Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérések adminokhoz


forumadmin

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
2005 májusában regisztráltam magam. Az utóbbi időben nem volt lehetőségem netezni. Most meg hiába lépek be a régi regisztrációs adataimmal nem tudom a fórumokat megnézni. Mit tegyek, hogy ez sikerüljön?

Üdv:Pityus

Kérlek picit olvass vissza a hírek között. Le lett korlátozva, majd most részlegesen újra nyitottá vált a fórum. Tehát klubtagok használhatják továbbra is korlátlanul a fórum nagyrészét. Megértésed köszönjük.

Link to comment
Megosztás:

Én a: TECHNIKA / ASTRA G / fórumba szeretnék részt venni, de amint látom ezt csak a MOTE és MVOK klubtagok látogathatják. Mit kell tennem, hogy ide is bejussak?

Üdv: Pityus

Klubtagnak kell lenni. :lol:

De csak ezért ne lépj be.

Ha úgyérzed szeretnél közénktartozni akkor szeretettel várunk. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Én a: TECHNIKA / ASTRA G / fórumba szeretnék részt venni, de amint látom ezt csak a MOTE és MVOK klubtagok látogathatják. Mit kell tennem, hogy ide is bejussak?

Üdv: Pityus

A kérdésben benne van a válasz. Legközelebb mielött kérdezzel az aláírásomban található " Hogyan kérdezzünk okosan? " link tartalmát böngészd át. Köszönöm a megértésed, jó böngészést kívánok.

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt "forumadmin"

Úgy érzem kulturáltan tettem kritikai észrevételt azzal kapcsolatban, hogy mint régi regisztrált tag, nem tudom a fórumokat látogatni úgy mint régen. Egyszerű tanács helyet érdekes kioktatást kaptam. Látom, hogy az előző reagálásom a fenn említettekre gyors törlésre került. Gratulálok, ez is egy megoldás. Mindenesetre további sikereket kivánok a Fórum működéséhez, sajnálom, hogy így kell elválnom ettől a régen még barátságos fórumtól.

Üdvözlettel: Pityus

Link to comment
Megosztás:

Nekem semmi közöm hozzá, de nem tűnik olyan brutálisnak a kapott válasz. Szerintem ezen kár megsértődni. Ha az első kérdésed után nem sikerült megmagyaráznia az adminnak, gondolta másodszor máshogy fogalmaz. Tehát ez mindössze arra utal, hogy akárhányszor kérdezi valaki ugyanazt, a válasz nem változik.

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt "forumadmin"

Úgy érzem kulturáltan tettem kritikai észrevételt azzal kapcsolatban, hogy mint régi regisztrált tag, nem tudom a fórumokat látogatni úgy mint régen. Egyszerű tanács helyet érdekes kioktatást kaptam. Látom, hogy az előző reagálásom a fenn említettekre gyors törlésre került. Gratulálok, ez is egy megoldás. Mindenesetre további sikereket kivánok a Fórum működéséhez, sajnálom, hogy így kell elválnom ettől a régen még barátságos fórumtól.

Üdvözlettel: Pityus

Kedves fórumozó!

Én úgy gondolom nem volt kioktatás, ehhez tartom magam. Minden kérdésre megfelelően fogok írni és reagálni. Sajnálom, hogy az általam felajánlott kérés ilyen érzelmi hatást váltott ki. Nem volt célom. Célom a szabályzat betartása, és a fórum rendeltetésszerű használata. Törölni nem töröltem semmit, elképzelhető valamelyik moderátorunk volt, aki úgy ítélte meg törölni kell. Picit át kellene azt gondolnod mielőtt idéglenesen, ezért elhagynád a fórumot. Nem szeretnék végeláthatatlan vitát, ezért kérlek, próbáld átértékelni amit mondtam, üzentem számodra.

Kellemes napot, jó böngészést.

fórumadmin

Link to comment
Megosztás:

Tibbi (ID:2985) felhasználó kérte regisztrációja törlését:

"Nem járulok hozzá e-mail címem továbbadásához semmilyen irányba.

Azért kérem adataimnak nyilvántartásukból való törlését, mivel nem találtam meg a fórumon az általam keresett információkat, a fórumot a továbbiakban nem kívánom használni."

A törlés megtörtént.

Üdv, admin

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Üdv!

A napokban írtam mailt hogy szeretnék új jelszót az e-mail címemhez és a tagnyilvántartó oldalhoz. Jelentem a művelet sikerült, olyannyira hogy most már nem tudom megnézni a klubos mailomat, következésképp pedig nem jutott el hozzám az új jelszó sem. :unsure:

Kérésem az volna, hogy nem lehetne-e ezt az új jelszót PÜ-ben elküldeni.

Köszönettel:

tgabika76

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

A napokban írtam mailt hogy szeretnék új jelszót az e-mail címemhez és a tagnyilvántartó oldalhoz. Jelentem a művelet sikerült, olyannyira hogy most már nem tudom megnézni a klubos mailomat, következésképp pedig nem jutott el hozzám az új jelszó sem. :unsure:

Kérésem az volna, hogy nem lehetne-e ezt az új jelszót PÜ-ben elküldeni.

Köszönettel:

tgabika76

Szervusz!

Minden lehet, pl amint írtam is a hírekben:

GyIk:

1. A regisztráció csak az ÚJ TAGOKNAK szól.

2. Ha szeretnél jelszót, írj a Fórumadminak PÜ-t a fórumon.

3. Aki már tag, de nincs a listában kérem jelezze emailban a z info@opelklub.hu-n.

4. Bármi kérdés: info@opelklub.hu vagy Tagnyilvántartó topik, vagy a találkozókon.

Tehát eme kérésed kapásból mehetet volna a fórumadminak (nekem) PÜ-ben.

Az emailcím jelszavát csak módosítani tudjuk megmondani nem! Sajnos hibáztam amikor nem vizsgáltam meg milyen mailcímről írtál levelet. nem gondoltam , hogy anna tudsz írni aminek nem tudod a jelszavát. Ha el van mente a jelszavad, de nem tutod akkor legközelebb írd mán bele ezt is. Bocsi, hogy plusz tisztelet köröket futunk.

PÜ ment.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Üdv mindenkinek!

Nem tudja valaki esetleg,hogy a kecskeméti opel club ( http://kecskemet.opelclub.hu/index.php?opt...ge&Itemid=1 ) ki a tulaja? Vagy,hogy egyántalán él e még az a club? Tudja valaki,hogy lehetne felvenni velük a kapcsolatot?

köszönettel three

Szia,

Akkár itt is írhatsz nekik : http://www.opelforum.hu/index.php?showforum=75

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Mélyen tisztelt Admin Urak!

Azzal a tisztelet teljes kéréssel fordulok önökhöz hogy Nick nevemet Legyenek szívesek megváltoztani!

Indoklásul a következőket tudnám felhozni!

Jelenlegi nick nevem igen hosszú

Jelenlegi nevemet nehezen tudják megjegyezni

Jlenlegi nevem nem lehet renszám hossza miatt!

Bizva kérérsem pozitiv elbirálásában maradok tisztelettl

Dini

Uj Nicknevem legyen: Dini

u.i.: Mintha a dékán urnak irtam volna kérelmet :)

Link to comment
Megosztás:

Mélyen tisztelt Admin Urak!

Azzal a tisztelet teljes kéréssel fordulok önökhöz hogy Nick nevemet Legyenek szívesek megváltoztani!

Indoklásul a következőket tudnám felhozni!

Jelenlegi nick nevem igen hosszú

Jelenlegi nevemet nehezen tudják megjegyezni

Jlenlegi nevem nem lehet renszám hossza miatt!

Bizva kérérsem pozitiv elbirálásában maradok tisztelettl

Dini

Uj Nicknevem legyen: Dini

u.i.: Mintha a dékán urnak irtam volna kérelmet B)

:)

Belépésnél is majd ezt használd plíízz.

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.