Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Tudtok-e segíteni, Astra H rejtett computer adatok előhívásában... eddig a setting gomb folyamatos nyomvatartásával sípolással egybekötve megjelentek a motor-és egyéb adatok, de ez már a múlté.... mi lehet az oka, hogy lehet újra aktiválni ezt a funkciót?

Link to comment
Megosztás:

Tudtok-e segíteni, Astra H rejtett computer adatok előhívásában... eddig a setting gomb folyamatos nyomvatartásával sípolással egybekötve megjelentek a motor-és egyéb adatok, de ez már a múlté.... mi lehet az oka, hogy lehet újra aktiválni ezt a funkciót?

Rádió közben be volt kapcsolva?

Link to comment
Megosztás:

Valaki tudna abba segiteni hogy hogyan tudom megnézni a fogyasztást az autón fedélzetiszámitógép segitségével?

Próbáltam hogy megnyomom a bc gombot de azt irja hogy no information vagy vmi ilyesmi!

Másik gondom meg az lenne hogy jöttem vele haza pestről,és egyszer csak kigyulladt a kissárgaautó kulcsos ikon,kb 10-15másodpercig égett és utána el aludt! megtudnátok mondani mitöl lehet ez,és mi lehet a gondja?

Előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Valaki tudna abba segiteni hogy hogyan tudom megnézni a fogyasztást az autón fedélzetiszámitógép segitségével?

Próbáltam hogy megnyomom a bc gombot de azt irja hogy no information vagy vmi ilyesmi!

Másik gondom meg az lenne hogy jöttem vele haza pestről,és egyszer csak kigyulladt a kissárgaautó kulcsos ikon,kb 10-15másodpercig égett és utána el aludt! megtudnátok mondani mitöl lehet ez,és mi lehet a gondja?

Előre is köszi

Fel kell programoztatni a bc-t szerviben és akkor majd ki fogja írni!

A szervizben azt is meg tudják mondani, h mi lehet a sárga kisautó oka...

Link to comment
Megosztás:

kipróbáltam....az első gyors megnyomásra feladja a setting ablakot, másodszorra, mikor nyomvatartom, már csak a rádiót adja fel...sípolás van, más nincs.....

Az jó ha van sípolás. Utána már ne nyomd meg a Settings gombot. A Test mode-ot a BC gombbal tudod megnyitni. Azt kell nyomkodni és azzal lépkedsz a Test modban is. Így próbáld meg!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Időnként lecsekkolom, hogy van e esetleg valamilyen hibakódom. Nem tapasztaltam semmit az autón, de a ECN 13026 hibakód jelenik meg. Esetleg valaki tudja hogy ez mit jelent? Astra H 1.4 benzin. Köszi

Szabályzó lambdaszonda. E85-tel nem próbálkozol?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

GID kijelzőn az a furcsaság van a "RANGE"-nél (még megtehető km), hogy minden egyes tankolás után a km folyamatosan növekszik.

Valakinek már sikerült kitalálnia, hogy mit számol ez a kütyü?

Az átlagfogyasztást viszont hajszálra pontosan mutatja.

Másnál is ilyen ez, vagy nálam van valami bibi?

Köszi

ui. Asszem megvan, hogy hogyan számol ez a kompjúter: A "Range XYZ km" módosítható valahogy? Mert ha nem, akkor ez soha az életben nem fog helyes értéket mutatni nekem szerintem és sajna előbb utóbb majd azt fogja kiírni, hogy a megtehető út még pl. 12327 km akár féltanknál is.

De ha rosszul gondolom javítsatok ki légyszi és mondjatok valami okos megoldást.

Köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

GID kijelzőn az a furcsaság van a "RANGE"-nél (még megtehető km), hogy minden egyes tankolás után a km folyamatosan növekszik.

Valakinek már sikerült kitalálnia, hogy mit számol ez a kütyü?

Az átlagfogyasztást viszont hajszálra pontosan mutatja.

Másnál is ilyen ez, vagy nálam van valami bibi?

Köszi

ui. Asszem megvan, hogy hogyan számol ez a kompjúter: A "Range XYZ km" módosítható valahogy? Mert ha nem, akkor ez soha az életben nem fog helyes értéket mutatni nekem szerintem és sajna előbb utóbb majd azt fogja kiírni, hogy a megtehető út még pl. 12327 km akár féltanknál is.

De ha rosszul gondolom javítsatok ki légyszi és mondjatok valami okos megoldást.

Köszönöm.

Ha jól tudom az folyamatos változás azért van, mert mindig az aktuális állapot előtti 15-20km átlagából számolja a még megtehető km-t.

Így nagyban függ, hogy hogyan mész az autóval.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

három kérdésem van.1.Egy éves a kocsim és normális az,hogy a kulcs csak a vezetőoldali ajtót zárja,de a központi zárat nem működteti.

Egyébkénk a központi zár a riasztóval lezár.

2.Az információs kijelzőn semmi mást nem lehet megjeleníteni,csak az idő,rádió freki,audió beálítások stb.

Egyéb infókat nem lehet valahogy meg jelentetni? Vízhőfok vagy más adatok.

3.Beállítható az idő automatikus beállítása?mert azt írja ki,hogy kikapcsolva,de nem tudom sehogy sem beállítani automatikusra.

köszönöm ,ha válaszoltok,nem vagyok hülye ,de nem igazodok ki némely dolgokon.

Link to comment
Megosztás:

Udv

Az érdekelne hogy van e valakinek nappali LED-es fény szerelve a kocsijára? Mert szeretnék tenni rá, ki is néztem egy fajtát ami a MYCARR SJ-296E tipusa, nagyjából ez pászolna rá csak nem tom hogy fel lehetne-e szerelni rá! A ködlámpa mellé gondoltam tenni abba a műanyag rácsra.

Erről lenne szó http://www.mycarr.com/productInfo.php?PNo=10

Link to comment
Megosztás:

Udv

Az érdekelne hogy van e valakinek nappali LED-es fény szerelve a kocsijára? Mert szeretnék tenni rá, ki is néztem egy fajtát ami a MYCARR SJ-296E tipusa, nagyjából ez pászolna rá csak nem tom hogy fel lehetne-e szerelni rá! A ködlámpa mellé gondoltam tenni abba a műanyag rácsra.

Erről lenne szó http://www.mycarr.com/productInfo.php?PNo=10

A kinézet miatt akarod vagy csak azért, hogy legyen nappali fényed?<_<

Link to comment
Megosztás:

A kinézet miatt akarod vagy csak azért, hogy legyen nappali fényed?<_<

Nem a kinézet végett, kimondottan a nappali fény végett, hogy ne keljen az összes lámpát bekapcsolni! Mert így legalább évi 1 izzó csere mindig megakad a tompított izzókból! :angry:

Link to comment
Megosztás:

Nem a kinézet végett, kimondottan a nappali fény végett, hogy ne keljen az összes lámpát bekapcsolni! Mert így legalább évi 1 izzó csere mindig megakad a tompított izzókból! <_<

Lehet programoztatni Tech2-vel, hogy ha beindítod a motort akkor a tompított ill a hátsó helyzetjelzők égnek, de csak ezek a helyzetjelző meg a rendszám illetve a rádió-fűtés fényei nem:)!

Csak ennyi:)

Link to comment
Megosztás:

Lehet programoztatni Tech2-vel, hogy ha beindítod a motort akkor a tompított ill a hátsó helyzetjelzők égnek, de csak ezek a helyzetjelző meg a rendszám illetve a rádió-fűtés fényei nem:)!

Csak ennyi:)

Akkor majd utána nézek, mást is akartam amúgy is programoztatni! De nem tudod véletlenül hogyan lehet levenni a ködlámpa borítását, azt a fekete rácsos műanyagot?

Link to comment
Megosztás:

Akkor majd utána nézek, mást is akartam amúgy is programoztatni! De nem tudod véletlenül hogyan lehet levenni a ködlámpa borítását, azt a fekete rácsos műanyagot?

Nem tudom, szerintem valahogy ki lehet pattintani, viszont vigyázz, nehogy megkarcold a lökhárítót...<_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.