Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Haho ..téli gumát még érdemes néznem szerintetek? und ha igen akkor merre javasolt? asszem a gyári méret kéne... 175/R13...köszke elöre is!!!

Ha még mákod van kapsz auchanban Semperit WinterGrip-et. Ebben a méretben 12.5 akcióban !!! 3 csillagot kapott az idei ADAC teszten !!!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Az lenne a kérdésem hogy hány huf -ba kerül a görgöztetés? A másik kb hány pénzt ér 4db 16-os aleesió (biztos nem jól irtam a nevét) gumival komplettan, az 1-ket görgözni meg festeni kell, megér 60 pénzt :?: És vajon fel fér a caravanra, nem nagyon durva ilyen felni 1 combin, mármint nem nagyon giccses :?: 8)

Link to comment
Megosztás:

Az lenne a kérdésem hogy hány huf -ba kerül a görgöztetés? A másik kb hány pénzt ér 4db 16-os aleesió (biztos nem jól irtam a nevét) gumival komplettan, az 1-ket görgözni meg festeni kell, megér 60 pénzt :?: És vajon fel fér a caravanra, nem nagyon durva ilyen felni 1 combin, mármint nem nagyon giccses :?: 8)

azt tudom, hogy 4 kerék volt anno festéssel, görgözzéssel, mindennel 1ütt 30e!

a mási kérdésed kicsit szőke: alessio mijjen? gumi mijjen? hány %os? fefér-e - ET szám? gicsse-e azt inkább Te döntsd el....

Link to comment
Megosztás:

Az olasz felnik inkább csak díszek, minőségileg elég sok problémát hallottam már, viszont van itt is olyan, aki esküszik rá, hogy az aztán nagyon bírja.Szerintem is elég puha, de ha nem mész túl nagy kátyúkba,(ami mostanság kizárt, hogy elkerülhető legyen) akkor vedd meg.Mondjuk a gumi márkája, és futásteljesítménye is fontos.A görgőztetés pedig itt nálunk Kecskeméten 2500-tól indul.De ez attól is függ, hogy mennyi ideig kell görgőzni az adott felnit.

Az ár korrektségéhez mondjuk tudni kellene a fentebb leírt paramétereket.

Link to comment
Megosztás:

UUUUUUÚÚÚÚÚÚHhhh.. ne máááááááár!! egy az izlésünk! :thumbright:

Nekem ez az álomfelnim! Imáádom! Ez a kedvencem..

Nah dehát látod az árát.. no meg most nem igazán van bárminemü extrára pinzem...

Görgözés.. nekem olyan 3-5 ezer pénz körül rémlik.. :roll: függ attol is milyen méretü a felni. Meg persze mühelytöl is...

Link to comment
Megosztás:

nekem ez volt régen a kedvenc felnim :) :wink:

anno ez a garnitúra gumival (fluda) csavarokkal mindennel nekem 130e volt.

használtan max 80 jó gumival sztem... (igaz ennyiért már van 16"os is).

ha nem vezetsz colin mcrae módra, akkor nem lesz vele gáz :wink:

dscn04.JPG

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.