Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Nekem lessz 4 db gyári acélfelni gumival amit télen használtam 4*100 13" vagy 14" col?? nemtom de a soklikas felni. Csak rendbe kell tennem pöppet , de piacképes lessz! Nemsoká.....

köszi az ajánlatot, de 15-nél kisebb kerék nem megy fel a vasra :D

Link to comment
Megosztás:

Szomorú :D

Szeged már belépett az Unióba, ahol már tilos az ólomsúly ;) ( Környezetvédelmi okok miatt, bár én jómagam is baromságnak tartom, mintha mindennap leesne 1-1 ólomsúly a kerekekről )

Itt is, Siófokon, cinket kaptam a kerekekre-a gumis egyik ismerősét Németben bírságolták meg az ólom miatt-

pedig mi van akkor ha pl a nagy oroszországból jön a Lada, na ott van cink?

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Tegnap éjjel felbakolták a szomszédom autóját és elvitték az alufelniket! Nem szeretnék így járni! Milyen kerékőrt ajánlotok??? Válaszotokat előre is köszönöm!!

Azt szokták csinálni, hogy az egyik kerékcsavar egyedi, úgy csináltatják, gondolom esztergálják, és szokványos kulcsokkal nem nyitható, csak a tieddel, amit szintén csináltatni kell. :D

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Tegnap éjjel felbakolták a szomszédom autóját és elvitték az alufelniket! Nem szeretnék így járni! Milyen kerékőrt ajánlotok??? Válaszotokat előre is köszönöm!!

1-2 veszedelmes kutyát mellékötsz és szerintem át fogják gondolni, hogy hozzá nyúljanak-e vagy sem -persze nem palota pincsit. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.