Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

na, megrendeltewm 4 db ilyen gumit a coupéra...

kicsit ballonosabbat teszek rá, mint ami a váltóméret, de a budapesti utakra még ez is kicsi lesz...

215/45R17

jujj de jólesz

<itt egy kép van a gummantóról>

Látom, meggyőzni nem kell! :)

Nekem ebből 205/45 R16-os volt a Corsa-n cserében. Nagyon teccett (a Yoko A520-at adtam cserébe), de csak egy hetet volt fenn. Mindenesetre van olyan jó, mint az A520 (ami b@szott jó :blink: bocsi) . Én is erősen töröm a fejem ezen a gumin... Majd kíváncsi leszek a véleményedre.

Mi az ára, hol rendeled meg?

Link to comment
Megosztás:

ebbe a méretbe pont akcios :)

www.alufelni.info

a GoodYearnél 74 / db

itt asszem olyan 68 volt, de ebbe a méretbe most akcioba 32 /db

azért is vettem most, mert örülök, hogy ócsó, a felnivel együtt igy is surolni fogja a háromkilós árat... :blink:

holnap megyek érte...

Link to comment
Megosztás:

ebbe a méretbe pont akcios :)

www.alufelni.info

a GoodYearnél 74 / db

itt asszem olyan 68 volt, de ebbe a méretbe most akcioba 32 /db

azért is vettem most, mert örülök, hogy ócsó, a felnivel együtt igy is surolni fogja a háromkilós árat... :blink:

holnap megyek érte...

Köszi az infót!!! Én 43ezerért tudtam (az én gumisom ennyiért tudta volna hozni)!!!

Sok sikert hozzá majsztro! Szerintem nem bánod meg!

Link to comment
Megosztás:

Uhuhu-nak még egyszer gratula, és légyszi, légyszi, légyszi, légyszi később kérünk beszámolót a gummancsról!!! :blink:

Falken: Kicsit olcsóbb, mint a Yoko, az én szerelőm szerint hasonlóan jó tulajdonágokkal. Volt olyan hely, ahol azt mondták, jobb, mint a Yoko. Szóval ebből kiindulva csak jó lehet.

Link to comment
Megosztás:

Uhuhu-nak még egyszer gratula, és légyszi, légyszi, légyszi, légyszi később kérünk beszámolót a gummancsról!!! :blink:

Falken: Kicsit olcsóbb, mint a Yoko, az én szerelőm szerint hasonlóan jó tulajdonágokkal. Volt olyan hely, ahol azt mondták, jobb, mint a Yoko. Szóval ebből kiindulva csak jó lehet.

hm. Hát jó. Akkor ha időszerű lesz... és lesz rá keret, lehet, hogy azt fogok venni...

Link to comment
Megosztás:

hát most asszem szerencsémvolt.

életemben elöször szerencsés voltam hogy kapkodtam :blink:

Meg egy barátod szólt, hogy most azonnal hívd fel őket, és ennyiért vedd meg! :) Mondjuk gyanús is volt az 58,9% engedmény... vagy mennyi... eléggé fura szám volt mindenesetre.
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.