Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

Ha nagyon akarod, átírom neked. Múltkor valahova lehet téves infót írtam/tunk. 150 hozzászólás után lehet átírni. <_<

Tehát akkor 150 hsz után tudom a fórumlakó bejegyzést tetszés szerint módositani?Mert a vezérlőpulton módositani tudtam,csak nem jelent meg.Először azt hittem tagság kell hozzá.

Link to comment
Megosztás:

hogy is lehet átírni???????

nem vagyok egy zseni és még nem jöttem ráááááá.............

más:az idő ami a hozzászólások melett van az minden frissitésnél változik,de soha nem a jót mutatja.

oka?

vagy csak nekem tünik fel és ez normális? <_<

Katints a nevedre, hogy megnézhesd a profilodat. Ha ott vagy akkor a beállításokra kattintva,és lejjebb görgetve találod a személyes nyilatkozat részt. Oda beírhatod, amit meg akarsz osztani velünk. :huh:

Link to comment
Megosztás:

hogy is lehet átírni???????

nem vagyok egy zseni és még nem jöttem ráááááá.............

más:az idő ami a hozzászólások melett van az minden frissitésnél változik,de soha nem a jót mutatja.

oka?

vagy csak nekem tünik fel és ez normális? <_<

Vezérlőpult-Személyes adatok és ott a titulus pont alatt tudod átszerkeszteni a fórumlakót valami másra.

Link to comment
Megosztás:

Katints a nevedre, hogy megnézhesd a profilodat. Ha ott vagy akkor a beállításokra kattintva,és lejjebb görgetve találod a személyes nyilatkozat részt. Oda beírhatod, amit meg akarsz osztani velünk. <_<

ha az aláírásra gondolsz az megvan.én a kép alattira gondolok.

igazából nem életbe vágó csak gondoltam ha lehet átírnám.

azért kössz a segítséget. :huh:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Sziasztok!

A profilomba beállítottam egy képet...de a fórumokon ahol hozzászólok egy adott témához, ott nem jelenik meg... :rolleyes:

Ez miért van? Előre is köszi a választ!

Bocs, hogy beleokoskodok, de a személyes fotót, vagy az avatart állítottad be? Mert az utóbbi látszik a hsz-nál. A kép méretére pedig ügyelj, célszerőbb pölö Néróval lekicsinyíteni.

Link to comment
Megosztás:

Bocs, hogy beleokoskodok, de a személyes fotót, vagy az avatart állítottad be? Mert az utóbbi látszik a hsz-nál. A kép méretére pedig ügyelj, célszerőbb pölö Néróval lekicsinyíteni.

Valószínűleg ott a pont.

Alex pedig legyen oly kedves jelezni, ha nem működne neki az avatar kép feltöltése és megoldjuk :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Bocs, hogy beleokoskodok, de a személyes fotót, vagy az avatart állítottad be? Mert az utóbbi látszik a hsz-nál. A kép méretére pedig ügyelj, célszerőbb pölö Néróval lekicsinyíteni.

Köszönöm a segítséget! Értem...de hol is tudok avatart feltölteni?...a profilomba sehol nem találok ilyet...

Megvan!! Megtaláltam...nagyon köszönöm mindenkinek! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.