Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Nektek mi a véleményetek az utólagos elektromos ablak beszereléséről? Kb mennyit kóstálhat?

Az autó garja elveszik akkor is ha szakműhely csinálja?

Ugyanolyan jó az is, mitha gyárilag benne lett volna?

Előre is köszönöm a hozzászólásokat :)

Ha szakszervízzel szereltetsz be gyári ablakemelőt akkor tuti nem veszik el a gari... csak hát az nem éppen olcsó mulatság szerintem...

Mondjuk valószínű a gyári emel a leggyorsabban és leghalkabban...

Link to comment
Megosztás:

Hasznos dolog a tempomat is. Autópályán illetve országúton igen jótékony hatással van a fogyasztásra is.

Ja, csak utólag túl sokba kerül. A típusfüggetlen tempomat ára 65-90000Ft, ehhez jön még 30-35000Ft munkadíj plusz a kormányról is elérhető bajuszkapcsolós vezérlés még 14000 :)

Link to comment
Megosztás:

Rákérdeztem

elektromos ablak (előlre) + központi zár (4db) szereléssel együtt 65.000,-

ez szerintem nem olyan vészes ár, szerintetek az?

mebízhatóság szempotjából van különbség a gyári és nem gyári között? vagy egyáltalán miben van különbség köztük?

Link to comment
Megosztás:

Rákérdeztem

elektromos ablak (előlre) + központi zár (4db) szereléssel együtt 65.000,-

ez szerintem nem olyan vészes ár, szerintetek az?

mebízhatóság szempotjából van különbség a gyári és nem gyári között? vagy egyáltalán miben van különbség köztük?

Az élettartamban,mert a szrerlő elmondása szerint az utángyártott e.abalkot akár már néhány hónap aktív használat után javítani kell.Beállítás, meg ilyenek.Amúgy nekem a bontott gyári bszerelésének a vége lesz úgy 50 körül, mert utólag berakni nem egyszerű móka.Ajtókárpit, vezetékelés, miegymás.Szal a 65e. jónak tűnik.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

:)

ma viszem a verdát egy kis technikai frissítésre

raknak bele:

2 db elektromos ablak (gyári)

4 db központi (gyári)

távkapcsos riasztó, indításgátlóval, és nem csúnya piros leddel, hanem szép kékkel:))

meg olyan kütyüt, ami felhúzza az ablakot amikor beriasztózom

mindez 80.000 ,- pénzbe fáj

remélem jó lesz, este már tudok is róla nyilatkozni :)

Link to comment
Megosztás:

:)

ma viszem a verdát egy kis technikai frissítésre

raknak bele:

2 db elektromos ablak (gyári)

4 db központi (gyári)

távkapcsos riasztó, indításgátlóval, és nem csúnya piros leddel, hanem szép kékkel:))

meg olyan kütyüt, ami felhúzza az ablakot amikor beriasztózom

mindez 80.000 ,- pénzbe fáj

remélem jó lesz, este már tudok is róla nyilatkozni :D

az ár nagyon jónak tűnik... :)

Link to comment
Megosztás:

most már el is kedvtelenítettél

Bocs, nem ez volt a célom! :oops:

Az még elképzelhető, hogy létezik olyan verzió, amiben - ugyanúgy, mint az F-Astrák többségében - nincs komfortvezérlés. Ahoz tényleg kell felhúzómodul. Viszont én még nem találkoztam ilyennel G-ben.

És így lehet ez az én tudatlanságom! :)

Most biztos megvigasztaltalak! :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Én szombaton vettem át az új Astrámat, és az lenne a kérdésem, hogy a kocsihoz valóban 1 gyári központi zár kapcsolós, és 1 szervizkulcs jár?

Igen, nekem is ezeket adták. 1 db kp zár+riasztós távirányítós és 1 db sima, gomb nélküli, a te szavaiddal élve szervizkulcs.

Link to comment
Megosztás:

hát azt már szerintem akkor soha nem tudom meg hogy gyári rkatak -e bele:(

Az enyémben (2003 G Astra 1.4) gyári elektromos ablak + riasztó van: működése gyárilag olyan, hogy az ablak NEM húzódik fel automatikusan riasztáskor vagy záráskor. Kívülről fel lehet ugyan húzni az ablakot zárás után, de csak úgy, hogy a kulcsot elfordítod jobbra, és ott tartod amíg fel nem húzódik. Szervizben berakattam vmi ketyerét, ami megoldja az automatikus felhúzást (sajna nem riasztásra, hanem már sima zárásra is, de valszleg csak így lehetett megoldani a gyári elektromos ablakkal és riasztóval). Szóval szerintem ne keseredj el :wink:

Link to comment
Megosztás:

Köszi! Még egyet kérdeznék. Nem kértem bele rádiót, mert kaptam egy eredeti Cd-s opel "hangdobozt", a behelyezés után frankón megszólal, minden müködik, de a kijelzőn az ablak alatt nem mutat semmit, marad továbra is a dátum kiírva. Mi lehet a gond???

Link to comment
Megosztás:

Szervusz/tok/!

Szerintem kicsit dragan vetted,szereltetted, en itt a neten/ http://www.vilcomp.hu / talaltam egy korekt uzletet ahol bevasaroltam, majd egy autovillamossagi szerelo cimborammal beszereltettem. Semiben nem gyengebb a gyarinal.Nekem ez a kis utanajaras megert -30-35e Ft-t. Nem leszolni akartam a Te megoldasodat csak ha masnak esetleg ue. a problemaja akkor lehet javasoni ezt is. :wink:

Tibcsy

Link to comment
Megosztás:

Szervusz/tok/!

Szerintem kicsit dragan vetted,szereltetted, en itt a neten/ http://www.vilcomp.hu / talaltam egy korekt uzletet ahol bevasaroltam, majd egy autovillamossagi szerelo cimborammal beszereltettem. Semiben nem gyengebb a gyarinal.Nekem ez a kis utanajaras megert -30-35e Ft-t. Nem leszolni akartam a Te megoldasodat csak ha masnak esetleg ue. a problemaja akkor lehet javasoni ezt is. :wink:

Tibcsy

hali, ezt az Én megoldásomra írtad??? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.