Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

csak azt kene tudni, hogy tényleg van ott mi v nincs?

Am nem 90Ftm lesz... Van meg egy pár ami cserére vár :lol:

Ja, hogy is volt ez az offolos quote Zotya?

Az nem neked szólt, hanem a kályhásoknak. Idegesítenek amikor a fogyasztásról dicsekednek. :devlish: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az nem neked szólt, hanem a kályhásoknak. Idegesítenek amikor a fogyasztásról dicsekednek. :devlish: :lol:

Háh..Te mondtad hogy az öreg dízel semmire se jó. :P Akkor miért idegesít? :lol:

Hehehe! :lol:

Ennyi még belefért szűken az offba.. ugye? ;)

;) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Olyan problémám jelentkezett, hogy az utóbbi időben úgy 30-40%-al megnövekedett X14XE motorral szerelt astrám fogyasztása. El vittem egy autódiagnosztikára mivel néha ki gyulladt a sárga lámpa, ott azt mondta a szerelő, hogy üzemanyag szivattyú vezérlő relét mutat a számítógép, de miután törölte a hibát nem világít a lámpa azóta sem. Elvégzett rajta több diagnosztikai tesztet aminek a végeredményeként a lambda szonda haldoklik, az előbbi hibakódot pedig valószínűleg a riasztó is előidézhette. Végül feltette a kérdéseit, hogy a kipufogóm nem-e lyukas valahol, vagy hirtelen gázadásnál nem rángat-e az autó, és mivel nem így egészen biztos abban hogy a szonda a bűnös. Mielőtt veszek bele egyet meg szeretném kérdezni, hogy milyet vegyek bele? Hella? Ngk? Aki tudja melyik a leg baválltabb az kérem súgja meg!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Olyan problémám jelentkezett, hogy az utóbbi időben úgy 30-40%-al megnövekedett X14XE motorral szerelt astrám fogyasztása. El vittem egy autódiagnosztikára mivel néha ki gyulladt a sárga lámpa, ott azt mondta a szerelő, hogy üzemanyag szivattyú vezérlő relét mutat a számítógép, de miután törölte a hibát nem világít a lámpa azóta sem. Elvégzett rajta több diagnosztikai tesztet aminek a végeredményeként a lambda szonda haldoklik, az előbbi hibakódot pedig valószínűleg a riasztó is előidézhette. Végül feltette a kérdéseit, hogy a kipufogóm nem-e lyukas valahol, vagy hirtelen gázadásnál nem rángat-e az autó, és mivel nem így egészen biztos abban hogy a szonda a bűnös. Mielőtt veszek bele egyet meg szeretném kérdezni, hogy milyet vegyek bele? Hella? Ngk? Aki tudja melyik a leg baválltabb az kérem súgja meg!

Csakis gyárit! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Ejnye-ejnye....nem szabad kicsúfolni a benzinszürcsölőket. :devlish:

Mostanában én se tankolok tele, de a kannáim pont 20 lityisek.

1kanna/380 km. Itt a jó idő. :lol:

Hazafelé kicsúfoltam a sok benzinkúton ácsorgó fillérvadászt.....most megyek beöntök egy kannával, hogy meglegyen az énistankoltammeholnaptóldrágább fílingem :lol:

átmentem én is tartálykocsiba, mivel a másik kocsi tankja porzott! na a legolcsóbb kúton kellett kb. fél órát sorban állni.

Daihatsu telerak, olyan 33 liternél állt meg a számláló majd később beírom, azért hogy egy ilyen régi karbis kocsi mennyi evett kb 400on.

Szóval volt nálam 6 db 5 literes flakon, na azokat megtöltöttem, most a hűsön pihennek.Az Opel kapja meg őket.

Elég sok lóvét toltam el benyára , az Opelbe meg E85öt nyomtam, 17,98l *239,9 /212 km= 8,48 l/100 km(előtte olyan 10.394 ért tisztán tankoltam, 230 ért, 450 km -re aztán van egy 2908 as etanol blokkom de sajna km állás és mennyiség nélkül...).

Link to comment
Megosztás:

Igen, a GM-re. Csergőben kapsz, de nem lesz olcsó. Esetleg majd Invictus tud adni még linket, ő occsóért tudott szerezni gyárit. Eddig még nem volt vele problémája. :devlish:

Nekem is az 'Invictus féle' 6100 Ft-os lambda dübörög már benne.:lol: Eddig 500 km,pöpec.

Link to comment
Megosztás:

Igen, a GM-re. Csergőben kapsz, de nem lesz olcsó. Esetleg majd Invictus tud adni még linket, ő occsóért tudott szerezni gyárit. Eddig még nem volt vele problémája. :devlish:

Nekem is az 'Invictus féle' 6100 Ft-os lambda dübörög már benne. :lol: Eddig 500 km,pöpec.

Nekem már talán 1200-1500km is van benne, és kellemesebb mint a régi, fogyasztásom normális, 6,5-7,5 közötti.

Link to comment
Megosztás:

Szia Zoli!

Szesz is volt benne?

Hát, valamennyi biztosan, de nem sok. 50-50 volt előtte, és arra tankoltam 29liter 95öst. Mivel be van horpadva a tankom, így 39liter a max, tehát akkor olyan 5liter lehetett benne.

Pályán mentünk óra szerint 150el, nagykerék, 2személy. Városban meg khm... :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Hát, valamennyi biztosan, de nem sok. 50-50 volt előtte, és arra tankoltam 29liter 95öst. Mivel be van horpadva a tankom, így 39liter a max, tehát akkor olyan 5liter lehetett benne.

Pályán mentünk óra szerint 150el, nagykerék, 2személy. Városban meg khm... :lol:

Akkor jól kajál a vas :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.