Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok van egy hibakódom arra szeretnék megfejtéseket. Kivillogtattam és 0420 kódot adta ki megnéztem mit is jelent: P0420 Katalizátor rendszer hatékonysága küszöb alatt (Bank 1)

Illetve a kivillogtatás előtt kiírt egy 042052 kódszerűséget.

Pontosan mit jelent ez, a katalizátor kb. fél éve volt cserélve, nem használt lett bele szerelve. Esetleg a lambdaszonda bűnözik?

Köszönöm előre is a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok van egy hibakódom arra szeretnék megfejtéseket. Kivillogtattam és 0420 kódot adta ki megnéztem mit is jelent: P0420 Katalizátor rendszer hatékonysága küszöb alatt (Bank 1)

Illetve a kivillogtatás előtt kiírt egy 042052 kódszerűséget.

Pontosan mit jelent ez, a katalizátor kb. fél éve volt cserélve, nem használt lett bele szerelve. Esetleg a lambdaszonda bűnözik?

Köszönöm előre is a válaszokat.

Módosítva : Dodo969
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok van egy hibakódom arra szeretnék megfejtéseket. Kivillogtattam és 0420 kódot adta ki megnéztem mit is jelent: P0420 Katalizátor rendszer hatékonysága küszöb alatt (Bank 1)

Illetve a kivillogtatás előtt kiírt egy 042052 kódszerűséget.

Pontosan mit jelent ez, a katalizátor kb. fél éve volt cserélve, nem használt lett bele szerelve. Esetleg a lambdaszonda bűnözik?

Köszönöm előre is a válaszokat.

Motorkód?

Link to comment
Megosztás:

Motorkód?

Tudnom kellene de nem jut fejembe 1.6-s H Astra Caravan benzines 2005-s gyártású. Ha igaz akkor Z16XEP. Van még ami esetleg segíthet a német ha bármit veszek hozzá akkor még ezt kéri a beazonosításra HSN/TSN ez a 0035/042 (főleg ebay vásárlásnál a teljes(?) beazonosításhoz).

Módosítva : Dodo969
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Túl vagyok az első CÍM modul javításon.

Leírom, hogy legyen nyoma, és bátorságot adjak azoknak, akik előtte állnak. Több mint egy évet vártam vele.... kár volt. Nem túl bonyolult.

Cím modul javítás.

1. Akkummlátor lecsatlakoztatás. A légzsák kiszerelése előtt várjunk pár percet!

2. A kormányrúd burkolatának lebontása:

A kormányt elfordítva, mögötte találunk 2 csillag csavart. (műanyag takaró fedél borítja). Kivéve a kormányrúd borítás felső része leszedhető.

A kormány alatt középen található egy csavar, majd a CÍM modul baloldalán egy műanyag fülben, és a jobboldalán a gyújtáskapcsolónál is található egy-egy csavar (torx 20). A gyújtáskapcsolónál lévő műanyag gyűrűt kipattintjuk, és levehető a kormányrúd alsó borítása is.

3.Légzsák kivétele:

A kormány hátulján található két kis furat. Ebbe egy vékony csavarhúzót bedugva, majd befelé megtolva a légzsák rögzítő rugója betolható. / Youtubon található róla video/, a légzsák kijön a helyéről.

(Szerintem ez a legbonyolultabb folyamat. Első alkalommal vagy 1,5 órám ráment, mire rájöttem, hogy jön ki.) Ha a légzsák kijött leszedjük a csatlakozóját. (középen kipattintani a biztosítót, majd lehúzni a stekkert. Összeszerelésnél nem lehet elrontani, mert a légzsák csatlakozó aljzata ugyanolyan színű, mint a stekker.

Vigyázzunk a légzsákra! Nem szabad leejteni, dobálni, bántani!

Ha ezzel is megvagyunk, akkor a Cím modulból ki kell húzni a távirányítók csatlakozóját (légzsák melletti csatlakozó) Nincs biztosítója, egyszerűen kihúzható.

A kormányt le kell szerelni, torx 50-es csavar tartja. Be van jelölve a kormányon, és a kormányrúdon, hogyan kell állnia a kormánynak (felszereléskor).

Ha ez is kész, akkor a kormány lehúzható a kormányrúdról, és már el is értük a CÍM modult, amit további 3 db torx 10-es csavar tart a helyén (jó hosszú csavarok).

Levesszük a baloldalt hátul található csatlakozót (tetején a piros biztosítót kihúzzuk) és a csati lejön. A kábelt a CÍM alján egy műanyag patent és egy kábelkötöző segítségével rögzítették. Ez kipattintható a cím aljából, vagy elvágható a kábelkötöző.

A CÍM modul leemelhető a kormányrúdról.

4. CÍM szétszedése.

Az index és az ablaktörlő kart nem kell leszerelni.

A CÍM elején be van jelölve a középrész és a külső rész helyzete. Belül egy biztosító lezárja, ne lehessen elforgatni kiszerelt állapotban.

Szétszedés: Jobb és baloldalt található 1-1, és kozépen 3db (ha minden igaz torx 8) csavar.

Ha a középső 3-at kivettük, akkor a középső gyűrű kitolható ( csavarral ellentétes irányba.) jegyezzük meg hogy állt, csak egyféleképpen lehet visszatenni, és ha nem megy vissza, úgy ahogy állt, akkor rosszul helyeztük vissza a jeladó tárcsát.

A műanyag burkolatot körben kis fülek tartják össze. Ezeket kipattintva a modul felső burkolata az index és ablaktörlő karokkal együtt lejön.

Jelöljük be a szöghelyzet jeladó tárcsát, hogy áll, utána kivehető. Nem rögzíti semmi. Összeszerelésnél ugyanilyen helyzetbe kell beállítani!!!

Ha nincs ESP az autóban, akkor a jeladó optikán található két (torx 8) csavar kiszedésével az elektronika kijön a műanyag burkolatból.

Ha ESP van a kocsiban, akkor van egy kis fehér műanyag fogaskerékszerű alkatrész. FONTOS hogy áll! Jelöljük össze a szöghelyzet jeladó tárcsával, mert ha nem állítjuk ugyanoda ESP hibánk lesz összeszerelés után!!! Ettől az alkatrésztől az elektronikát nem lehet leszedni a burkolat alsó részéről. (A tengelye abba van belesajtolva). A forrasztáshoz nem is kell szétszedni!!! Elég a csatlakozót ezen az oldalon forrasztani.

Én nem ólommentes forraszanyaggal forrasztottam. Ránézésre nyoma sem volt forrasztásnak, bár valami lehetett benne, mert a csatit nem lehetett kihúzni a nyákból.

Ha a három csatlakozót megforrasztottuk, akkor fordított sorrendben mehet az összeszerelés.

A légzsákot az elektronika csatlakoztatása után csak vissza kell tolni a helyére.

Nekem még a kormányszög jeladót sem kellett kalibrálni utána, de ha kellene az Op-Com-mal elvégezhető!

Módosítva : Sztaricsnaja
  • Like 3
Link to comment
Megosztás:

FONTOS hogy áll! Jelöljük össze a szöghelyzet jeladó tárcsával, mert ha nem állítjuk ugyanoda ESP hibánk lesz összeszerelés után!!! Ettől az alkatrésztől az elektronikát nem lehet leszedni a burkolat alsó részéről.Nekem még a kormányszög jeladót sem kellett kalibrálni utána, de ha kellene az Op-Com-mal elvégezhető!

Részletes leírás.

Korábban én is leírtam, de nem ilyen részletesen.

2 észrevétel:

- én a szöghelyzet jeladót előzőleg nem jelöltem össze, így összeszerelésnél - ahogy te is írod - az ESP nem működött (meg még egy pár dolog). Ezt a problémát az opcom-mal a kormányszög jeladó kalibráció megoldotta

- nekem sikerült a nyák-kot teljesen kiszedni a burkolatból, mert mind a két oldalt megforrasztottam a csatlakozókat. Arra viszont már nem emlékszem, hogy ez hogyan sikerült, már túl homályosak az emlékek. :)

Link to comment
Megosztás:

Mi lehet az oka, hogy nekem a világításkapcsoló 0 állásánál is mindig megy a tompított fény!? (ilyenkor nem lehet országútit kapcsolni, az csak auto vagy bekapcsolt tompított fény állásban tudok). Előre is köszönöm.

Be van állítva a nappali menetfény funkció.

Ha zavar, Op-commal le lehet programozni.

Ha minden igaz, akkor ha felkapcsolod a tompítottat, majd lekapcsolod akkor nem világít, de ezt mindig el kell játszani, ha nm akarod, hogy világítson.

Link to comment
Megosztás:

Mi lehet az oka, hogy nekem a világításkapcsoló 0 állásánál is mindig megy a tompított fény!? (ilyenkor nem lehet országútit kapcsolni, az csak auto vagy bekapcsolt tompított fény állásban tudok). Előre is köszönöm.

Az, hogy az úgynevezett "nappali menetfény" be van kapcsolva. Ezt Tech2-vel, illetve OP-COMmal ki tudod kapcsolni, és akkor te szabályozod a felkapcsolást. Ha ki lesz kapcsolva, akkor járó motornál sem fog 0 állásban világítani a lámpa.

Nappali_menetf_ny_www.kepfeltoltes.hu__w

Link to comment
Megosztás:

Be van állítva a nappali menetfény funkció.

Ha zavar, Op-commal le lehet programozni.

Ha minden igaz, akkor ha felkapcsolod a tompítottat, majd lekapcsolod akkor nem világít, de ezt mindig el kell játszani, ha nm akarod, hogy világítson.

Nem kell mindig eljatszani, megjegyzi. Azaz gyors be/ki utan el fog mulni a dolog, aztan ugyanigy vissza lehet kapcsolni, ha megis kell.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Egy kis segítség kellene.

Vettem egy UHP4-et (bluetooth-os kihangosító), amit beraktam az autóba, tök jól működik, de szoftver kellene rajta frissíteni, ill. beállítani rajta 1-2 dolgot (nyelvet, code indexet, stb.).

Most egy 2008 szoftver van rajta, úgy ahogy kijött a gyárból. Ahogy a neten találtam, van rá talán 2014 decemberi szoftver is, ami már jobban kezeli az újabb telefonokat is.

Akinek esetleg van ilyen egysége és frissítette a programot, frissítették is neki, és még esetleg opcomja is van, az nézze már meg legyen szíves, hogy mikori neki a szoftver dátum?

Elvittem a Maxabóba az autót ilyen szoftver frissítésre, majd 1 óra múlva közölték, hogy a legújabb szoftver van rajta. Mondtam, nekik kizárt dolog, mert egy 7 éves szoftver van most az egységen, ennél van újabb. Mondták, hogy nincs, várjak, hátha majd kijön. Aztán elszólta magát a srác, hogy nem is találták az egységet, mert biztos nem lett beépítve az összes modul és nem ismerte fel a TECH2.

Na itt nem álltam le vele vitatkozni, hogy az egész cucc egy egységből áll, opcommal látom, de az opcommal nem lehet programozni, mellesleg működik, csak mivel régi szoftver 1-2 dolgot nem kezel az új okos telefonokkal, amit a netes leírások alapján az új szoftver már igen.

Aztán eszembe jutott, hogy lehet azért nem találták, mert az autó 2004-es, az UHP4-et meg valamikor 2005 év vége felé hozták ki (opcommal én sem látom, ha 2004-re állítom az autót, csak ha 2005-töt adok meg évszámnak). Na mindegy, ezzel az inófóval már nem akartam összezavarni őket, inkább eljöttem.

Mondjuk annyira korrektek voltak, hogy nem kértek semmit a próbálkozásért.

És még egy kérdés: tud valaki olyan helyet, ahol esetleg több infóval rendelkeznek a műszeres kollegák és meg tudják ugrani ezt a - szerintem - nem megoldhatatlan szoftver frissítési feladatot?

Ha valaki frissítetett UHP4-en szoftvert, azt hol csináltatta és kb. mennyiért?

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Egy kis segítség kellene.

Vettem egy UHP4-et (bluetooth-os kihangosító), amit beraktam az autóba, tök jól működik, de szoftver kellene rajta frissíteni, ill. beállítani rajta 1-2 dolgot (nyelvet, code indexet, stb.).

Most egy 2008 szoftver van rajta, úgy ahogy kijött a gyárból. Ahogy a neten találtam, van rá talán 2014 decemberi szoftver is, ami már jobban kezeli az újabb telefonokat is.

Akinek esetleg van ilyen egysége és frissítette a programot, frissítették is neki, és még esetleg opcomja is van, az nézze már meg legyen szíves, hogy mikori neki a szoftver dátum?

Elvittem a Maxabóba az autót ilyen szoftver frissítésre, majd 1 óra múlva közölték, hogy a legújabb szoftver van rajta. Mondtam, nekik kizárt dolog, mert egy 7 éves szoftver van most az egységen, ennél van újabb. Mondták, hogy nincs, várjak, hátha majd kijön. Aztán elszólta magát a srác, hogy nem is találták az egységet, mert biztos nem lett beépítve az összes modul és nem ismerte fel a TECH2.

Na itt nem álltam le vele vitatkozni, hogy az egész cucc egy egységből áll, opcommal látom, de az opcommal nem lehet programozni, mellesleg működik, csak mivel régi szoftver 1-2 dolgot nem kezel az új okos telefonokkal, amit a netes leírások alapján az új szoftver már igen.

Aztán eszembe jutott, hogy lehet azért nem találták, mert az autó 2004-es, az UHP4-et meg valamikor 2005 év vége felé hozták ki (opcommal én sem látom, ha 2004-re állítom az autót, csak ha 2005-töt adok meg évszámnak). Na mindegy, ezzel az inófóval már nem akartam összezavarni őket, inkább eljöttem.

Mondjuk annyira korrektek voltak, hogy nem kértek semmit a próbálkozásért.

És még egy kérdés: tud valaki olyan helyet, ahol esetleg több infóval rendelkeznek a műszeres kollegák és meg tudják ugrani ezt a - szerintem - nem megoldhatatlan szoftver frissítési feladatot?

Ha valaki frissítetett UHP4-en szoftvert, azt hol csináltatta és kb. mennyiért?

Köszi!

Szia,

Magát az UHP4 programozását nem ismerem,de nem mindegy úgy tudom,hogy a fejegységen és a kijelzőn is milyen szoftver fut,mert azokon is a legutolsó kell,hogy legyen,hogy tudja kezelni a modult.

Én tudok ajánlani neked két-három szakembert,akiket részben ismerek,vagy váltottam velük néhány emailt,s nekem az jött le,hogy nagyon értenek a dologhoz.

Keress rá itt a fórumon a Somjai Attilára (Somi) (ő tud szerintem neked segíteni a fejegység és a kijelző szoftver update-ben),aztán Kóczán László (koco) (ő mindenben tud neked segíteni,szerintem az UHP4 modullal kapcsolatban is).

Valamint hasznos lehet ez a link:

http://www.diagnostics.org.uk/help/forumdisplay.php/133-Astra

Illetve privátban küldök neked telefonszámot és hasznos linkeket.

Üdv.:Szabi

Módosítva : jszabi
Link to comment
Megosztás:

Szia,

Magát az UHP4 programozását nem ismerem,de nem mindegy úgy tudom,hogy a fejegységen és a kijelzőn is milyen szoftver fut,mert azokon is a legutolsó kell,hogy legyen,hogy tudja kezelni a modult.

Én tudok ajánlani neked két-három szakembert,akiket részben ismerek,vagy váltottam velük néhány emailt,s nekem az jött le,hogy nagyon értenek a dologhoz.

Keress rá itt a fórumon a Somjai Attilára (Somi) (ő tud szerintem neked segíteni a fejegység és a kijelző szoftver update-ben),aztán Kóczán László (koco) (ő mindenben tud neked segíteni,szerintem az UHP4 modullal kapcsolatban is).

Valamint hasznos lehet ez a link:

http://www.diagnostics.org.uk/help/forumdisplay.php/133-Astra

Illetve privátban küldök neked telefonszámot és hasznos linkeket.

Üdv.:Szabi

Szia. Köszi az infókat.

Rákérdezek a kontaktoknál.

A link nekem is megvolt, többek között ott is olvastam, hogy van hozzá újabb szoftver.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Adott egy CD30 a kódjával.

Fel tudom az enyémhez tanítani vajon?

Fel.

Először le kell tanítani a mostani rádiót és kijelzőt az autód kódjával.

Kicseréled a rádiót, majd letanítod a rádiót az idegen rádió kódjával.

Majd fel kell tanítani a régi kijelzőt és az új rádiót az autód kódjával.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sima A-B usb kábel, :-) :-)

Ámde nem elég a kábel. Köll hozzá a műszer is!

Oké! Én egy konkrét típusra gondoltam,hogy "ezt vedd meg". Pl.: a bluetooth-os,tapasztalat volt vele valakinek.érdemes megvenni? A bluetooth-os ugye egy komplett,tehát feltelepítem a cd-t,kapcsolódás,és kész? Nincs tapasztalatom a OP-COM-al így ez még sötét folt.(egyenlőre!)

Link to comment
Megosztás:

Oké! Én egy konkrét típusra gondoltam,hogy "ezt vedd meg". Pl.: a bluetooth-os,tapasztalat volt vele valakinek.érdemes megvenni? A bluetooth-os ugye egy komplett,tehát feltelepítem a cd-t,kapcsolódás,és kész? Nincs tapasztalatom a OP-COM-al így ez még sötét folt.(egyenlőre!)

Pl.: Ez jó?:http://www.digitalelektro.hu/termeklap/haztartas/otthon/auto---motor-/elm327-usb-multiprotokoll-obd2-hibakod-olvaso-_192406

Ezzel össze tudok kapcsolódni,és programozni?

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.