Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


sznuni

Recommended Posts

Rakott már vki utólagos (pl Rati) kartámaszt a H Astrába innét vki???

Ha igen milyet, és hogy kell lerögzíteni?

Én még csak gondolkodom rajta, a gyári, ami az ülésre szerelhető 24ezer lenne cakk-pakk. Csak azt gyengének találom, mert ha arra rátehénkedek, félek, letörik. :)

Link to comment
Megosztás:

Rakott már vki utólagos (pl Rati) kartámaszt a H Astrába innét vki???

Ha igen milyet, és hogy kell lerögzíteni?

Én még csak gondolkodom rajta, a gyári, ami az ülésre szerelhető 24ezer lenne cakk-pakk. Csak azt gyengének találom, mert ha arra rátehénkedek, félek, letörik. :)

Neked nincs benne????

Egyébként benzineshez is jók az utólagosak.

A kardánalagút mindegyiknél u.a.

Link to comment
Megosztás:

kiváncsi vagyok megkapom-e, tavaly is jeletkeztem és semmi viszzajelzés nem volt :)

ezek szerint a motort én választom ki?

Menj be egy kereskedésbe, a netes regisztráció elég kamu, lesheted, hogy felhívnak...

Könyöklő nekem is van, állítható magasságú. Szerintem jó. Egy baja van, hogy alapba is túl magas, ezért városban felhajtom.

Link to comment
Megosztás:

Tavaly én a neten jelentkeztem... igaz, 2x, mert elsőre még csak vissza se jeleztek. Másodszorra már 2 napon belül felhívtak...

Ja, és sajna nem az van, hogy válogathatsz, hanem ez van, akarod? Nem minden kereskedésben van pl. kipróbálható Astra, Astra Caravan vagy GTC, meg 1.7 CDTi meg 1.9 CDTi.... stb. :)

Link to comment
Megosztás:

A kartámasz király. Nem tudom hogyan van rögzítve, de nagyon stabilnak tűnik, ha nagyon rátámaszkodom, akkor sem hajlik. Utólag szintem nehéz ennyire stabilan rögzíteni.

A próbára én is jelentkeztem. Tavaly hívtak, de nem volt még 2 éves a jogsim, úgyhogy ugrott a dolog. Most beneveztem a neten egy vectrára. Remélem ideadják. Majd megpróbálom megdumálni őket, gogy 1.9 CDTI-t. adjanak, olyan motorral, mint Balázsé, lehetőleg GTS kasznival. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom, de a gyári kartámaszt szeretném én is, csak ugye kérdés, hogy megéri-e ezértszétszedni az ülést, vagy kifizetni tizen egy-kétezer forintot és négy csavarral a kardánboxba fogatni a könyöklőt. Nekem viszont fontos lenne, mert ugyan a Vectrában nincs, de ott nem is hiányzik, viszont az Astrában fontos lenne, mert hosszabb távokon nem tudom hovatenni a jobb könyökömet. Nem leeht úgy beállítani az ülést, és kormányt, hogy jó legyen :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
a twintop lesz heteken belül...

Benéztem.Asszem.

De:

Egyelőre Brazíliában árulják a típust Chevrolet Vectra néven, de az elnevezés senkit ne tévesszen meg: a lényegében az Európában forgalmazott Astra lépcsős hátú változatáról van szó. A zavart az okozza, hogy Brazíliában az Astra nevet a nálunk mostanság Classic II néven futó G jelű generáció egy átalakított változata viseli, és ezt a közeljövőben nem is tervezik más típussal felváltani, ezért az új szedánnak másik név kellett.
Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
Hello!

A kerdesem a kövewtkező! Jelenleg az Acélfelnimen 205/55 gumi van (nyári) Tavaszra veszek alufelnit ugyhogy az acél felszabadul! Erre az acélfelnire fel lehet rani egy 225/55 téligumit? vagy ez mar tul nagy széleség beli különbség?

15"-nál az 21mm eltérés átmérőben (3,46%), 16"nál 22mm (3,48")... ezt az átmérőkülönbséget amúgy sem ajánlják már az okosok, azt olvastam, hogy +-2,5% -nál nagyobb eltérés az átmérőben nem ajánlott! Tudom, hogy a kérdésed ebben az esetben az, hogy rámegy-e a szélesebb gumi a felnire, de ez nem az előző gumi méretétől függ, hanem a felni szélességétől, ezt pedig én nem tudom megmondani, de már az átmérőben fellépő különbség miatt is biztos nem javasolt a méretváltás...

Link to comment
Megosztás:

15"-nál az 21mm eltérés átmérőben (3,46%), 16"nál 22mm (3,48")... ezt az átmérőkülönbséget amúgy sem ajánlják már az okosok, azt olvastam, hogy +-2,5% -nál nagyobb eltérés az átmérőben nem ajánlott! Tudom, hogy a kérdésed ebben az esetben az, hogy rámegy-e a szélesebb gumi a felnire, de ez nem az előző gumi méretétől függ, hanem a felni szélességétől, ezt pedig én nem tudom megmondani, de már az átmérőben fellépő különbség miatt is biztos nem javasolt a méretváltás...

Értem én azt tudom magasabb a gumi! de ez sok negatívummal nem jar max annyi hogy elmér a km óra de menetbiztonságilag elvileg nem valtozik semmi!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.