Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Én esztergályossal csináltattam,vagy 2 éve,500ft volt darabja. :angry:

találtam másikat az ebay-en

igaz picit nagyobb, de pontosan nem tudtam megmérni az agyátmérőt, mert nem fért bele a tolómérő és vonalzóval kellett mérnem

na most hogy 59,5 volt vagy 60,1 azt nem tudom, de majd beleszabom <_<

Link to comment
Megosztás:

ez mekkora szívás

ilyen központosítógyűrű kell a felnimhez : ebay

de ez itt elég drága

Ez még istenes, nekem csak 3db kupak van meg az alufelnimhez, még egy kéne, de olyan ritka felnit sikerült kifognom hogy az az 1 szem kupak is baromi kevés helyen van, és ahol van, ott is ~8000Ft átszámítva, pedig csak egy 4cm átmérőjű műanyag vacak... <_<

Link to comment
Megosztás:

Azért linkeltem képet a beszélgetősbe, mert én is most vettem a tacskóban kettőt ( a másik kettőt még ősszel megvettem szintén rainexpertek:) mert szálszakadt lett az egyik öreg nyárim:s)...

Pár ezerrel mindenhol drágább, 195/65 15-ös méretben vettem, nekem nagyon beváltak (persze főleg esőben ég és föld a bridg. b250-hez képest), a kopása sem rossz egyáltalán, egyébként olvass ADAC tesztet róla, mindenhol a különösen ajánlott kategóriába sorolták...

Szóval szerintem nagyon megéri (ár-érték arány), bár G astrának nem váltója a 205/55 sem meg a 195/65 sem sztem...

azt tudom, hogy nyárigumi, de nem kopik ez jobban száraz aszfalton, mert esőre van kiélezve?
Link to comment
Megosztás:

Azért linkeltem képet a beszélgetősbe, mert én is most vettem a tacskóban kettőt ( a másik kettőt még ősszel megvettem szintén rainexpertek:) mert szálszakadt lett az egyik öreg nyárim:s)...

Pár ezerrel mindenhol drágább, 195/65 15-ös méretben vettem, nekem nagyon beváltak (persze főleg esőben ég és föld a bridg. b250-hez képest), a kopása sem rossz egyáltalán, egyébként olvass ADAC tesztet róla, mindenhol a különösen ajánlott kategóriába sorolták...

Szóval szerintem nagyon megéri (ár-érték arány), bár G astrának nem váltója a 205/55 sem meg a 195/65 sem sztem...

éppen az ADAC-t olvasom

az a kérdés még, hogy milyen DOT száma van, mert lehet vmi ősrégi gumikat szórnak ki <_<

Link to comment
Megosztás:

a neten legolcsóbban 18k körül találtam, szóval valóban jó ár nagyon

ennyiért max wanli-t vagy nankang-t lehet kapni...

Előtte én is erre gyanakodtam, hogy valami túltárolt szarokat akarnak rámsózni...<_<

CSak a 15-ösöket néztem, a legrégebbi 2009 közepe-vége a legújabbak pedig 2010 eleje, én magamnak két 0410-est válogattam össze, hogy egyforma legyen:), Szóval ezek nem is öreg gumik, van hogy a gumis is 3-4 éveset ad oda újnak amit meg itt vehetsz az max másfél 2 éves (de ilyet nem láttam)...

16-os méretben nem tudom...

Link to comment
Megosztás:

Előtte én is erre gyanakodtam, hogy valami túltárolt szarokat akarnak rámsózni...<_<

CSak a 15-ösöket néztem, a legrégebbi 2009 közepe-vége a legújabbak pedig 2010 eleje, én magamnak két 0410-est válogattam össze, hogy egyforma legyen:), Szóval ezek nem is öreg gumik, van hogy a gumis is 3-4 éveset ad oda újnak amit meg itt vehetsz az max másfél 2 éves (de ilyet nem láttam)...

16-os méretben nem tudom...

melyik tecsoban voltál?

Link to comment
Megosztás:

Honlapjukon meg tudod nézni, hogy a neked közeli áruházukban mi a helyzet. El kell menni, DOT-ra ránézni. Csak az a gond, hogy nem pontos váltóméret.

az nem gond, mert ez belefér +1.7%-al többet mutat a km óra

gumis ismerősöm azt mondta, hogy ez a gumi sokkal olcsóbb, mert ebből nagyon sokat gyártanak, a 205/50R16-ból keveset gyártanak ezért kb 15%-al drágább

Link to comment
Megosztás:

ott dolgozom a 11-ben, holnap mehetek festésre? <_<

Ma és holnap meló reggeltől éjfélig, hétfőn szabadnapos vagyok.. Aznap ha komolyan gondolod, segítek! Nekem maradt a drótkefe plusz a felsőtest összes izma, mivel ügyesen otthon hagytam a drótkorongomat. Csiszold le ma szépen, és hétfőn ha van időd, lefújjuk pár rétegben. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.