Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Az érdekes nekem még a b corsámmal sincs ennyi szóval ott valami nem kóser :D szerintem 80annal mentél úgy, hogy sose fékeztél mondjuk külföldre :D

Majdnem talált:

Nem én vezettem, és nem volt meg mindig a 80 se :)

Rendes tempóban eddig 6.3 volt a rekord.

Ha meg már lefelé licitálunk:

Balatonkör: 6 szendvics, 7 műzlicsoki, 5 liter víz, 0.0 liter benzin, 218 km. :D

Link to comment
Megosztás:

Az érdekes nekem még a b corsámmal sincs ennyi szóval ott valami nem kóser :D szerintem 80annal mentél úgy, hogy sose fékeztél mondjuk külföldre :D

Nekem a legkevesebb 5.9 volt eddig(benzinből)...de akkor a Budapest - Debrecen táv a 4-esen kb 4 óra volt! :D Volt ám döngetés! :)

Link to comment
Megosztás:

Mostani fogyasztásom:Budapest-Szombathely pályán olyan 110-120km/h a főuton meg olyan 90-100km/h.

Budapesten telitank lementem és visszajöttem és Székesfehérvárnál tankoltam rá újra teli és 23L-nél kattant le a pisztóly és mentem 420km-t!

Magyarul a 420km-re tankoltam 23L-t!2személy és csomagok!szerintem az egész jó!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

3200 km-t tettem meg, ennek 95%-a autópálya, 130km/h-val és 6,68l/100km lett az átlagfogyasztás. A 3200-ból 700km-en ömlött az eső.

C16NZ motor, 4 személy + csomagtartó csurig (ferdehátú karosszéria), 256.000km van benne.

Ez jónak mondható, vagy lehet még rajta javítani? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

3200 km-t tettem meg, ennek 95%-a autópálya, 130km/h-val és 6,68l/100km lett az átlagfogyasztás. A 3200-ból 700km-en ömlött az eső.

C16NZ motor, 4 személy + csomagtartó csurig (ferdehátú karosszéria), 256.000km van benne.

Ez jónak mondható, vagy lehet még rajta javítani? :lol:

Szerintem egy nagyon jó fogyasztás!

Nekem anno autópályán benzinből stabilan 7,1-et evett benzinből...és csak 1.4-es moci... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali Balatonon voltunk 2 személy összesen hátul csomagok hátsó ülésen meg csomagtartóban tele 633 km re 22 liter es fogyasztás :lol: .Mindez közuton és városban vegyesen mert nem autópályán mentünk :D. Véleményeket kérnék ha lehet :P .Köszi! ;)

Az szuper :D (ha nincs elírva semmi), és milyen motorral? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali Balatonon voltunk 2 személy összesen hátul csomagok hátsó ülésen meg csomagtartóban tele 633 km re 22 liter es fogyasztás :lol: .Mindez közuton és városban vegyesen mert nem autópályán mentünk :D. Véleményeket kérnék ha lehet :D .Köszi! ;)

Az szuper :D (ha nincs elírva semmi), és milyen motorral? :lol:

3,47... szerintem dízel lehet... :P

Link to comment
Megosztás:

Hali Balatonon voltunk 2 személy összesen hátul csomagok hátsó ülésen meg csomagtartóban tele 633 km re 22 liter es fogyasztás :lol: .Mindez közuton és városban vegyesen mert nem autópályán mentünk :D. Véleményeket kérnék ha lehet :P .Köszi! ;)

Ismerősöm úgy nyert fogyasztásversenyt görögországi túrán,hogy éjszaka kannából belelöttyintett 20liter gázolajat a Voyager-be. :D Előtte megmutatta,hogy most fogja letesztelni a fogyasztáscsökkentő mágnest. :D

Szerintem ebben a 3.47l/100km-en valami nem kerek. :lol: 4.47 is bajnok lenne még 1.7d-vel is.

Link to comment
Megosztás:

Ismerősöm úgy nyert fogyasztásversenyt görögországi túrán,hogy éjszaka kannából belelöttyintett 20liter gázolajat a Voyager-be. :D

Szerintem ebben a 3.47l/100km-en valami nem kerek. :lol: 4.47 is bajnok lenne még 1.7d-vel is.

Pedig nem különösebben nehéz 3.5 körülre lemenni vele :lol: Ha minden jól megy, most hétvégén, megint megteszem majd, 3 személlyel, +3 napi csomagunkkal :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.