Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

na... szét is csaptad már a paripát?

neeem,nagyon vigyázok rá. Csak csippantja az olajat,bár lehet,hogy csak az olaj a rossz,amit kapott,most hétvégén osi megszaktekinti,oszt lesz valami.....Lehet csak szimmering,de lehet hogy a tudbó csipegeti....Készülök a rosszra,de ha oda kerül a sor LEH turbót kap....

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Ismertek olyasvalakit, aki már rakott be ülésfűtést utólag a coupe-jába? Az érdekelne mennyire lehet cuccos betenni a fűtőpaneleket a bőrülésbe...

üdv

Balage

Hoppáhoppá.

Én úgy tudtam a bőrülésben széria volt az ülésfűtés, csak a textilben volt rendelhető extra...

Link to comment
Megosztás:

Hoppáhoppá.

Én úgy tudtam a bőrülésben széria volt az ülésfűtés, csak a textilben volt rendelhető extra...

Akkor nézzek körül az ülés alatt csati témában? Holnap megcsinálom!

(az egész abból indult, hogy TC kapcsolót tennék a kocsiba, a szivargyújtó alatt meg 4 csatit is találtam, amiből 2 az ülés fűtésé...)

Link to comment
Megosztás:

Akkor nézzek körül az ülés alatt csati témában? Holnap megcsinálom!

(az egész abból indult, hogy TC kapcsolót tennék a kocsiba, a szivargyújtó alatt meg 4 csatit is találtam, amiből 2 az ülés fűtésé...)

tc engem is érdekelne..... van esetleg valakinek kapcsolási rajza hozzá??

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Reggel h.negyed7 körül a Váci úton befelé elémkanyarodott egy G Astra Coupe KGN kezdetű rendszámmal. Kicsit ültetve volt a kocsi, de nekem úgy tűnt valami alkatrész még a szokásosnál is közelebb került az úthoz... magyarán lógott rajta valami alul! Nem tudtam megítélni mi lehet, de ha ismeritek az illetőt, akkor jelezzétek Neki!

Schiszi

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.