Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Kedves Fórumozók!

Újoncként mindenkit üdvözlök:)

Egy pár napja olvasgatom a fórumot, melynek oka, hogy vettem, ill megrendeltem egy astra h caravant, amely még Bochum környékén lehet. 1.6 i special edition elektronikai csomaggal, meg caravan csomaggal, elég jól felszerelt kis gép lesz.

Előzetesen annyit szeretnék kérdezni, hogy mivel a cd30 mp3 rádió van benne számíthatok a 7 hangszóróra, amelyből a 7. hol található? Illetve annyit még, hogy amit kipróbáltam az egy 5 ajtós volt, és iszonyat szokol rádiós... dobozhang. Pedig Citroen c4-ből ülök át, az klasszisokkal jobban szólt!!!

Remélem a Caravan-ban jobb lesz, ill. ha nem gondolom javíthat rajta egy hangszóró szett csere. Azért is ide írtam nem a zene topikba, mert ott igen profi cuccokról megy a társalgás, namost nekem semmi erősítő stb. nem lenne szükségem csupán arra, hogy élvezhető legyen és ne legyen ócska doboz hangja.

Tanácsot, egyebet szívesen fogadok, köszönettel:

Gyula

Szia!

Lehet állítani a basszuson meg a magason, plusz van benne 7 féle eq szerintem a jazz-es beállítás adja a legteltebb hangzást...:) Szerintem gyári viszonylatban egész jól szól ez a rádió, illetve ennél többet nem kell tőle várni, van a családban citroen nekem nem tűnik jobbnak, sőt...

Én az első szettet kicseréltem pioneer specifikus szettre mert jó áron megkaptam, ez hozott azért eleget, teljesen elégedett lettem:)!

7 hangszóró lesz a kocsidban, ez 100% bár szerintem sok vizet nem zavar:)!

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Köszönöm a választ!

Mitől lehet a részecskeszűrő tulterhelés? Az AGR Szelep rosz vagy más problémát kell keresnem?

Köszönöm Ben_o

Sokat jársz városban? Próbálj meg hosszabb etapokat menni magasabb fordulaton, hogy rendesen végig tudjon menni a részecskeszűrő regenerálási fázisa, amit elvileg valamivel ki is jelez az autó, illetve a pillanatnyi fogyasztáson is látszik és sose állítsd le közben:)!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

USB csatit szeretnék az autóba (oda, ahová a gyárit tették a többibe). Ez mekkora melót igényelhet bekötés szempontjából? CID van benne, de a menüjében nincs benne az USB (AUX) opció. Gondolom azt fel lehet programozni.

Valaki foglalkozott már ilyennel?

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, a gyári riasztó mostanában furcsa dolgokat művel, konkrétan tegnap és ma este 10 után pár perccel bekapcsolt... A fél lakótelepet feldudálta :) Napközben rendesen működik. Ez mi a jó franc lehet???

Ha szerencséd van akkor csak egy légy vagy bogár vagy pók elment az ultrahang érzékelő/jeladó előtt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma voltam kijelző cserén és gondoltam, hogy ha már ott vagyok rárakatom a komfortzárat. A srác azt mondta, hogy nem tudja mert nincs benne a Tech2-es műszerben és így műszer nem engedi.

Ez lehetséges? a kocsiban van rec modul és enjoy felszereltség 2x el. ablak.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma voltam kijelző cserén és gondoltam, hogy ha már ott vagyok rárakatom a komfortzárat. A srác azt mondta, hogy nem tudja mert nincs benne a Tech2-es műszerben és így műszer nem engedi.

Ez lehetséges? a kocsiban van rec modul és enjoy felszereltség 2x el. ablak.

hát ez szerintem nem nagyon valószínű, mert ha a tech 2-ben nincs benne, akkor miben??

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma voltam kijelző cserén és gondoltam, hogy ha már ott vagyok rárakatom a komfortzárat. A srác azt mondta, hogy nem tudja mert nincs benne a Tech2-es műszerben és így műszer nem engedi.

Ez lehetséges? a kocsiban van rec modul és enjoy felszereltség 2x el. ablak.

Biztos nem hallotta a friss ropogós pénzecske hangját :D :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ha veszek REC modult az autóhoz, azzal mi a teendő?

Csak becsavarozom, rádugom a kábeleket és felismertetem a rendszerrel?

Mi van ezeken kívül, amit meg kell tennem, hogy működjön?

Milyen új funkciók lesznek elérhetők vele?

Ez engem is erdekel! Nem is olyan reg kerdeztem, de sajnos eddig senki nem tudta a valaszt! :(

Udv.

Link to comment
Megosztás:

Ha veszek REC modult az autóhoz, azzal mi a teendő?

Csak becsavarozom, rádugom a kábeleket és felismertetem a rendszerrel?

Mi van ezeken kívül, amit meg kell tennem, hogy működjön?

Milyen új funkciók lesznek elérhetők vele?

Egyaltalan nem biztos, hogy be van kabelezve, es emlekeim szerint a REC nelkulieknek az eleje is mas, mert volt olyan funkcio, ami REC hianyaban atkerult elore. Szoval az elso lepes a kapcsolasi rajz gondos tanulmanyozasa, majd az otlet elvetese (szerintem).

Link to comment
Megosztás:

csak nem boldogulok a központi zár kérdéssel:

http://kepmegosztas.com/kepek/h-astra-ajtozar/

http://kepmegosztas....stra-hatso-zar/

http://kepmegosztas....astra-ajto-zar/

http://kepmegosztas.com/kepek/2649/

az első képen látható rudazatot, hogy akasztom szedem le a kilincsről? nem merem nagyon feszegetni mert félek eltörik az öntvény

illetve a 3. képen mi az a pirossal bekarikázott gumi bemélyedés? ott lehet olajozni a zárat ?

még valami, a szerelőm 32 ezret mondott a központi zárra ami baromi sok, nem lehet ezeket javítani ?

még nem sikerült leszednem a zárat ezért egyenlőre nem tudom, hogy a zár rossz vagy áramot nem kap de már szeretnék felkészülni a legrosszabra

köszi a válaszokat

Link to comment
Megosztás:

a komfortzár az amikor bezárás után felhúzódnak az ablakok, (ha esetleg lent voltak)

Ilyen szerintem nincsen az astrában, illetve nem aktiválható, maximum a kulcson a záró ill. nyitó gombot hosszan nyomva lehet fel ill. le húzni az ablakokat... Nekem egy ilyet aktiváltak és ehhez kell a REC modul...:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.