Jump to content

Recommended Posts

11 órája, wookie írta:

Közvetetten jelezhette azt is, mert ha pl ette a vizet, olajat, és emiatt nem volt rendben a kevérékképzés, akkor a lambda értékre már hisztizhet. Egéybként ezek a régi rendszerek tényleg nem sokat tudnak, van kb 20 hibakódjuk összesen. 

Elméletileg lehet, de szerintem nem túl gyakori, hogy a hengerfejesség hibalámpa útján derül ki. 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Hahó! 
Keresek megvételre 3 ajtós E Kadettot bontásra, a lényeg az hogy a BAL oldala legyen ép! Akinek van jelezze, köszönöm!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok! 

Ma végre sikerült kiolvasnom a hibakódot. Ha minden igaz a 42-es a ludas. És ha jól olvastam akkor az a "Vehicle speed sensor" ami valami olyasmit jelent hogy járműsebesség érzékelő. Ami valami ilyesmi S-34960-83E00-SSE.jpg?time=1512056302

Tudtok segíteni hogy ez mi célt szolgál és hol található az autóban?

Előre is köszönöm!

Zoli

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
17 perce, JuhászZoli írta:

Sziasztok! 

Ma végre sikerült kiolvasnom a hibakódot. Ha minden igaz a 42-es a ludas. És ha jól olvastam akkor az a "Vehicle speed sensor" ami valami olyasmit jelent hogy járműsebesség érzékelő. Ami valami ilyesmi S-34960-83E00-SSE.jpg?time=1512056302

Előre is köszönöm!

Zoli

Motorkód?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
1 óra, HaPetya írta:

Motorkód?

C13N.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
46 perce, zotya975 írta:

C13N.

Köszönöm Zotya!

2 órája, JuhászZoli írta:

Sziasztok! 

Előre is köszönöm!

Zoli

Két dolog lehet, vagy igazam van vagy nincs. Ez a 42-es hibakód csalafinta. Ha igazam van, akkor semmi köze a sebességjeladóhoz. Volt már róla szó korábban:

On 2017. 06. 13. at 20:37, Csabesz400 írta:

Van nekem is egy régen fennálló hibakódom, miszerint sebesség jeladó hiba. Ég is a lámpa már vagy 1 éve. Mikor megvettem (C16NZ) W1111 óracsoport volt benne. Tavaly kicseréltem elméletileg W1102-re. De a hibakód még mindíg  benne van. Nagyon nem foglalkoztam vele, de mostanában kezd idegesíteni! Valakinek valami ötlet? 

Mi a hibakód? Egyik havernak is ez volt. De rossz vezérlőhöz való kódot néztünk, kiderült a ecu és a gyújtásmodul között volt kontakthiba. És valóban az elosztófedél alatt a gyújtásmodulhoz menő vezetékek porrá voltak rohadva.

Szerintem nálad most ugyan ez van.

Módosítva : HaPetya

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

Királyok vagytok! 

Valamikor megnézzük haverral hogy mi a helyzet az elosztófedél alatt. 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Ez a sebességjeladó, az óracsoport hátulján van, a spirál hajtja, innen tudja az ecu hogy mozog az autó. 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok! Ki kellene ürítenem a megmaradt kadett cuccaimat. 

Piros kombi volt, E kadett .kaszni cuccok( motorháztető, ajtók, első sárvédők, lökhárítók, generátor, önindító, első lökhárító műanyag maszk gyári nem törött.....gólyalábak , futóműből       cuccok....tetőablak......STB...

Nincsenek elrohadva  fényezve voltak, száraz helyen tárolva. Költözés miatt takarítanék most már :) Fotót tudok feltenni . Bárkit bármi érdekel írjon! Ár alkuképes ....kár lenne e elpazarolni ha valaki ilyet keres....

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.