Jump to content
OPEL FÓRUM

Általános műszaki problémák

Recommended Posts

10 órája, Petya9 írta:

Sziasztok!

Érdekelne a véleményetek Vectra c karaván-ról ,első sorban benzinesről  2200 cm3,de adiesel is érdekelne,mert szeretnék egy ilyen jószágot,csak nem vagyok ebben a típusba jártas

Petya9.

Annyit tudok róla hogy a hátulja azokkal a lámpákkal qrva jól néz ki, mást sajna nem. :-)

Hozzászólás linkje
Megosztás:
  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Népszerű hozzászólások

Arra értem, hogy a fórumon szinte minden második hozzászólás azzal kapcsolatos, hogy most ez romlott el, most az a baj, ahhoz képest a benzinesek alig írnak valamit! Nekem 2.2 Direct benzines van, ezt

Szia! Ismerősömnek a lambdaszonda meghibásodása okozta ez a jelenséget! Vidd el hibakódot olvastatni (szerintem tárolnia kell) és méresd ki a szondát is!

Kozpontosito gyuru rendben van? Rakj ra gyari kereket es nezd meg raz-e. Ha nem, akkor az uj szettel van vmi.

Köszi Zotya :) Ez már nekem is feltűnt,amit kinéztem az egy 2.2 benya ,sport felszereltség és szép sötét metál kék,208000 km vezetett sz.könyv,új gumik 17" kerekeken,Decemberben hozták be az országa, kb. ennyi és jó nagy  :) .

Hozzászólás linkje
Megosztás:
  • 4 months later...
  • 1 year later...
On 2020. 11. 16. at 12:16, nistvan98 írta:

Sziasztok, Z22YH Signum, abs jeladó létezik hogy 130ezer és ennél nincs olcsóbban? Esetleg C Vectra, vagy másikkal nem azonos? Köszönöm! 

Szia!

Ha jól gondolom egyben van a kerékagy csapággyal!

Én Sintrában cseréltem ott úgy volt ,gyanítom,hogy a C Veci sem sokkal másabb,egyet tudok javasolni Moog-ot ne vegyél,mert nekem az első amit beraktunk az 1000 km tudott.

Aztán kiszedés,bevizsgálás 2 hónapig ültek rajta,de közben vennem kellett egy másikat ,annál meg már beszerelés előtt nem volt jó a jeladó,úgyhogy a gyári rossz csapágyból kivett jó jeladó került a 0 km-es csapágyba,úgy tudta a dolgát és amikor mentem a bevizsgált csapágy áráért akkor meséltem a boltosnak,hogy milyen fain minőségű a MOOG és ,hogy a másodikat már vissza sem mertem vinni :)

Ez a csapágy jeladóval együtt 3 éve 52.000.- volt,azt gondolom,hogy nem áll messze a valóságtól a 130.000.-n igaz szerintem némely esetbe elvannak szédülve az alkatrész boltok,főleg ,hogy a minőség nem mindig kifogástalan.

Az OPC Vecimek adott a Csergő ( konkrétan a tulajjal beszéltem le telón ,Feribával :)  )vezérlés szett árat úgy,hogy 4 tételt nem tudnak már beszerezni és baráti áron 760.000.- és ez csak a készlet a bindzsik még nincsenek is benne,vízpumpa,hosszb.szíj,feszítő,stb stb,tudtam,hogy nem lesz olcsó de nem gyémántból akartam láncot venni :)

Petya

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Just now, Petya9 írta:

Szia!

Ha jól gondolom egyben van a kerékagy csapággyal!

Én Sintrában cseréltem ott úgy volt ,gyanítom,hogy a C Veci sem sokkal másabb,egyet tudok javasolni Moog-ot ne vegyél,mert nekem az első amit beraktunk az 1000 km tudott.

Aztán kiszedés,bevizsgálás 2 hónapig ültek rajta,de közben vennem kellett egy másikat ,annál meg már beszerelés előtt nem volt jó a jeladó,úgyhogy a gyári rossz csapágyból kivett jó jeladó került a 0 km-es csapágyba,úgy tudta a dolgát és amikor mentem a bevizsgált csapágy áráért akkor meséltem a boltosnak,hogy milyen fain minőségű a MOOG és ,hogy a másodikat már vissza sem mertem vinni :)

Ez a csapágy jeladóval együtt 3 éve 52.000.- volt,azt gondolom,hogy nem áll messze a valóságtól a 130.000.-n igaz szerintem némely esetbe elvannak szédülve az alkatrész boltok,főleg ,hogy a minőség nem mindig kifogástalan.

Az OPC Vecimek adott a Csergő ( konkrétan a tulajjal beszéltem le telón ,Feribával :)  )vezérlés szett árat úgy,hogy 4 tételt nem tudnak már beszerezni és baráti áron 760.000.- és ez csak a készlet a bindzsik még nincsenek is benne,vízpumpa,hosszb.szíj,feszítő,stb stb,tudtam,hogy nem lesz olcsó de nem gyémántból akartam láncot venni :)

A Sintráé esetleg olyan a Vectra ugyanaz szerintem mint a Signum a Saab is  a 9 3-as és ha elfogadod a tanácsomat csak prémium kategóriás után gyártott,vagy gyári!!

Petya

Hozzászólás linkje
Megosztás:
On 2020. 11. 17. at 8:11, zotya975 írta:

Ha erről van szó, nem hiszem, aggyal együtt is jóval olcsóbb:https://cromax.hu/elso_kerekagy+csapagy_abs_jeladoval_opel_vectra_c_signum_28665

Igen a Meyle SKF  ezek jók a Moog az ebből szar,de ahogy én is írtam ez úgy néz ki mint a Sintráé,szerencsére egyik Vectrámon sem kellet ezt még cserélni.

Hozzászólás linkje
Megosztás: