Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

A fogyasztasra nem lehet hatassal ha esetleg megy a radio, es vilagitanak a gombjai, es mondjuk 4 gyari hangszoron szol hangosan?

Nekem varosban nem igazan sikerul 8,2 ala vinni, pedig 50 fole soha nem megyek vele... megneztem a levegoszurot, a haz amiben van az elegge poros... a szuro viszont tisztanak tunik...

Link to comment
Megosztás:

A fogyasztasra nem lehet hatassal ha esetleg megy a radio, es vilagitanak a gombjai, es mondjuk 4 gyari hangszoron szol hangosan?

Nekem varosban nem igazan sikerul 8,2 ala vinni, pedig 50 fole soha nem megyek vele... megneztem a levegoszurot, a haz amiben van az elegge poros... a szuro viszont tisztanak tunik...

Az elektromos fogyasztók befolyásolnak bizonyos mértékben, de azért a rádió ennyit nem befolyásol! ^_^

Az meg, hogy 50 fölé nem mész, nem számít, városban megálsz, elindulsz, az viszont számít!

Örülj, hogy csak 8,2-t eszik városba, az egy benzinestől nem is olyan sok csak városi fogyasztásnak!

Takarítsd ki a szűrőházat ha poros, nem sokat befolyásol majd az sem, de jobb a motornak tiszta levegőt szívni! :P

A kis fogyasztást 90-nél, hosszútávon kell nézni, nem városban araszolgatva 50-el! :D

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem valami egészen más jött ki ezekből az adatokból -_-

Aha, 4.7.L/100Km. :D Egy dieselnek is becsülétére válna. :D

Elírta szerintem nem 34l hanem 43l. :D :D

Jóvanna... :rolleyes: 44l :) volt az a tankolás...

(különben csak teszteltem, hogy figyeltek-e... :P :P B) ja, és ne báncsátok máá' a kissebbet <_< B) )

Link to comment
Megosztás:

Várpalota - Sopron (VOLT Fesztivál) - Várpalota, két nap bevásárlókocsi is volt a gépsas, valamint hazafele jöttem, nem kicsit (Veszprém előtt a kétsávoson 170-nel), 5 személlyel és a csomitérből kifolytak a dolgok.

6l/100km. :rolleyes:

Mákod volt. Szeretik azt a terepet a fényképészek!

Link to comment
Megosztás:

20,1 L-t tankoltam 451 km-re: 4,45L/100Km <_< -_-

Igaz ebben nem volt, csak max 120Km/h, kb 70 km város, a többi falvakon keresztül hosszabb út, 2-3 személlyel. De akkor is szuper fogyi! :D

A napokban belenyomok még 1500 Km-t Erdélyben, kíváncsi leszek arra mit fog kilökni, az teltházas autókázás lesz, a múltkor 5,1-re jött ki. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kérdés?!Eddig 175 70 13 as gumi volt az astrámon,,,most vettem jó állapotút bontóban,165 65 13 mennyivel nő A FOGYASZTÁSOM VAGY NŐ E,ÉS MIT BEFOLYÁSOL?köszi A VÁLASZOKAT.

165/65? sztem ez már nem is váltóméret, de majd az okosak remélem pontosítanak, ha már ilyen virsli gumit akarsz elfér ott a 165/70 de méginkább a /75... anyám korzáján a téliek ekkorák..

a fogyasztás nem hiszem h nőne, de kanyarba sztem szarabb lesz, pluszba a kilóméter óra is csalni fog, ha jól számolom ez átmérőbe kb 3cmvel kisebb

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kérdés?!Eddig 175 70 13 as gumi volt az astrámon,,,most vettem jó állapotút bontóban,165 65 13 mennyivel nő A FOGYASZTÁSOM VAGY NŐ E,ÉS MIT BEFOLYÁSOL?köszi A VÁLASZOKAT.

Nőni nem fog a fogyi, csak elég kicsik azok a kerekek. :rolleyes: Mivel átmérőben is hót más, azért a km-órád is jóval fölé fog lőni a valósnak. Nekem a téli kerekeim ilyenek. (havat vágni <_< ) Mennyi idősek azok a gumik? -_-

(És elég b.zin néz ki mellékesen, de gondolom ha ez zavarna nem vetted volna meg)

Link to comment
Megosztás:

Nőni nem fog a fogyi, csak elég kicsik azok a kerekek. :rolleyes: Mivel átmérőben is hót más, azért a km-órád is jóval fölé fog lőni a valósnak. Nekem a téli kerekeim ilyenek. (havat vágni <_< ) Mennyi idősek azok a gumik? -_-

nekem a téli 185/65r14 nemszercsi, de a 195/50r15el nyáron már elvagyok. de ha erősebb lenne mehetne simán a 205 :D

Link to comment
Megosztás:

Nőni nem fog a fogyi, csak elég kicsik azok a kerekek. :rolleyes: Mivel átmérőben is hót más, azért a km-órád is jóval fölé fog lőni a valósnak. Nekem a téli kerekeim ilyenek. (havat vágni <_< ) Mennyi idősek azok a gumik? -_-

(És elég b.zin néz ki mellékesen, de gondolom ha ez zavarna nem vetted volna meg)

Nem tudom mennyi idősek csak olcsón hozzájutottam majdnem 90% os gumik,,azt vettem észre könnyebb kormányozni de valóban 6 -7 km/h val többet mutat az óra a valósnál,tehát használható és drasztikusan nem fogyaszt többet,nekem ez a lényeg,azt nem vettem észre,hogy instabilabb lenne 100km/h nál szépen megy....utazóban6,8 kb ennyi volt a fogyim

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kérdés?!Eddig 175 70 13 as gumi volt az astrámon,,,most vettem jó állapotút bontóban,165 65 13 mennyivel nő A FOGYASZTÁSOM VAGY NŐ E,ÉS MIT BEFOLYÁSOL?köszi A VÁLASZOKAT.

Szia beütöd ,hogy gumidoki. Ott van váltóméret kalkulátor.Mindent meg fogsz tudni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.