Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Ugytom hamarosan lesz megint valami olyan, mint régen a galéria volt.

Egyébként annyira nem macerás felrakni egy képet mondjuk a képttár-ra...

Nemtom milyen más megoldás alkalmazható. Nem mind1, hogy a forum tárhelyére, vagy a sajátodra rakod fel a cuccot? Valahová úgyis fel kell tenni. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ugytom hamarosan lesz megint valami olyan, mint régen a galéria volt.

Egyébként annyira nem macerás felrakni egy képet mondjuk a képttár-ra...

Nemtom milyen más megoldás alkalmazható. Nem mind1, hogy a forum tárhelyére, vagy a sajátodra rakod fel a cuccot? Valahová úgyis fel kell tenni. :blink:

az ilyen ingyenes cuccktól én irtózom. úgyigy a webmailtől is. a hideg ráz tőle, sose használtam olyat. nem beszélve arról, hogy hol mennek, hol nem. de inkább az utóbbi, és akkor is qrva lassú mind. régen járt webtárhely a nethez, de ezt mostmár ledegradálták FTP webtárhelyre... hiába, a fejlődés sose ál meg :) jelenleg a sulis hallgatói szervert használom, de az is nyűglődik. nem elég szigorú az admin, nincs kvótalimit, és mindig fullon van a /www vinyója.

Link to comment
Megosztás:

jó lenne, ha mezei júzerek is tudnának csatolmányt feltenni, mer ez igy elég macerás...

remélem a modik most is figyelnek :)

tar.hu

uw.hu

meg még van kismillio a neten

Ne elégedetlenkedj már állandóan a forummal kapcsolatban. Ezzel nagyon sokat dolgoztak jópáran, sőt volt aki belenyult a zsebébe is, hogy pl Te is minőségi cuccot használhass.

Elég uncsi mindenhol azt olvasni, hogy mindig minden sz@r..... :blink:

Link to comment
Megosztás:

tar.hu

uw.hu

meg még van kismillio a neten

Ne elégedetlenkedj már állandóan a forummal kapcsolatban. Ezzel nagyon sokat dolgoztak jópáran, sőt volt aki belenyult a zsebébe is, hogy pl Te is minőségi cuccot használhass.

Elég uncsi mindenhol azt olvasni, hogy mindig minden sz@r..... :)

Sehol nem irta,hogy szar,csak egy hiányt irt le!Nem tom miért kell ezt ennyire túlreagálni! :blink:

Kicsit talán lehetne kedvesebben/türelmesebben is hozzáállni néhány fórumozóhoz!

És ha már borigatjuk a sz@ros bilit,nekem meg abból kezd elegem lenni,hogy az offolást emelt hangnemmel irtják a modik,de persze ők is offolnak itt-ott!Értem én,hogy rendet kell tartani,nem ez ellen van ellenvetésem,hanem a hangnemmel kapcsolatban!Remélem érthető mire gondolok!

De ez itt nagyon off,majd évadnyitón leülünk egy sőr mellé és megdumáljuk! :)

Link to comment
Megosztás:

Sehol nem irta,hogy szar,csak egy hiányt irt le!Nem tom miért kell ezt ennyire túlreagálni! :blink:

Kicsit talán lehetne kedvesebben/türelmesebben is hozzáállni néhány fórumozóhoz!

És ha már borigatjuk a sz@ros bilit,nekem meg abból kezd elegem lenni,hogy az offolást emelt hangnemmel irtják a modik,de persze ők is offolnak itt-ott!Értem én,hogy rendet kell tartani,nem ez ellen van ellenvetésem,hanem a hangnemmel kapcsolatban!Remélem érthető mire gondolok!

De ez itt nagyon off,majd évadnyitón leülünk egy sőr mellé és megdumáljuk! :)

köszönöm.

nem irtam a fórumra egy rossz szót sem. az ingyenes szolgáltatókat és a webmailt szapultam. ez szivem joga szerintem. és csak egy beállitás megváltoztatását kértem, mert MOTE klubtagok tudnak csatolni, mások meg nem.

Link to comment
Megosztás:

nem irtam a fórumra egy rossz szót sem. az ingyenes szolgáltatókat és a webmailt szapultam. ez szivem joga szerintem. és csak egy beállitás megváltoztatását kértem, mert MOTE klubtagok tudnak csatolni, mások meg nem.

Még egy ok, h belépj. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok lakók!

Látom itt mindenkinek vegyes a fogyasztása, nekem az 1.4 NZ-s még soha nem ment 7 főlé, mondjuk én inkább a nyomatékot használom és nem a fordulatot talán ez a titok nyitja ebben a kérdésben! Vagy rosszul érzem a dolgot?

14NZ-nek hunvan nyomatéka? :blink: :) :lol:

Na viccet félre, nekem is ilyen van, és ilyen gyengén is szeretem :)

Szerintem azért kell pörgetni is, persze nem mindig pirosba. Anno a Trabim is akkor evett a legjobban (leg kevesebbet), amikor szépen kihuzattam, és nem váltogattam túl hamar. Ez igaz szerintem az ilyen kis motorokra is, mint az 1.4.

Link to comment
Megosztás:

14NZ-nek hunvan nyomatéka? :blink: :) :lol:

Na viccet félre, nekem is ilyen van, és ilyen gyengén is szeretem :)

Szerintem azért kell pörgetni is, persze nem mindig pirosba. Anno a Trabim is akkor evett a legjobban (leg kevesebbet), amikor szépen kihuzattam, és nem váltogattam túl hamar. Ez igaz szerintem az ilyen kis motorokra is, mint az 1.4.

A szeretem nálam is megvan, nyomatékot én sem lelek benne. :D

Most került opel16v féle compi a gépbe, általában 1900-2100 körül váltok fel, 7.3lityót evett legutóbb városban.

Ma persze volt egy 5500rpm-es mutatvány is. :o

Link to comment
Megosztás:

14NZ-nek hunvan nyomatéka? :blink: :) :lol:

Na viccet félre, nekem is ilyen van, és ilyen gyengén is szeretem :)

Szerintem azért kell pörgetni is, persze nem mindig pirosba. Anno a Trabim is akkor evett a legjobban (leg kevesebbet), amikor szépen kihuzattam, és nem váltogattam túl hamar. Ez igaz szerintem az ilyen kis motorokra is, mint az 1.4.

ha megnezitek mennyi is az 1.4 16 nyomteka, nem sokkal tobb mint a C14NZ, csak mas a karakterisztika, ezert tobb loeros. a 8v 3500felett nagyon esik a nyomatek, cserebe nagyon alacsonyrol is megvan 90% korul. minnyá lefotom az en mert nyomtekgorbemet.

Link to comment
Megosztás:

Városban, normál használatra szerintem jobb az nz, mint xe.

Viszont 3-4e felett nagyon megeszi, ott kijön a +30paci.

szerintem az XE mindenben veri. 1 valami van, amiben jobb a régi, hogy abban nincs ECOTEC program.

arra gondolok, hogy a gázreakció nem közvetlen, hanem mindig kivár egy kicsit a comp, hátha meggondoltad magad, és mégse nyomtál padlógázt. próbáljátok ki, üresben hirtelen megrúgod a gázpedált padlóig, majd dolgozó lány hirtelen vissza is engeded. alig pörög fel a motor, és késve is kezdi a felpörgést. legalábbis a G astránk ilyen. de hogy ez miért jó? :blink:

minnyá töltöm fel a képeket...

Link to comment
Megosztás:

szerintem az XE mindenben veri. 1 valami van, amiben jobb a régi, hogy abban nincs ECOTEC program.

arra gondolok, hogy a gázreakció nem közvetlen, hanem mindig kivár egy kicsit a comp, hátha meggondoltad magad, és mégse nyomtál padlógázt. próbáljátok ki, üresben hirtelen megrúgod a gázpedált padlóig, majd dolgozó lány hirtelen vissza is engeded. alig pörög fel a motor, és késve is kezdi a felpörgést. legalábbis a G astránk ilyen. de hogy ez miért jó? :blink:

minnyá töltöm fel a képeket...

Csakhogy az F-es X14XE nem ilyen :), ugyanolyan gázbovden - fojtószelep-poti megoldású, mint az X14NZ vagy a C14NZ. Szal nem vár semmit, felpörög egyből.

Amúgy vezettem már párszor NZ-t tényleg jobban húz kis fordulaton, ezért szerintem is jobb városban, viszont ezt jobban lehet pörgetni :) (persze ha meleg a moci).

Link to comment
Megosztás:

Csakhogy az F-es X14XE nem ilyen :lol:, ugyanolyan gázbovden - fojtószelep-poti megoldású, mint az X14NZ vagy a C14NZ. Szal nem vár semmit, felpörög egyből.

Amúgy vezettem már párszor NZ-t tényleg jobban húz kis fordulaton, ezért szerintem is jobb városban, viszont ezt jobban lehet pörgetni :) (persze ha meleg a moci).

Igen az XE fordulatról tényleg nem megy rosszul.

Nekem most nagyon virul a fejem a rövid váltó miatt. 1.4ig megeszek bármit.:)

Viszont a fogyasztás sem gyenge. :blink:

Link to comment
Megosztás:

mennyi?

A váltó óta még csak pár km-t mentem, így arról nincs infóm, de az elmúlt 2000km-re vetített fogyi 9.5lett.

Most olyan 11-re várom. Ez csak város.

Viszont tolós üzemben gond nélkül benyeli a 15öt és elég gyakran tolom. :blink:

Link to comment
Megosztás:

A váltó óta még csak pár km-t mentem, így arról nincs infóm, de az elmúlt 2000km-re vetített fogyi 9.5lett.

Most olyan 11-re várom. Ez csak város.

Viszont tolós üzemben gond nélkül benyeli a 15öt és elég gyakran tolom. :blink:

Hoppá..... :) 15 lityit a spanom OFF Lancia Turbo ON -ja evett,de az volt 205 pacis és 1500Kg!!! :)
Link to comment
Megosztás:

Hoppá..... :) 15 lityit a spanom OFF Lancia Turbo ON -ja evett,de az volt 205 pacis és 1500Kg!!! :blink:

Látod-látod

Ebben legalább a szívó opel motorok is olyan jók, mint a turbós olaszok. :lol:

(Azért szerintem meg tudnám növelni annak a turbos mocinak is az étvágyát :) )

Link to comment
Megosztás:

Látod-látod

Ebben legalább a szívó opel motorok is olyan jók, mint a turbós olaszok. :)

(Azért szerintem meg tudnám növelni annak a turbos mocinak is az étvágyát :blink: )

A spanomat nehéz überelni(tolta neki ha kellett -ha nem),de nem lehetetlen!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.