Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

  • 1 month later...

ha pl ebben a topiban a 8. oldalra szeretnék ugrani,régebben megtehettem,hogy fent,a most 17. oldalt jelző box lenyíló gombjára kattintva beírtam hogy "8".most nem tudom ezt megtenni,így a visszalapozás nehézkesebb.

pláne,ha pl az 500 oldalas topikból a 234. oldalra szeretnék ugrani :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ha pl ebben a topiban a 8. oldalra szeretnék ugrani,régebben megtehettem,hogy fent,a most 17. oldalt jelző box lenyíló gombjára kattintva beírtam hogy "8".most nem tudom ezt megtenni,így a visszalapozás nehézkesebb.

pláne,ha pl az 500 oldalas topikból a 234. oldalra szeretnék ugrani :rolleyes:

Nincs egyedül az Úr a problémával..

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Lehet csak nálam van így, de a szép fórumos fejléccel ellentétben az új design-t kapott oldalak fejlécei csúnyán megnyúltak vertikálisan. (Maxthon böngészőt használok - IE alapú)

Jól látod a problémát, csak gyorsan bedobtuk, hogy hogy fog kinézni, már dolgozunk az ügyön!!! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mélykék cartárssal a PÜ küldésnél vannak problémáink. Én tudok neki küldeni üzenetet, de ő nem tud válaszolni.

A címlistámban a neve mellet az szerepel, hogy "üzenet fogadás tiltva"

Én úgy emlékszem, hogy szándékosan nem tiltottam le, viszont azt sem tudom miként lehetne visszaállítani.

Ha törlöm a listáról, és újra felveszem akkor is ez a helyzet.

Másoknál nem jelentkezett még a probléma.

Előre is köszi a választ.

Link to comment
Megosztás:

Mélykék cartárssal a PÜ küldésnél vannak problémáink. Én tudok neki küldeni üzenetet, de ő nem tud válaszolni.

A címlistámban a neve mellet az szerepel, hogy "üzenet fogadás tiltva"

Én úgy emlékszem, hogy szándékosan nem tiltottam le, viszont azt sem tudom miként lehetne visszaállítani.

Ha törlöm a listáról, és újra felveszem akkor is ez a helyzet.

Másoknál nem jelentkezett még a probléma.

Előre is köszi a választ.

Mert mélykéknek kellene a profiljában beállítani, hogy fogadhason:) Értelemszerűen, ezért is van az Ő neve mellett, hogy "üzenet fogadás tiltva".

@Mélykék

Kérlek Pista né meg a Vezérlőpult - Opciók - Fórum beállítások - Privát Üzenetküldő Beállításai menüpontot.

Kikapcsolja a privát üzenetküldot?

Biztos kikapcsolod a Privát üzenetküldot? Ha kikapcsolod akkor fogadni sem tudsz privát üzeneteket.

Link to comment
Megosztás:

Régebben a MOTE klubtagoknak rész alatt voltak archiv fórumok. Azokat már direkt nem látom?

Igen.

Minden tagnak küldtem egy hírlevelet, amiben a következő is állt:

Amiket a változás érinteni fog:

- Profil beállítások (folyamatban)

- Fórum kinézet, megjelenés (kész)

- Egyes fórumok tartalma és tagolása. (folyamatba, erről beszélünk épp)

Szerintem túl bonyolult a fórum, röviden túl "sok". A jövő moderátoraival szeretnék majd egyeztetni erről a dologról, pl a hétvégén:)

Link to comment
Megosztás:

Többen mondták nekem a debreceni talin, hogy kevés a "mosolygók" száma.

Most már lehet nézegetni:

:lol: :mellow: :lol: :lol: ;) :rolleyes: :lol: :lol: :D ;) :unsure: :lol: :lol: :P :lol: :D ;) :P :lol:

Vigyorgok lenyiló menü. Majd az összes hangulatjel mutatása.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.