi.

Nem egyforma a 3 és 5 ajtós

fúrós szegecselős játék

Link to comment
Megosztás:

Nekem az a gondol, hogy rezeg minden mint állat ^_^ Az ajtóba kicseréltem a hangszórókat (16,5ös magnat lett), és ajánlottak a hifiboltban ilyen rágógumiszerű anyagot, azzal lehet kicsit a rezonanciát csökkenteni. Viszont eleve az ejtókárpít és a műanyag rezeg illetve elég zavaró hangokat ad ki :D Esetleg vmi ötlet?

az ajtókárpitt hogy rezeghet nekem ha a kisfüleket bepattintom randesen a kallantyúnál meghúzom a csavart meg se mozdul...

5letnek szedd szét húzogasd meg a csavarokat, pattintsd fel rendsen a kárpitot ,max a kis fülek alá tegyél valami vékony gumit hogy azzal feszüljön ha ugyis rezeg vidd vissza a hangszórót és mond, hogy rakják be ők mert neked rezeg :D

Link to comment
Megosztás:

az ajtókárpitt hogy rezeghet nekem ha a kisfüleket bepattintom randesen a kallantyúnál meghúzom a csavart meg se mozdul...

5letnek szedd szét húzogasd meg a csavarokat, pattintsd fel rendsen a kárpitot ,max a kis fülek alá tegyél valami vékony gumit hogy azzal feszüljön ha ugyis rezeg vidd vissza a hangszórót és mond, hogy rakják be ők mert neked rezeg ^_^

Sztem is vmi gumiszerű anyaggal kéne megoldani a rezgést. hangszóróval nincs gond, beépítőkerettel sincs, inkább ahol összeér a műanyag alsórész és a kárpit. Onnan szokott sejtelmes hang jönni. Valószinű nyárra marad a megoldás, mint a műszerfal világítás.

Tényleg, milyen műanyag patent,bolha kell a visszapillantók belső múűanyagának helyretevéséhez?

Illetve van vkinek M3-as tükör a corsáján?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.