Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Üdv!

Kérdésem az lenne, hogy G Astra MID kijelzőjét ki tudom cserélni otthon? Csak az LCD-t. A régi angol nyelvű volt, de sajnos eltörött az LCD-je, vettem egy másik komplett kijelzőt, de ez német menüs, ami annyira nekem nem fekszik. Ha nem túl nehéz akkor kicserélném az LCD-t. Tehát a Német menüs BC-nek az LCD-ját szeretném átrakni a régi angol nyelvű BC-be. Ahogy néztam szalagkábeles, esetleg valakinek tapasztalata e téren? :) Jah és még ahol az órát és a hőmérsékletet jelzi ot pixelhibás is... javítható ez ? Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget! :)

Talán Tech 2-vel lehet "nyelvet" állítíni.

Javítható! http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=748

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok Fórum lakók !

Segítség kellene nekem.

Van egy 2005-ös Z14XEP motorkódos Astra G-m és az lenne a kérdésem hogy, hogy lehetne gyári tempomatot rakni bele?

Illetve hátul nekem még dobfékes és szeretném átalakítani hátul tárcsásra,ezt hogy lehetne megoldani?

És lenne még egy kérdésem szereztem bele előre 2db gyári Astra H légzsákos sportülést,be lehet-e kötni az autómba az ülésben lévő légzsákokat?

Válaszotokat előre is köszönöm !

Szép estét mindenkinek !

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok Fórum lakók !

Segítség kellene nekem.

Van egy 2005-ös Z14XEP motorkódos Astra G-m és az lenne a kérdésem hogy, hogy lehetne gyári tempomatot rakni bele?

Illetve hátul nekem még dobfékes és szeretném átalakítani hátul tárcsásra,ezt hogy lehetne megoldani?

És lenne még egy kérdésem szereztem bele előre 2db gyári Astra H légzsákos sportülést,be lehet-e kötni az autómba az ülésben lévő légzsákokat?

Válaszotokat előre is köszönöm !

Szép estét mindenkinek !

Szia!

Z14XEP-be nincs gyári tempomat, nem támogatja a motorvezérlő. Csak valami utólagos egységgel lehetne megoldani, jó drágán.

A légzsákos ülés önmagában még kevés, kellenének az ajtókba az érzékelői, na meg kéne kezelje ezt a légzsákvezérlő is. Nem tudom, ha meg is lehet oldani valahogy szerintem nem egyszerű, és kérdés, hogy egy H Astrába tervezett légzsák elférne-e egyáltalán és oda nyílik ahova kell neki, vagy beakad valamibe és több kárt csinál mint hasznot.

A hátsó tárcsafék megoldható, én nem értek hozzá, de többen, többször leírták már a mikéntjét, ha visszakeresel megtalálod.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Valaki meg tudja mondani, hogy az miért van, hogy MID csere volt a kocsimban, és az új MID teljesen irreális értékeket ír ki... pl: 39.8 átlagfogyasztás, negyed tank benzinnel 0 km-t tudok megtenni, nem jó a világítás holott semmi probléma vele. Valakinek ötlete, hogy mit kellene tennem ?

Link to comment
Megosztás:

Egy automata tetőablak-nyitót (Omega) próbáltunk applikálni Péterrel, de sajnos úszott a dolog az eltérő fogaskerekek miatt. Pedig nagyon buli lett volna... :sowwy: Így csak az utastér világítást cseréltük (Omega), meg egyúttal megcsináltuk az ablakemelős projektet is...

A dudagomb elvileg péntekig megérkezik, azt viszont megcsinál6nánk 7végén, ha ráérsz...

Szia!

Publikus, hogy dudagombot honnan rendeltél, s hogyan preparáltátok meg?

Link to comment
Megosztás:

Kedves Ampervadász !

Köszönöm a segítséged.

És esetleg úgy sem lehet tempomatot rakni az autómba ha átírnánk a computer szoftverét?

Még pár kérdés,mivel látom otthon vagy a témában.

Szerinted azt tudná a computerem hogy kiírja a pillanatnyi-átlag fogyasztást a középkonzolban lévő kijelzőre?

Gyárilag 90 lovas az autóm,mivel lehetne egy 10-20+lóerőt bele varázsolni a kocsimba szerinted?

Várom válaszod !

Helló

Link to comment
Megosztás:

Kedves Ampervadász !

Köszönöm a segítséged.

És esetleg úgy sem lehet tempomatot rakni az autómba ha átírnánk a computer szoftverét?

Még pár kérdés,mivel látom otthon vagy a témában.

Szerinted azt tudná a computerem hogy kiírja a pillanatnyi-átlag fogyasztást a középkonzolban lévő kijelzőre?

Gyárilag 90 lovas az autóm,mivel lehetne egy 10-20+lóerőt bele varázsolni a kocsimba szerinted?

Várom válaszod !

Helló

Az utolsó kérdésedre a válasz, hogy raksz bele egy 1.6os motort. :D

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Publikus, hogy dudagombot honnan rendeltél, s hogyan preparáltátok meg?

Mivel magam is érintett vagyok a témában, így bátorkodom válaszolni a Sanyi helyett. Szóval:

A dudagomb innen jött, 4000Ft+postaköltség egy szett ára (a honlapon szereplő 8000Ft akkor igaz ha velük csináltatod a cserét), és maga a művelet sem túl bonyolult: a régi kürtgombot ki kell vágni, az újat meg beragasztani a helyére. A pontos vágás érdekében a légzsákot nem árt kiszedni (2db csavar tartja a kormány hátoldala felől, előtte akkusaru le, különben légzsák hibakódod lesz), de nem feltétlenül szükséges.

A szerelésről délután rakok fel képeket.

Link to comment
Megosztás:

Kedves Ampervadász !

Köszönöm a segítséged.

És esetleg úgy sem lehet tempomatot rakni az autómba ha átírnánk a computer szoftverét?

Még pár kérdés,mivel látom otthon vagy a témában.

Szerinted azt tudná a computerem hogy kiírja a pillanatnyi-átlag fogyasztást a középkonzolban lévő kijelzőre?

Gyárilag 90 lovas az autóm,mivel lehetne egy 10-20+lóerőt bele varázsolni a kocsimba szerinted?

Várom válaszod !

Helló

Bár nem én vagyok a megszólított, de azért igyekszem válaszolni. Címszavakban:

1., Nem tudom mit értesz az alatt hogy "átírni a computer szoftverét", de ha ilyen egyszerű lenne, akkor nem lenne olyan féltve őrzött titok/baromi drága megoldás a Z14XEP-hez a tempomat. Az hogy Z14XE-nél gond nélkül működik, nem jelent semmit, a két motor vezérlőjének semmi köze egymáshoz. A Z14XE Multec S vezérlővel van szerelve, az XEP meg Bosch Motronic 7.6.1(2)-vel.

2. A középkonzoli kijelzőre kiírt fogyasztás viszont megoldható, ez kell neked:

Innen tudod megrendelni.

3. Néhány plusz lóerőre a legegyszerűbb és leggyorsabb megoldás a chiptuning (nem a kókány, hanem a hiteles), az EDS Motorsport éppen +10LE-t és +15Nm-t ígér a Z14XEP-hez, mindezt 349€-ért.

Link to comment
Megosztás:

Mivel magam is érintett vagyok a témában, így bátorkodom válaszolni a Sanyi helyett. Szóval:

A dudagomb innen jött, 4000Ft+postaköltség egy szett ára (a honlapon szereplő 8000Ft akkor igaz ha velük csináltatod a cserét), és maga a művelet sem túl bonyolult: a régi kürtgombot ki kell vágni, az újat meg beragasztani a helyére. A pontos vágás érdekében a légzsákot nem árt kiszedni (2db csavar tartja a kormány hátoldala felől, előtte akkusaru le, különben légzsák hibakódod lesz), de nem feltétlenül szükséges.

A szerelésről délután rakok fel képeket.

Ez így ebben a formában nem igaz

Annyira nem igaz, hogy nekem varrga szedte ki először (még mondta is, hogy nem kell levenni az akkut) és utána még én is levettem kétszer a légzsákot és semmi hiba.

Link to comment
Megosztás:

Kedves Ampervadász !

Köszönöm a segítséged.

És esetleg úgy sem lehet tempomatot rakni az autómba ha átírnánk a computer szoftverét?

Még pár kérdés,mivel látom otthon vagy a témában.

Szerinted azt tudná a computerem hogy kiírja a pillanatnyi-átlag fogyasztást a középkonzolban lévő kijelzőre?

Gyárilag 90 lovas az autóm,mivel lehetne egy 10-20+lóerőt bele varázsolni a kocsimba szerinted?

Várom válaszod !

Helló

Szvsz ilyen kívánalmakkal nem Z14XEP-t kellett volna venni.

Link to comment
Megosztás:

Bár nem én vagyok a megszólított, de azért igyekszem válaszolni. Címszavakban:

1., Nem tudom mit értesz az alatt hogy "átírni a computer szoftverét", de ha ilyen egyszerű lenne, akkor nem lenne olyan féltve őrzött titok/baromi drága megoldás a Z14XEP-hez a tempomat. Az hogy Z14XE-nél gond nélkül működik, nem jelent semmit, a két motor vezérlőjének semmi köze egymáshoz. A Z14XE Multec S vezérlővel van szerelve, az XEP meg Bosch Motronic 7.6.1(2)-vel.

2. A középkonzoli kijelzőre kiírt fogyasztás viszont megoldható, ez kell neked:

Innen tudod megrendelni.

3. Néhány plusz lóerőre a legegyszerűbb és leggyorsabb megoldás a chiptuning (nem a kókány, hanem a hiteles), az EDS Motorsport éppen +10LE-t és +15Nm-t ígér a Z14XEP-hez, mindezt 349€-ért.

Köszönöm a segítséged !

Szép napot.

Link to comment
Megosztás:

Csak rá kell dugni és kész!

A belső hőmérséklet méréshez lehet opcionális szenzort rendelni - ez amúgy is plusz szolgáltatás a Veramonnál, illetve ha már van ilyen mérési lehetőség, akkor lehet venni opcionális vezérlő egységet a manuális klíma irányításához.

A készülék ára függ az árfolyamtól, de 24.000 - 26.000,-Ft-ból kijön postaköltséggel együtt. Ebben a két opcionális alkatrész nincs benne.

Egyébként én ezeket nem rendeltem meg, egyrészt van már belső hőmérőm, másrészt a korábbi autóim automata klímái nem győztek meg arról hogy olyan szuper jó dolog lenne.

Sziasztok!

Beszerzése csak azon a cseh kontakton keresztül történhet?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Beszerzése csak azon a cseh kontakton keresztül történhet?

Ezt én is akartam kérdezni.

+ a MID Y17DT-be is plug and play? Az enyém elegance, a tempomat is full ki volt építve, csak az indexkar kellett bele, szóval elég jól felszerelt szerintem.

+ kérdésem: ehhez a MID-hez kell a BC-s bajuszkapcsoló, vagy a 2 kis jobb gombbal kell kiíratni az akt. fogyasztást?

(Lehet, hogy béna kérdés, de erre valahogy nem találtam utalást a cseh honlapon)

Link to comment
Megosztás:

Ez így ebben a formában nem igaz

Annyira nem igaz, hogy nekem varrga szedte ki először (még mondta is, hogy nem kell levenni az akkut) és utána még én is levettem kétszer a légzsákot és semmi hiba.

Hopsz, igazad van.

A követelmény annyi hogy a gyújtást nem szabad ráadni amíg nincs a helyén a légzsák, de én biztonsági játékos vagyok és talán feleslegesen is parázok, de az airbag nem játék, ártani meg nem ártasz vele ha leveszed az akkusarut.

Link to comment
Megosztás:

A szerelésről délután rakok fel képeket.

Az ígért képek akkor:

Ilyen volt az eredeti kürtgombom amit még az olasz javított:

612561-20120716-ywqyAd.jpg

612562-20120716-2LNTWN.jpg

Légzsák útban lefelé:

612563-20120716-HBizcl.jpg

Az olasz megoldás a légzsák felőli oldalról:

612564-20120716-XEWBzx.jpg

Ezek a régi kürtgomb maradványai (figyelitek az olasz kendácsot? Kartonpapír vazzeg... :angry: ):

612565-20120716-p5SqhH.jpg

Kivágva (sajna nem sikerült szebben, már eredetileg is nagyobb volt a lyuk mint amekkora a kürtgomb):

612566-20120716-HODc6U.jpg

612567-20120716-aAoKpp.jpg

...és kész:

612568-20120716-DO6pYD.jpg

612569-20120716-j60dsS.jpg

612570-20120716-Dd8Lr2.jpg

Link to comment
Megosztás:

Kedves Ampervadász !

Köszönöm a segítséged.

És esetleg úgy sem lehet tempomatot rakni az autómba ha átírnánk a computer szoftverét?

Még pár kérdés,mivel látom otthon vagy a témában.

Szerinted azt tudná a computerem hogy kiírja a pillanatnyi-átlag fogyasztást a középkonzolban lévő kijelzőre?

Gyárilag 90 lovas az autóm,mivel lehetne egy 10-20+lóerőt bele varázsolni a kocsimba szerinted?

Várom válaszod !

Helló

Szia!

tgabika már megválaszolta, mást én sem tudok hozzáfűzni. Sajnos nem tudod mire átírni az ECU-t, mert nincs olyan szoftvere ami ezt tudná, és gondolom fizikailag sincsenek kiépítve azok az érintkezői amihez a tempomat kezelőszerveit csatlakoztatnád. Egyébként ez is visszatérő téma, ebben a formában halott ügy, külső egység beépítése nélkül nem fog menni.

Link to comment
Megosztás:

a komplett műszerfaladról szívesen csekkolnék egy képet, ha ez lehetséges ;)

köszi, üdv!

Hirtelen ezt találtam, remélem jó lesz (tavalyi kép, de a javított kürtgombot leszámítva most is ilyen. Illetve mégsem, azóta már bekerültek az ülésfűtéskapcsolók a hamutartó alá és a váltószoknyám is bézsszínűre változott, de arról még nincs kép):

612585-20120716-Ofv6Hy.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.