Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Én 195/50 15 méretben Hankook K110 Ventus EVO-t használok, tavalyi szezonra vettem újonnan. Csak jót tudok róla mondani, bátran ajánlom mindenkinek! Fogja az utat, mint sz@r a gatyát. És nem is kopik gyorsan. Hangosnak nem hangos, előtte egy Toyo T1R-t használtam, na az hangos volt durván, viszont tapadt is.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Milyen gumik ezek? Ismerőseim közül többen - mintázattól függetlenül - a Pirelli nyárijait szidták, hogy elhangosodnak. Elég zavaró tud ez lenni...

Szerintem a 2008-as még a határon van, én most cserélem a 2006-os régi nyári garnitúrámat, a repedezések miatt már nem mernék vele többet, pedig a bordamélység alapján lenne benne még élet (viszont a futófelület is elkeményedett már...).

Nekem is 2006-osak a nyári gummák,most tavasszal le kéne dobnom őket,és újat venni,csak még nem tudom milyet.

Link to comment
Megosztás:

Ebben az esetben a középkategória,Hankook,Semperit, vagy még a Barum is teljesen jó Neked,mint átlagos user :icon1:Ha bele mész a részletekbe,hogy melyik miben jó még nehezebben döntesz :huh:

Csakhogy segítsek Nekem téliben van Semperit :icon13:

Köszönöm!

Hasonló eredményre jutottam, a semperit valamivel olcsóbb, és a mintázata is mutatósabb. A barumot több tesztben is lehúzták.

Link to comment
Megosztás:

Megemlíteném a személyes favoritomat, a Firestone Multihawk-ot. Elfogadható ár, most kb 14-15-ért lehet kapni és nálam nagyon bevállt. A télije is a tesztek felső kategóriájában végzett. Most egy 2008-as szett van még a nyáriból, lassan csereérett, de még mindig nagyon jól használható, nem kemény, jól fog a kanyarokban. Ebben az árkategóriában szerintem jó vétel.

Inkább erre adnék ki 2 ezerrel többet egy barumhoz képest. Volt téliben/nyáriban barum is, nem voltam elájulva.

Módosítva : beghyn
Link to comment
Megosztás:

Megemlíteném a személyes favoritomat, a Firestone Multihawk-ot. Elfogadható ár, most kb 14-15-ért lehet kapni és nálam nagyon bevállt. A télije is a tesztek felső kategóriájában végzett. Most egy 2008-as szett van még a nyáriból, lassan csereérett, de még mindig nagyon jól használható, nem kemény, jól fog a kanyarokban. Ebben az árkategóriában szerintem jó vétel.

Inkább erre adnék ki 2 ezerrel többet egy barumhoz képest. Volt téliben/nyáriban barum is, nem voltam elájulva.

A firestoneval én is meg vagyok elégedve. Nekem Télen be van iden 9 évesek nem kemeny nem repedezett a mintája nagyon jó fog a hóban mint állat. Nalunk mikor volt ho 30 centik voltak kerdsgettem helyeket de Sehol sem tudtam elakasztani az autot pedig egyszer meg a tanyára is kimentünk első autokent mentem ott. Szoval a firestone telije nekem nagyon tetszik. Ami nekem van meg az első szériás winterhawk.
Link to comment
Megosztás:

sziasztok! 7"széles felni mennyire vágja haza a CARAVAN futóművét? 195/60-as gumikkal? iletve hogy gyári értéken legyen a kilógás milyen ET számmal nézzem ezt a felnit?

Köszi

Semennyire. Az h uo legyen a felni kulso szele et55el erheto el, de ez felesleges. Legyen et35 vagy nagyobb es minden a legnagyobb rendben.
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.