Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

Hali!

Tegnapelőtt vettünk át egy astra H caravan-t, és (a kocsi összeségében elég jó, bár a J astrához képest mintha minimum egy féllel gyengébb kategória lenne) az üléssel van problémám (nem a komfort ülés, ami a kereskedő elmondása szerint csak abban különbözik, hogy állítható a gerinctámasz).

Két órás út után úgy éreztem a hátam felső része (a lapockák vonalában) "ketté törik".

Ilyesmit még egy kocsiban sem tapasztaltam, és a kérdésem, hogy másnak nem volt ilyen problémája, vagy van-e valami más üléstípus amit be lehet rakni (nem sport ülés), mert úgy tűnik (akárhogy állítgatom fel-le, döntöm a támlát ide-oda, állítom a kormányt közelebb-távolabb-feljebb-lejjebb) a támla felső része túlságosan hátra hajlik, így nem támaszt, a hátam pedig fárad.

Üdv:

agabe

Nekem az állítható gerinctámaszos ülés van, de nincs vele ilyen gondom! Lehet nem egyforma a hátunk! :o

Én inkább a szinte 0 oldaltartása és a szerintem gyenge anyagú kárpit miatt panaszkodnék!

Szerintem amúgy összességében jó kis autó. Gratulálok hozzá és használd egészséggel.

Link to comment
Megosztás:

Nekem az állítható gerinctámaszos ülés van, de nincs vele ilyen gondom! Lehet nem egyforma a hátunk! :o

Én inkább a szinte 0 oldaltartása és a szerintem gyenge anyagú kárpit miatt panaszkodnék!

Szerintem amúgy összességében jó kis autó. Gratulálok hozzá és használd egészséggel.

A vezetőülés kényelmével én sem vagyok kibékülve... ("alap ülések", 1.4 Essentia, vékonyabb testalkat, 175 cm, 68 kg)

Hasonló a probléma: úgy érzem, túlságosan "hátraível" a támla, nem ad rendes megtámasztást.

Kb. 200 km után megfájdul a derekam ill. a hátam alsó része.

Más autóban nincs ilyen problémám.

Sajnálom, mert egyébként minden mást szeretek az autómban.

Link to comment
Megosztás:

A vezetőülés kényelmével én sem vagyok kibékülve... ("alap ülések", 1.4 Essentia, vékonyabb testalkat, 175 cm, 68 kg)

Hasonló a probléma: úgy érzem, túlságosan "hátraível" a támla, nem ad rendes megtámasztást.

Kb. 200 km után megfájdul a derekam ill. a hátam alsó része.

Más autóban nincs ilyen problémám.

Sajnálom, mert egyébként minden mást szeretek az autómban.

Én ezért raktam az autóba utólag "gerinctámaszt". :D Gyógyászati segédeszközös boltokban lehet kapni, kifejezetten autóülésbe szánt párnaszerűség. Nekem ezt használva semmi bajom nincs, szépen egyenesen tartja a hátamat. Egyetlen hátránya a ronda kék színe, de hát vezetés közben úgy sem látom... :o

Link to comment
Megosztás:

LHG rendszámos astra az szinte elég sok rendőr,főleg borsodban láttam már sok lhg-s astrát.

kérdés ki tolt kit. :o

nem hiszem ... remélem :D

130nál rám villog 500 méterrel a hátam mögött....

simám befértem volna , de neki erősködni kellet....

epc szerint nem rendőr autó..ha még bele irják :)

Link to comment
Megosztás:

még ha rendőr autó volt is, neked akkor sem lesz belőle problémád

mit tudna rád verni? jobbra tartási kötelezettség?

meg sem állított, és ha rendőr volt, szerintem jobb dolga is volt annál, hogy egy ilyen piti valami miatt megállítson

egy kérdés: mi az az epc

gyári alkatrészprogram és egyéb okosságok :o

http://epc3.dvrdns.org:1682/Epc3/fog.fve?w...Notifications=T

én nem ezt használom...csak ez simán elérhető... :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.