Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Benzines motorral kapcsolatos problémák, kérdések


akzo

Recommended Posts

Sziasztok!

Tegnap az olaj és folyadékszinteket ellenőriztem az Astrámon (Z16XER) 2007) A motorolaj beöntő nyíláson benyúlva végig húztam az ujjam a blokk falán és fekete korom ragadt rá. Összedörzsölve az szétmállik. Kérdésem,hogy lehet ezt valahogy tisztítani vagy nagy gondot jelent ez az autó működésére nézve?

Lehet, hogy lerakódott oda az olajból valamiféle kosz, de szerintem rövid távon sok problémát nem okozhat. Olajcsere mikor esedékes?

Én szoktam motoröblítőt használni olajcsere előtt, az lehozza a koszt mindenhonnan.

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy lerakódott oda az olajból valamiféle kosz, de szerintem rövid távon sok problémát nem okozhat. Olajcsere mikor esedékes?

Én szoktam motoröblítőt használni olajcsere előtt, az lehozza a koszt mindenhonnan.

83000km-nél cserélt olajat az előző gazdája én 83500km-nél vettem meg az autót és most 87900km van benne. 90000nél tervezem,hogy kicserélem benne az olajat. Jelenleg a gyári GM van benne.

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy lerakódott oda az olajból valamiféle kosz, de szerintem rövid távon sok problémát nem okozhat. Olajcsere mikor esedékes?

Én szoktam motoröblítőt használni olajcsere előtt, az lehozza a koszt mindenhonnan.

Melyik öblítő vált be vagy inkább úgy kérdezem, melyikben bízol?:)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap az olaj és folyadékszinteket ellenőriztem az Astrámon (Z16XER) 2007) A motorolaj beöntő nyíláson benyúlva végig húztam az ujjam a blokk falán és fekete korom ragadt rá. Összedörzsölve az szétmállik. Kérdésem,hogy lehet ezt valahogy tisztítani vagy nagy gondot jelent ez az autó működésére nézve?

Ha az olajbetöltőn benyúlva elérted a blokk falát, akkor elég nagy a baj ,vagy büvész vagy :evilgrin:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap az olaj és folyadékszinteket ellenőriztem az Astrámon (Z16XER) 2007) A motorolaj beöntő nyíláson benyúlva végig húztam az ujjam a blokk falán és fekete korom ragadt rá. Összedörzsölve az szétmállik. Kérdésem,hogy lehet ezt valahogy tisztítani vagy nagy gondot jelent ez az autó működésére nézve?

Ha az olajbetőltőn benyúlva,eléred a blokk falát akkor nagy a baj ,vagy bűvész vagy :D

Módosítva : Hozo62
Link to comment
Megosztás:

A vízpumpa tetején nézd meg a belemenő cső csonkját, hogy fémből van-e! Okvetlen, ez most ettől független dolog... Ilyen frankón le tud törni, ha még műanyagos, azonnal csere... http://gallery.site.hu/d/22626047-2/DSC01918.JPG

A gyárinál sűrűbb olajcserével, javíthatsz a lánc illetve a feszítőjének az élettartamán, főleg hogy nem egy nagy összeg az olaj...

http://videa.hu/videok/jarmuvek/opel-astra-h-z14xep-vez.lanc-auto-vezermulanc-zRT5ajTsURGgMACc

Nekem már ilyen kellemes hangja volt melegen, mikor cseréltettem... Az előző gazda 30ezrenként cserélt olajat és legutoljára nem is megfelelőt rakott bele... Érdemes a komplett szettet cserélni, ha már úgyis ott vagy, nekem először csak a lánc volt, párezer km után ismételten ilyen hangja lett... A komplett csere óta eltelt 35ezer alatt viszont nem hangosodott...

Dexos2 olaj 15-20ezrenként/év csere!

Azt a kis csonkot már cseréltem mikor megvettem az autót, 5W30 mobil super 3000 xe olajjal járok 10-12 ezerenként cserélem benne. Mennyi km volt a tiédbe mikor cserés lett a lánc? Köszi szépen a hozzászólást. Módosítva : Pyte
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,
A kálvária folytatódik.
Adott egy Z16XEP OPEL ASTRA H, 60.000 km-t futott.
A problémája pedig az, hogyha megyek vele egy hosszabb időt (3-4km), akkor a normális motorjárat közben elkezd rángatni, dadogni a motor, és a kezdeti 6-7L fogyasztásról felugrik 11L-re, és ez után van, hogy megint visszaesik, de akkor újra elkezd rángatni, és megint felugrik a fogyasztás 10-11L körülire. Az átlag fogyasztás így 10,3L / 100.
Az autót előéletéről azt lehet tudni, hogy munkábajárásra volt használva (napi 2x 4-5km).
Ki lett cserélve az EGR szelep wessznél(az átlag 12L fogyasztás így esett le átlag 10L-re), és STP benzin injektor tisztítóval lett menve 100km 4000-4200 fordulatszám között, de ez sem hozott javulást.
A kérdésem az, hogy van-e valakinek valamilyen ötlete, vagy a pályázást rosszul csináltam? Talán STP benzin-üzemanyag adalékkal kellett volna mennem, vagy micsoda? :)
Válaszaitokat előre is köszönöm,
zsambek`

Sziasztok,

Ezeket a hibákat megfejelve feljött a sárga motor, illetve a 17152-es hibakód. Erre találtam egy megoldást: http://pemberton1.co.uk/astra/ecn-17152.html

Viszont nem tudom, hogy ez a sok korom miatt lehet-e a rángatás, és a dadogás?

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

zsambek`

Link to comment
Megosztás:

A lerakódás, ami miatt bizonyos pontokon kevesebb olajat kapnak az alkatrészek, vagy csökken az átfolyás, az nem annyira káros?

Egy turbó csere kicsit károsabb. Már a 3. autómnál használom olajcserénél, és eddig semmi gondom nem volt a motorokkal. Az előző autót pl. 260 ezer km-rel adtam el, de az első autómnak a motorja is tökéletes volt, amikor az utánam következő második tulajjal beszéltem. Abban is volt már kb. vagy 220 ezer km.

Ezt egyébként szerelő ajánlotta, amikor meglátta az első autómon a vezérműtengelyt. Érdekes módon utána fémtiszta volt. Bár azt is hozzáteszem, hogy utána nem sokkal cseréltettem főtengely szimeringet, valószínű, hogy feloldotta a retket és azért szivárgott az olaj, aminek addig a kosz állt az útjában. Mindenesetre az a pár ezer Ft nem vert földhöz.

Szóval mindenki nyugodtan döntse el, jó megvárni, hogy lerakódjon a kosz a motorban, vagy inkább érdemes tisztán tartani. Ez turbós motoroknál meg hatványozottan érvényesül.

Link to comment
Megosztás:

A lerakódás, ami miatt bizonyos pontokon kevesebb olajat kapnak az alkatrészek, vagy csökken az átfolyás, az nem annyira káros?

Egy turbó csere kicsit károsabb. Már a 3. autómnál használom olajcserénél, és eddig semmi gondom nem volt a motorokkal. Az előző autót pl. 260 ezer km-rel adtam el, de az első autómnak a motorja is tökéletes volt, amikor az utánam következő második tulajjal beszéltem. Abban is volt már kb. vagy 220 ezer km.

Ezt egyébként szerelő ajánlotta, amikor meglátta az első autómon a vezérműtengelyt. Érdekes módon utána fémtiszta volt. Bár azt is hozzáteszem, hogy utána nem sokkal cseréltettem főtengely szimeringet, valószínű, hogy feloldotta a retket és azért szivárgott az olaj, aminek addig a kosz állt az útjában. Mindenesetre az a pár ezer Ft nem vert földhöz.

Szóval mindenki nyugodtan döntse el, jó megvárni, hogy lerakódjon a kosz a motorban, vagy inkább érdemes tisztán tartani. Ez turbós motoroknál meg hatványozottan érvényesül.

Ha megfelelő olajat használsz, és időben cseréled nem lehet koksz lerakódás az olajjáratoknál. A dieseleknél meg inkább a szívócső és EGR szelep környéke szokott elkokszosodni, de ezeknek meg nemsok köze van ahhoz,hogy öblögetsz vagy nem!

Link to comment
Megosztás:

Ha megfelelő olajat használsz, és időben cseréled nem lehet koksz lerakódás az olajjáratoknál. A dieseleknél meg inkább a szívócső és EGR szelep környéke szokott elkokszosodni, de ezeknek meg nemsok köze van ahhoz,hogy öblögetsz vagy nem!

Egy használt autónál, aminek nem ismert az előélete, tökéletes arra, hogy a lerakódásokat kitakarítsa a motorból. Bár egy megfelelően karbantartott autónál sem árt időnként alkalmazni, de tegyen mindenki a belátása szerint.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A minap az autó indításánál észrevettem,hogy kiírta az "insp" feliratot ami ugye olaj csere esedékességét hivatott jelezni. A bibi,hogy kb 5000 km ezelőtt az előző tulaj lecserélte az olajat csak valószínű nem ütötték ki belőle. Viszont ha gyújtásnál benyomjuk a napi számláló törlésére való gombot és nyomva tartjuk akkor kiír valami számokat. Letudná ezt nekem fordítani valaki hozzáértő,hogy melyik mit jelent? :)

Kijelző felső sorában 01,7

Kijelző alsó sora 005 02

Előre is köszi :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A minap az autó indításánál észrevettem,hogy kiírta az "insp" feliratot ami ugye olaj csere esedékességét hivatott jelezni. A bibi,hogy kb 5000 km ezelőtt az előző tulaj lecserélte az olajat csak valószínű nem ütötték ki belőle. Viszont ha gyújtásnál benyomjuk a napi számláló törlésére való gombot és nyomva tartjuk akkor kiír valami számokat. Letudná ezt nekem fordítani valaki hozzáértő,hogy melyik mit jelent? :)

Kijelző felső sorában 01,7

Kijelző alsó sora 005 02

Előre is köszi :)

Szia!

Ha sok rövid(1-2) km-s utat jársz. Akkor a hidegindítási ciklusok miatt hamarabb jelzi az olajcserét. Nekem legutóbb 6500-nál jelzett.

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Ha sok rövid(1-2) km-s utat jársz. Akkor a hidegindítási ciklusok miatt hamarabb jelzi az olajcserét. Nekem legutóbb 6500-nál jelzett.

Üdv!

Értem. Most lehet hülyeséget kérdezek de ilyenkor kötelező lecserélni az olajat mert megnéztem még közép barna színe van.

Bár 2-3000 km múlva terveztem a cserét!

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Megtudná mondani valaki,hogy az olaj szintet a nívópálcával,hogy lehet "hitelesen" megmérni? Koppig le kell nyomni vagy csak amíg beleesik?

Helló!

Először is álljon vízszintesen az autó. Másrészt meg várj vele leállítás után kb. 5 percet. Told vissza a pálcát a helyére, ahogyan eredetileg áll, majd húzd ki és látni fogod az olajszintet.

Üzemmeleg motornál kell megnézni, de várni kell leállítás után, hogy összegyűljön az olaj. Hidegen kevesebbet mutathat.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Helló!

Először is álljon vízszintesen az autó. Másrészt meg várj vele leállítás után kb. 5 percet. Told vissza a pálcát a helyére, ahogyan eredetileg áll, majd húzd ki és látni fogod az olajszintet.

Üzemmeleg motornál kell megnézni, de várni kell leállítás után, hogy összegyűljön az olaj. Hidegen kevesebbet mutathat.

Azért kérdeztem mert ha rendesen visszatolva (ütközésig) a pálcát nézem az olajszintet akkor megfelelő viszont ha nem nyomom be koppig hanem csak beleejtem akkor kevés az olaj!

Link to comment
Megosztás:

üdv

z16xep twinport

fütyölő-sipoló hang jön néha a motorból,kb 80-90es temponál ,ez normális?? vagy valami hibának a jelzője ?

Én örülnék, ha csak 80-90-nél fütyülne! :)

+1 a kérdésnek.

(egyébként mintha már lett volna téma itt. A mienk 2x volt emiatt még anno garis szervizen. Eredmény: "ez ilyen" Azóta lement 160 ezret fütyülve és eddig nem történt semmi. Ez lehet szerencse, vagy tényleg ilyen. én is szeretném biztosra tudni egyszer.)

Módosítva : kisp113
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.