Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Valaki véletlenül nemtudja, hogy ez a felni van a 4x100-as osztókörrel?

http://opelbontottalkatresz.hu/index.php?p...t&Itemid=62

nem, ez nem létezik 4 csavarosban. ez az Astra Sport felni, ezt csak a nagy motoros Astra G re lehetett venni, asszem sport felszereltséghez járt.

és az összes nagy motoros astra 5 csavaros.

mint ahogy felettem írták van hasonló 4 csavarosban, de szerintem amit belinkkeltél a legszebb az összes közül...

Link to comment
Megosztás:

nem, ez nem létezik 4 csavarosban. ez az Astra Sport felni, ezt csak a nagy motoros Astra G re lehetett venni, asszem sport felszereltséghez járt.

és az összes nagy motoros astra 5 csavaros.

mint ahogy felettem írták van hasonló 4 csavarosban, de szerintem amit belinkkeltél a legszebb az összes közül...

Köszi! :)

Link to comment
Megosztás:

nem, ez nem létezik 4 csavarosban. ez az Astra Sport felni, ezt csak a nagy motoros Astra G re lehetett venni, asszem sport felszereltséghez járt.

és az összes nagy motoros astra 5 csavaros.

mint ahogy felettem írták van hasonló 4 csavarosban, de szerintem amit belinkkeltél a legszebb az összes közül...

:)

hát ezt szomorúan hallom. azt hittem szerencsém lesz. szerintem is ez a legszebb, no meg az OPC felnije. (200Le)

Link to comment
Megosztás:

nem, ez nem létezik 4 csavarosban. ez az Astra Sport felni, ezt csak a nagy motoros Astra G re lehetett venni, asszem sport felszereltséghez járt.

és az összes nagy motoros astra 5 csavaros.

mint ahogy felettem írták van hasonló 4 csavarosban, de szerintem amit belinkkeltél a legszebb az összes közül...

Az opel-infos.de-n azt írják hogy létezett... A felni kódja/neve az PG0, és '98 márciustól '02 júniusig volt hozzáférhető, alapban járt az "Edition Bayern München", a "Sport", és a "Selection Sportive" kiadásokhoz, valamint rendelhető volt a "Comfort", "Elegance", "Selection", "Selection Sport", "Selection Comfort", "Selection Free" és "Sportive" felszereltségekhez. Apró pici probléma hogy a fentebb hivatkozott oldal német, tehát ezek a felszereltségi szintek is német piacon voltak elérhetőek, hogy idehaza milyen autókra szerelték, azt nem tudom. :)

Link to comment
Megosztás:

Az opel-infos.de-n azt írják hogy létezett... A felni kódja/neve az PG0, és '98 márciustól '02 júniusig volt hozzáférhető, alapban járt az "Edition Bayern München", a "Sport", és a "Selection Sportive" kiadásokhoz, valamint rendelhető volt a "Comfort", "Elegance", "Selection", "Selection Sport", "Selection Comfort", "Selection Free" és "Sportive" felszereltségekhez. Apró pici probléma hogy a fentebb hivatkozott oldal német, tehát ezek a felszereltségi szintek is német piacon voltak elérhetőek, hogy idehaza milyen autókra szerelték, azt nem tudom. :)

akkor volt :D

én még nem láttam, ilyet, de ezen mi nem fogunk összeveszni :D

Link to comment
Megosztás:

Sztem mind a kettőnknek igaza van: idehaza nem volt (ezt a részét te jobban látod), németbe' igen, szóval akinek ilyen kell az keresse bontóban, de még jobban jár ha külföldön keresgél...

Bár mivel létezett ilyen, lefogadom hogy cikkszáma is van, úgyhogy igazi fanatikusok akár idehaza is megrendelhetik (újonnan, szalonon keresztül) ha akarják...

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen, nekem még most is megdobogtatja a szivem ha ránézek. '06-ban ahogy feltettem a használtautóra, szinte verekedtek érte a vevők.

Szia Tamás!

Milyen évjáratú volt a régi autód? ( csak kíváncsiságból kérdem ).

Ui: tényleg nagyon jól nézett ki maga az autó is,azok a felnik meg nagyon jól "feldobták"a verdát.

Link to comment
Megosztás:

Szia Tamás!

Milyen évjáratú volt a régi autód? ( csak kíváncsiságból kérdem ).

Ui: tényleg nagyon jól nézett ki maga az autó is,azok a felnik meg nagyon jól "feldobták"a verdát.

'99.02. havi Club felszereltségű. A felniket külön vettem rá egy miskolci srác 1.6-os 3 ajtós sport felszereltségű G Astrájáról. Akkoriban mindig volt fent a neten ilyen felni (duen, felniapro stb...). Mostanában nem is nagyon láttam. Én most a dízelre 17"-os Corsa D Sport gyári felnijét vettem, az még dögösebben néz ki mint a 16"-os. Még most is lehet ilyen 16"-os felnit venni újonnan. Itt van a mostani autó készülőben és a szalonokban rendelhető gyári felnik, cikkszámmal, képpel:

DSC00151_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Opel_felnik_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

'99.02. havi Club felszereltségű. A felniket külön vettem rá egy miskolci srác 1.6-os 3 ajtós sport felszereltségű G Astrájáról. Akkoriban mindig volt fent a neten ilyen felni (duen, felniapro stb...). Mostanában nem is nagyon láttam. Én most a dízelre 17"-os Corsa D Sport gyári felnijét vettem, az még dögösebben néz ki mint a 16"-os. Még most is lehet ilyen 16"-os felnit venni újonnan. Itt van a mostani autó készülőben és a szalonokban rendelhető gyári felnik, cikkszámmal, képpel:

Vazze,ez tényleg k..va jól néz ki rajta,főleg ha még a lökhárító toldat is felkerül,szerintem egy páran biztos megbámulják majd az utcán :) :D

Tényleg nagyon szép,nekem legalábbis nagyon bejön. Gratula!

Link to comment
Megosztás:

Na megvettem én is ezeket a felniket,holnap irány érte.Alig várom a tavaszt mááááááán :)

Én majd lehet meg is tudom nézni.Van Gyulán rokon és haver is akihez évente többször

is leugrunk!Olyankor a Diófába vagy az üdülőszöv. mögötti helyre járunk,meg a többibe is... :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni mely tipusú autókon található meg természetesen a g astrákon kívűl a 15" 4x100 ET 49 jelzésű felni.

Egyébként szeretnék vásárolni az elöbb emlitett tulajdonságokkal rendelkező Lemezfelnit.

Továbbá csere is érdekelne én adok GM 15" 4x100 et 49 alufelni te pedig adsz nekem 4db lemezfelnit.

Meg mutatnám de nem tudom feltölteni a képet.

Ha érdekel bárkit írjon.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni mely tipusú autókon található meg természetesen a g astrákon kívűl a 15" 4x100 ET 49 jelzésű felni.

Egyébként szeretnék vásárolni az elöbb emlitett tulajdonságokkal rendelkező Lemezfelnit.

Továbbá csere is érdekelne én adok GM 15" 4x100 et 49 alufelni te pedig adsz nekem 4db lemezfelnit.

Meg mutatnám de nem tudom feltölteni a képet.

Ha érdekel bárkit írjon.

Miért akarod az alufelnit lemezre cserélni??? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.