Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Board Computer


PetiGSI

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Szerintetek az mitől lehet ,hogy a TID-em gyújtás elvétel után is világít ? (világítás is le van véve) Szóval csak magában világít és sehogy nem kapcsol le. Mikor gyújtást leveszem egyet elsötétül ,de újra felgyullad.

TID gyári hibás, és a forrasztások elengednek, emiatt vagy nem működik, vagy összeérnek a lábak.

Ki kell venni és a csatlakozó aljzat összes lábát újra forrasztani utána menni fog.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Elkészült a fedélzeti hetedik verziója, amely már a végleges verzió.

Egyenlőre tesztüzemben van, közzéteszem a leírását amiben minden funkciója benne van.

Képek az elkészült prototípusról:

Videó

Leírás

Nagyon jó! Tömeggyártáson nem gondolkodtál eladási célból?

Benzin ár 100-1000...egy darabig talán belefér... :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Elkészült a fedélzeti hetedik verziója, amely már a végleges verzió.

Egyenlőre tesztüzemben van, közzéteszem a leírását amiben minden funkciója benne van.

Képek az elkészült prototípusról:

Videó

Leírás

Szép munka! Bár tudnék házilag ilyen panelt gyártani. Azt a dip tokozású IC-t hogyhogy alulról forrasztottad be? Lusta voltál panelt fúrni? :)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jó! Tömeggyártáson nem gondolkodtál eladási célból?

Benzin ár 100-1000...egy darabig talán belefér... :D

Az autózás már halott ügy lesz szerintem ha 1000 forint felé megy a benzin ára :D

De gondolkoztam eladáson. Egyenlőre tesztüzemben van. Ha hibátlanúl működik csakis azután. 1-2 hibát javítóttam azóta a szoftveren. Hozzá hangolom a kocsihoz majd és ha úgy látom hogy jó értékeket ír akkor eladható lesz.

Link to comment
Megosztás:

Az autózás már halott ügy lesz szerintem ha 1000 forint felé megy a benzin ára :D

De gondolkoztam eladáson. Egyenlőre tesztüzemben van. Ha hibátlanúl működik csakis azután. 1-2 hibát javítóttam azóta a szoftveren. Hozzá hangolom a kocsihoz majd és ha úgy látom hogy jó értékeket ír akkor eladható lesz.

Á nem hiszem minden nagyobb kerek szám elérésekor ezt mondták...meg amúgy is majd váltunk euróra... :D

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Hello !
Kérem mondja meg valaki, hogy a megdöglött TID-em (sima idő+dátum) , be tehetem-e a hőmérséklet kijelzős fajtát ?
Mit kell csinálni, hogy jó legyen ? Ahogy néztem a csatlakozók egyformán 12 lábból állnak.
Ha valaki részletesen leírná, megköszönném ! :icon1:

Link to comment
Megosztás:

hőgy hőmérsékletet is mérjen kell egy ilyen a lökhárítóba, meg két derót a tid-ig

talán az elektromosban kérdezgettem az idén hogy mi kell a hova,le is írta valaki érthetően. keres rá

Siz2zgt.jpg

Hello !
Kérem mondja meg valaki, hogy a megdöglött TID-em (sima idő+dátum) , be tehetem-e a hőmérséklet kijelzős fajtát ?
Mit kell csinálni, hogy jó legyen ? Ahogy néztem a csatlakozók egyformán 12 lábból állnak.
Ha valaki részletesen leírná, megköszönném ! :icon1:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.