Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

14 minutes ago, benkoa said:

Szia!

Az én autómban (Astra H Kombi) egy 5000 Ft-ért vásárolt (...atera), a lökhárító színével megegyező érzékelőkkel szerelt tolatóradar van. A szélvédő bal sarkához be van rakva egy kb. 2X8 cm-es visszajelző, ami centiméterben kiírja a távolságot, és csipogó hang sebességével is jelez. A fent lévő vonóhorog sem zavar be. Több éve üzemel baj nélkül.

A lökhárítóba én szereltem bele az érzékelőket, az elektronikát pedig Opeles villanyszerelő csinálta 1-2 ezerért.

benkoa

honnan lehet ilyen tavolsag merot beszerezni?

Link to comment
Megosztás:

17 órája, bazs7 írta:

erdekes ... erre kivancsi vagyok! mikor rendelted?

de akkor ez allandoan be lesz kapcsolva? gondolom nem erzekeli ha tolatasba teszed a kocsit...

koszi a tippet...

A monitort még nyáron vettem, eredetileg beépített útbiztonsági kamerát akartam csinálni. (Ne nagyon látszódjon, és ne kelljen mindig leszerelni). Ennek lett volna - vagy lesz - a monitora. 2 bemenete van. Ha a bemeneten jel van akkor kapcsol be. (tehát nincs mindig bekapcsolva.)

A kamerát ősszel vettem, de még nem volt időm beszerelni + vezetékezni. Télen meg neki sem állok, marad a tavasz.

Úgy kipróbáltam, hogy adtam nekik 12V-ot működött.

Nem sürgős, mert tolatóradarom van. Távolság kijelzős. Én itt vettem (két éve jóval olcsóbban).

A tolatóradar, vagy kamera bekötése sem nehéz. Az a fontos, hogy relével kell bekötni, mert a tolatólámpa "tápja" kevés nekik. A csodaelektronika észreveszi a növekvő áramfelvételt és meghülyül a rendszer.

 

Link to comment
Megosztás:

14 minutes ago, Devil said:

Valaki tudna abban segíteni, hogy a CD 30 fejegységet ki lehet cserélni CD 30 Mp3-ra? Ha beteszem a másikat fog vele működni? Megoldható valamilyen módon, hogy ne keljen szervizbe vinni?

Ha az uj rendesen le van tanitva, akkor OpCommal megoldhato, ami itt eleg sok embernek van. Kell hozza a negyjegyu kod is, ami a kocsihoz tartozik.

Módosítva : csaba66
Link to comment
Megosztás:

19 minutes ago, Devil said:

az alatt mit értesz. hogy rendesen le van tanítva?

Hogy nem csak kihuztak, hanem elotte a donor auto kodjaval plusz a megfelelo szerkezettel megszuntettek a parositasat...  Vateran latni neha, hogy ossze-vissza dumalnak (kivetel elott mukodott, van hozza kod, stb.), az olyat nem szabad megvenni.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

26 perce, Devil írta:

az alatt mit értesz. hogy rendesen le van tanítva?

Szia,

Az opcom nem befolyasol semmit.Az csak egy szoftver es egy interfesz,ami ahhoz kell,hogy a lopasgatlot deaktivald illtve aktivald a fejegysegeken,illetve felprogramozd az autohoz.

Elvileg gond nelkul kicserelheto.

Ha meg nincs fejegyseged vagy csak segitseg kell a cserehez,akkor keresd itt a forumon a Somit.O nagyon otthon van a dologban.Vannak fejegysegei,sot kijelzoi is,de ha kell aux bemenetet is tud neked varazsolni ra.

Udv.:Szabi

Módosítva : jszabi
Link to comment
Megosztás:

4 perce, csaba66 írta:

Hogy nem csak kihuztak, hanem elotte a donor auto kodjaval plusz a megfelelo szerkezettel megszuntettek a parositasat...  Vateran latni neha, hogy ossze-vissza dumalnak (kivetel elott mukodott, van hozza kod, stb.), az olyat nem szabad megvenni.

Igen,Csaba66-nak annyiban tokeletesen igaza van,hogy az uj fejegyseg negyjegyu kodja az kell okvetlen.De ha nincs meg,elvileg az EEPROM-bol kiolvashato.Somi ebben is tud segiteni.

Módosítva : jszabi
Link to comment
Megosztás:

3 minutes ago, jszabi said:

Az opcom nem befolyasol semmit.Az csak egy szoftver es egy interfesz,ami ahhoz kell,hogy a lopasgatlot deaktivald illtve aktivald a fejegysegeken,illetve felprogramozd az autohoz.

Elvileg gond nelkul kicserelheto.

Vegulis igen, ha nem zavarja a tulajt, hogy a kijelzon furcsa feliratok jelennek meg, es x masodpercenkent csippan egyet :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

3 perce, csaba66 írta:

Vegulis igen, ha nem zavarja a tulajt, hogy a kijelzon furcsa feliratok jelennek meg, es x masodpercenkent csippan egyet :)

Kozben egyetertettem felveteseddel. :-)

Mindkettonknek igaza van.A cserelhetoseget az opcom nem befolyasolja,de kell,hogy mukodokepesse lehessen tenni a kocsiban.Szerintem igy megegyezhetunk ugye? :-)

Módosítva : jszabi
Link to comment
Megosztás:

2 minutes ago, jszabi said:

Kozben egyetertettem felveteseddel. :-)

Mindkettonknek igaza van.A cserelhetoseget az opcom nem befolyasolja,de kell,hogy mukodokepesse lehessen tenni a kocsiban.Szerintem igy megegyezhetunk ugye? :-)

Igy van; ha csak be akarja dugni, de nem kell, hogy mukodjon, akkor nem kell se Opcom, se Somi, se semmi :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Devil írta:

Sziasztok!

Valaki tudna abban segíteni, hogy a CD 30 fejegységet ki lehet cserélni CD 30 Mp3-ra? Ha beteszem a másikat fog vele működni? Megoldható valamilyen módon, hogy ne keljen szervizbe vinni?

Sot meg ajanlani tudnek egy komolyabb gyari fejlesztest,termeszetesen,ha a penztarcad engedi.

Olvasd el az alabbi irasomat,ha van kedved!Biztos nem tokeletes,de segithet eligazodni.csaba66,ha gondolod,nyugodtan egeszitsd ki,mert tudom jartas vagy Te is sok dologban,sok segitseget kaptam mar en is toled. 

 

Módosítva : jszabi
Link to comment
Megosztás:

12 órája, Devil írta:

Sziasztok!

Valaki tudna abban segíteni, hogy a CD 30 fejegységet ki lehet cserélni CD 30 Mp3-ra? Ha beteszem a másikat fog vele működni? Megoldható valamilyen módon, hogy ne keljen szervizbe vinni?

Budapesten tudok neked segíteni benne, fejegységem is van, és beszerelni is tudom!

Jszabi, köszi az ajánlást!:icon13:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

13 hours ago, jszabi said:

csaba66,ha gondolod,nyugodtan egeszitsd ki,mert tudom jartas vagy Te is sok dologban,sok segitseget kaptam mar en is toled. 

Legfeljebb ezeket a kodos ugyeket lenne erdemes hozzatenni:

- A kocsihoz tartozo negyjegyu kodot tobbnyire elhanyjak, mert latszolag nem kell semmihez, de azert neha megis, tehat vasarlaskor jo, ha megvan.

- Akkut siman lehet cserelni, utana a radio nem ker kodot.

- Gondok akkor vannak, ha a radiot, vagy mas elektronikus egyseget egyik kocsibol a masikba akarunk attenni. Ez nem fog sikerulni, ha a donorbol csak siman kivettek, mert kivetel elott a koddal es pl. Opcommal "le kell tanitani", ami utan az adott egyseg mar "szabad preda", vagyis masik kocsiban is hasznalhato. A masik kocsihoz viszont hozza kell tanitani, a letanitassal azonos modon.

- Hasznalt egysegeknel fontos, hogy le legyenek tanitva, mert ha nincsenek, jonnek a tovabbi macerak. Ez az egesz egy lopas elleni vedelem, es bar nyilvan lehetnek mas okai is a letanitatlansagnak, fel kell az is meruljon, hogy az adott egyseg lopott.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

4 órája, csaba66 írta:

 

- A kocsihoz tartozo negyjegyu kodot tobbnyire elhanyjak, mert latszolag nem kell semmihez, de azert neha megis, tehat vasarlaskor jo, ha megvan.

Na, azért kell elég sok mindenhez. Nem is csak az egységek cseréjénél, de a legtöbb programozáshoz, akár csak apróságokhoz is. Ha csak be akarsz állítani egy menetfényt, vagy bármi hasonlót, máris kéri a biztonsági kódot. Én pl tudom az enyémet fejből, mert annyiszor kellett már. Az évek alatt ha a sokadik tulajtól veszi az ember a kocsit, el szokott kallódni. De ahogy írod, jó ha megvan és akkor nem kell utólag macerásan beszerezni. Én pl láttam már olyan eladó H Astrát, amihez se car pass kártya, se szervizkönyv, de még csak a kezelési útmutató se volt meg. Nem rossz pont, ha ezek szépen a gyári bőr mappában ottvannak a kesztyűtartóban.

Módosítva : Cserenkov
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

 

Olyan kérdésem lenne, hogy elveszett a bicskakulcsom, rendeltem másik új bicskakulcsot az autóhoz. Gondolom, hogy a régi kulcsot törölnöm kell az imó- ból és az újat feltanítani.? Ettől függetlenül, ha valaki megtalálja az elveszített kulcsomat az ki fogja tudni nyitni vele a vezető oldali ajtót, de viszont beindítani az autót nem tudja.. jól gondolom?

 

Köszönöm előre is a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

22 órája, Tibo1977 írta:

Sziasztok!

 

Olyan kérdésem lenne, hogy elveszett a bicskakulcsom, rendeltem másik új bicskakulcsot az autóhoz. Gondolom, hogy a régi kulcsot törölnöm kell az imó- ból és az újat feltanítani.? Ettől függetlenül, ha valaki megtalálja az elveszített kulcsomat az ki fogja tudni nyitni vele a vezető oldali ajtót, de viszont beindítani az autót nem tudja.. jól gondolom?

Köszönöm előre is a válaszokat!

Szia!

Igen, jól gondolod, Tech2, esetleg Op-com is alkalmas lehet a letanításra. A zárat ki fogja tudni nyitni, mert abba belepasszol a toll. De, ha biztosra akarsz menni, akkor ledugóztatod a nyílást.

Összesen 5 kulcs(?) lehet feltanítva az autóra. Azt viszont nem tudom biztosan, hogyha letanítás után előkerül, lehet-e visszaprogramozni, vagy sem.

 

Link to comment
Megosztás:

Szia!

 

Köszönöm szépen a válaszodat! Amit biztosan tudok, hogy, ha esetleg előkerülne a kulcs, akkor ismételten vissza lehet tanítani a rendszerhez, mert jártam egyszer úgy, hogy véletlenül reseteltem az imot és sikerült visszatanítanom mindkét kulcsot hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Kicseréltem a xenon izzót. Az új izzó Osram Night Breaker lett.

Csak az egyiket cseréltem most, mert a régi az utóbbi időben vibrált, és amíg nem vagyok biztos, hogy az elektronika jó, addig nem akarom az új csodaizzót megölni.

A régi átkerült a kiégett helyére, az új meg a működő helyére. 

Az egyik külföldi oldalon azt találtam, hogy a gyári izzó az Philips 85122+. Hát nem az volt benne, ebbe a kocsiba Hella volt.

Az autó jobb fényszórójában van az Osram, a balban a Hella. 

Hát én nem veszek észre fényerő különbséget a kettő között. Illetve talán a régi erősebb... 

Az biztos, hogy a régi kékebb az Osram sárgább. /tompított/ /távolsági/ /szemből/

Nekem eddig a Hella jobban tetszik.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A kormányon lévő bal alsó gomb megnyomása után AUX-ra kapcsolt, majd CD, utána rádió. Ez így rendben is lenne, de ezek után nem tudom a rádiót FM sávra átkapcsolni, csak az AM megy. Össze-vissza nyomkodtam minden variációt, de nem sikerül átkapcsolni. Működik a mindhárom variáció: rádió, CD, AUX de a rádió csak AM-en. Mi lehet a gond, mit lehet vele csinálni.

Link to comment
Megosztás:

14 órája, sasa58 írta:

Sziasztok!

A kormányon lévő bal alsó gomb megnyomása után AUX-ra kapcsolt, majd CD, utána rádió. Ez így rendben is lenne, de ezek után nem tudom a rádiót FM sávra átkapcsolni, csak az AM megy. Össze-vissza nyomkodtam minden variációt, de nem sikerül átkapcsolni. Működik a mindhárom variáció: rádió, CD, AUX de a rádió csak AM-en. Mi lehet a gond, mit lehet vele csinálni.

És a rádión is próbáltad váltogatni, ott jó?

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.