Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Bocs, lemaradt. X14NZ az autó.

Hosszútávon 6 alatt ki lehet hozni. A rekord 5,2L pályán 120 körül. De ezt egyszer sikerült csak elérni. Lehet valami szuper üzemanyagot kaptam véletlen akkor.

Ha az aláírásodba beteszed, nem kell kérdezni.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Van valami ötletetek, hogy milyen fogyasztást mérő kütyüt lehetne utólagosan beszerelni? Lényeg, hogy mutassa, hogy adott kilóméter megtétele hány liter benzinből jött ki.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok.Az a kérdésem hogy ezek a "Chiptuning" dolgok,hogy átírják a számítógépet a kocsiban és jobban megy de kevesebbet fogyaszt ez mennyire átverés?Nem értek hozzá ezért kérdezem tőletek.Érdemes belevágni, mert nekem egy C14NZ karavánom van és nagyon nem megy de viszont viszonylag sokat fogyaszt (8-9L). A válaszokat előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Nem átverés, csak éppen csodát nem lehet várni tőle. A teljesítményed nem lesz számottevő, a fogyasztásodnál meg más a probléma. Jobban jársz egy SE befecskendezéssel... Az legalább növeli a lóerőket, és nem változik számottevően a fogyid... 2 liternél számít a chip.

Link to comment
Megosztás:

Annyi kérdésem lenne, hogy mennyire befolyásolja a fogyasztást a fűtéskapcsoló a különböző fokozatokban?

Mert hallottam, hogy nagyban növeli a fogyasztást!

Ti mit gondoltok?

Link to comment
Megosztás:

Annyi kérdésem lenne, hogy mennyire befolyásolja a fogyasztást a fűtéskapcsoló a különböző fokozatokban?

Mert hallottam, hogy nagyban növeli a fogyasztást!

Ti mit gondoltok?

A fűtéskapcsoló... :blink: Esetleg ha van a fűtéskapcsoló mellett egy AC feliratú gombocska, amit folyamatosan használnak, egy olyan autóban ami csak városban, és lehetőleg 5km-enként pihentetve közlekedik :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most értünk nemrég vissza Horvátországból. Az autó jól bírta a 120-130-140 es tempót. Autópályán a fogyasztás átlagban 6,2 L/100 km re jött ki, Shell V power üzemanyaggal. A kinti üzemanyaggal jobban ment az autó, és kicsivel kevesebbet fogyasztott, ezen azért meglepődtem. Pontos adatom nincs, de visszafele kb 6L/100km lehetett a fogyasztás 80% autópálya használatával.

(X14NZ vel)

Link to comment
Megosztás:

Most értünk nemrég vissza Horvátországból. Az autó jól bírta a 120-130-140 es tempót. Autópályán a fogyasztás átlagban 6,2 L/100 km re jött ki, Shell V power üzemanyaggal. A kinti üzemanyaggal jobban ment az autó, és kicsivel kevesebbet fogyasztott, ezen azért meglepődtem. Pontos adatom nincs, de visszafele kb 6L/100km lehetett a fogyasztás 80% autópálya használatával.

(X14NZ vel)

:D

Horvátországot én is kb 6 literes fogyasztással jártam meg, de pontosabban 7,5 liter volt a fogyasztás!

:D :D :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Van vkinek tapasztalata a C16NZ vs C16SE fogyasztása tekintetében?

Most vonatkozatssunk el attól, hogy nincs 2 egyforma motor, meg láb, meg ilyesmi.

Most nem "netto" fogyiadatra vagyok kiváncsi, hanem aki mind2vel járt vagy jár (na lehet hogy csak wookie maradt).

Mert ugye vmivel korszerűbb a SE azt gondolnám kevesebbet eszik, csak a 100ló miatt lehet kinyomja az ember a szemét?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Rengeteg...semmi extrém körűlménynek nincs kitéve..hibakód nincs..gyertyák szépek..fűtés van(termosztát)..cseréltünk map szenzort,injektor fejet,komplett agyat(comp.),benya nyomás szabályzót mert könnyezett.Üzemmelegenn nagy fékezésnél a motor leáll.Annyi még hogy a benya nyomás 1.2 mert a 0.8-nál áll le a moci.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.