Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Meg egy barátod szólt, hogy most azonnal hívd fel őket, és ennyiért vedd meg! :D Mondjuk gyanús is volt az 58,9% engedmény... vagy mennyi... eléggé fura szám volt mindenesetre.

Na ja...... te is mondtad neki??? :) :) :lol:

Ákos neked bejön az ien sűrű küllős felni is??? :blink: Vagy csak ezt találtad ebből a márkából?

Link to comment
Megosztás:

Meg egy barátod szólt, hogy most azonnal hívd fel őket, és ennyiért vedd meg! :) Mondjuk gyanús is volt az 58,9% engedmény... vagy mennyi... eléggé fura szám volt mindenesetre.

jaja. a lökést a Greg adta meg, miután szólt, hogy hiper-szper kedvezménnyel a nagyker 45 körül tudja adni.

ugyhogy köszi Greg!! :blink:

Link to comment
Megosztás:

hát most asszem szerencsémvolt.

életemben elöször szerencsés voltam hogy kapkodtam :)

Az AWS felniröl hallott már valaki???

http://www.alufelni.info/images/type/1/7703010596.jpg

Uhuhu!

Ne haragudj, de már megjöttél a gagyi felnikből nem?

Nem vársz inkább még egy kicsit... és veszel egy kemény felnit, nehogy megint úgy járj, mint az Alessio-val? :blink: Hm?

Vagy nézz szét az E-bay-en! Találtam ott is pár elég jó kis felnit! Én szívesen megveszem Neked az E-bay-en és behozatom. (persze pénz Te adod :))

Tényleg segítek, ha akarod... csak ne valami ócccsó-gagyi felnit vegyél! :lol:

Link to comment
Megosztás:

mondanál párat, mi a nem gagyi? csak kíváncsi lennék

borbet? ez ugyanaz. tecnomagnesio? ez ugyanaz. aez? ez ugyanaz. rial? ez ugyanaz. momo? ez ugyanaz.

nincsenek nagy különbségek, ami a köztudatban van, az majdnem mind "gagyi", ami meg nem, az hihetlenül drága, annyit meg nem feltétlenül ér

Link to comment
Megosztás:

mondanál párat, mi a nem gagyi? csak kíváncsi lennék

borbet? ez ugyanaz. tecnomagnesio? ez ugyanaz. aez? ez ugyanaz. rial? ez ugyanaz. momo? ez ugyanaz.

nincsenek nagy különbségek, ami a köztudatban van, az majdnem mind "gagyi", ami meg nem, az hihetlenül drága, annyit meg nem feltétlenül ér

Ne érts félre. Én nem vagyok felni guru. De sajnos megjöttem én is már az Alessio, Millemiglia, Tekno és társaik kategória felnijeiből.

Az biztos, hogy az Alessio egy hulladék.

Sajnos tudom, hogy nagyon-nagyon drágák a jó minőségű felnik. :) ez az én bajom is. Bár én ezért keresek gyári 17"-os QP Turbo felnit a gépre. Az talán masszív. :blink:

De én nem vagyok szakács... nem értek a lovakhoz. :lol:

Állítólag pl. az AEZ felnik nem rosszak. (bár nem is olcsók). Nyilván az OZ lenne talán az ideális... de azt meg megfizetni... :)

Link to comment
Megosztás:

egyenlőre csak nézelődök.

használt felnit nem veszek.

a millemigria, és AWS gagyi???

az alessio t ismerem, mert vót kettő is :blink:

Értem, ok. A linkek között többnyire újak vannak, asszem csak 1 használt közülük.

A Millemiglia (v. 1000miglia) habár elég szép felniket készít, sajnos a gyengék közé tartozik - bár erősebb mindenképpen, mint pl. az Alessio. :)

Az AWS-t én részemről nem ismerem... (bár, ha nem annyira ismert az már gyanús lehet - persze ez csak az én véleményem, ettől még lehet nagyon jó felni. S mindjárt jön a válasz, hogy biza rosszul gondolom! :))

Link to comment
Megosztás:

szerintem ez nagyon nem áll jól a G-nek

Ákos!

Ezzel egyetértek! Sztem se biztos, hogy szebb lesz a járgány tőle.

Az a helyzet, hogy felni ügyileg kivárósban vagyok, mert nekem nagyon beajánlotta a gumisom (aki 7 éve szereli a gumijaimat, és elhiheted, hogy nem vág át, mert nem kevés pénzt hagyok nála) a Technomagnesio-ból a "TM LIGHT"-ot, de bazs leintett, hogy az nem jó. Viszont nekem se a borbet, a bbs meg főleg nem, de az OZ se jön be. szóval keresgélünk, keresgélünk. ha lesz vmi, azonnal írom.

viszont egy info. az OPC felnimmel egy csúnyát kátyúztam. ismerem ezeket a dörrenéseket, a GSI-n ez azt jelentette, hogy az Irmscher felnim kapott egy olyat, hogy azt csak a görgő viszi ki. az általam elsorolt lények anyukájának a listáját most nem mellékelném ide, de gondolhatod, hogy köztük van az is, akinek a fia Audi Allroaddal jár... :blink: vittem is megnézetni mi van. útközben toltam egy 180-ast a gyorsforgalmin, hogy lássam, mit szól a kormány. meg se mukkant. a GSI-n ilyenkor már 130 felett a görbüléssel arányos remegés jött. a gumis megállapította, hogy a felninek semmi baja nem lett, még kiegyensúlyozni sem kellett!!! a gumin se találtuk a nyomot! összefoglalva: 1./ OPC felni b@szott erős, ha vkinek tetszik, startoljon rá a 201 euros ebay cuccra! 2./ Pirelli W240SN R/F nagyon erős téli gumi. nem bántam meg, hogy ez utóbbit vettem meg!!!

Link to comment
Megosztás:

egyenlőre csak nézelődök.

használt felnit nem veszek.

a millemigria, és AWS gagyi???

az alessio t ismerem, mert vót kettő is :blink:

millemiglia, aws, tm, mim, alessio prestige mind ugyanaz

meg még sok más

amúgy a porsche felnik nagyon jók, én is fogtam az enyémmel kemény kátyút a második napon, hogy felkerült és utána tökéletesen futott a kerék centírgépen

szóval én amondó vagyok, hogy nagy méretben csak jó felnit érdemes venni: gyáriból porsche, mercedes, audi, amúgy rh, oz drágább darabjai (a superturismo pl ua, mint egy TM), kerscher, schmidt, work, volk stbvagy nagyon olcsót és számolni vele, hogy vigyázni kell rá és évente csere

Link to comment
Megosztás:

jó, de közel nem olyan, mint a fentiek közül bármelyik

az opc más, mert az ugye eléggé verseny-kategória, legalábbis a technológia tekintetében

amúgy most néztem ebayen, ennek 1099 fonttól indul az ára, ami közel 450 ezer forint

viszont ez iszonyat jó minőség

Link to comment
Megosztás:

jó, de közel nem olyan, mint a fentiek közül bármelyik

az opc más, mert az ugye eléggé verseny-kategória, legalábbis a technológia tekintetében

amúgy most néztem ebayen, ennek 1099 fonttól indul az ára, ami közel 450 ezer forint

viszont ez iszonyat jó minőség

űűű apám, ez nagyon tetszik :blink: képről nagyon jónak tünik. na de ennyi pénzért??? lottó ötös kell hozzá

Link to comment
Megosztás:

Nekem úgy tűnik, hogy sikerült megcsípni egy gyári Turbo Coupe 17"-os felnit elég jó áron.

Nekem az is nagyon tetszik és a elvileg a gyári felnik is ultra masszívak.

Meglátjuk...

turbo coupé gyári Opel felnim nem volt, de volt több gyári Opel felnim is, és azok mind elég retkek voltak! azért valakitől kérdezz rá, akinek olyan volt, hogy elég erős-e! engem is érdekelne! egy használt garnitúra eladó Pestlőrincen egy gumisnál, de az nem tud róla semmit (már arról nincs gőze se, hogy a felni elég erős-e).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.