Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Dejó!

(lehetek tiszteletbeli tag, ha csak az ajtók számát nézzük?) :unsure: :lol: :huh:

tiszteletbeli tagsággal kapcsolatban még nincsenek eldöntve a dolgok (ki lehet, ki nem), amint megvan mi és hogy lesz, illetve egyáltalán marad-e a dolog szólok. Úgy terveztem hogy ide volt coupe-sok kerülnének, de egyelőre csak coupe-t ismerem aki ilyen, ő pedig annyira nem hajlik a dologra, azt pedig csak remélni tudom hogy az ex-coupesok száma nem fog gyarapodni. Szóval lehet megy a kukába ez a féle tagság, majd még meglátjuk

Link to comment
Megosztás:

Jó lehet ez még v.mire?Elvileg minden ami "igazán érték" az orrában van.......... :huh:

Ja... a leengedett ablakból meg úgy gondolom, a belső kárpitozott rész is kukára érett már... :unsure:

Ha valakinek egy okostojás beleszáll a hátuljába, akkor még érhet valamit.

Link to comment
Megosztás:

Ja... a leengedett ablakból meg úgy gondolom, a belső kárpitozott rész is kukára érett már... :unsure:

Ha valakinek egy okostojás beleszáll a hátuljába, akkor még érhet valamit.

Háááát... ha jól látom a hátsó lökös is törött. A jobb sarka sérültnek tűnik.

Egyébként pl. ha valakinek az oldala törik, akkor is érdekes lehet.

Egy komplett QP ajtó nem kicsi pénz ám!

Link to comment
Megosztás:

légzsák tuti kivégezte a műszerfalat is, belső gondolom szétmenve, szinte minden elem sérült. régebben felhívtam az ipsét, azt mondta motornak nincs baja.. ha-ha-ha.... még a kipuff is leffittyedt az ütéstől(!), ez csak esetleg egy bontósnak éri meg, aki ki tudja árulni belőle a dolgokat

Link to comment
Megosztás:

Királyul megy a verda! Jól látszik az a +25 LE többlet az 1.6-hoz képest.
Mihez képest gondolod? Mármint a Tiédhez viszonyítva +25 LE?

(mert akire ráelőztem 210-215 körül, az a Zsolt barátom volt... egy X18XE-vel.

Egyébként számomra meglepő, hogy totál együtt megy a két autó! 0-200-ig teljesen egyformán gyorsulunk... 200 fölött... főleg a végsebességnél van egy egészen pici különbség.

Link to comment
Megosztás:

Yepp! Megy rendesen, gratula! Nem is vészes a fogyasztás. :lol:

Tomka

Padlógáznál? Viccelsz? :lol: Láttad volna Sanyiqua Irmscherét tegnap... 39,8 l/100-nál akadt a kijelző... de mindig annyin állt, akár hányadikban tolta neki padlón! :unsure: :huh:

Egyébként az enyém 170-nél még megáll úgy 11-11,5 l/100-nál

Link to comment
Megosztás:

Mihez képest gondolod? Mármint a Tiédhez viszonyítva +25 LE?

(mert akire ráelőztem 210-215 körül, az a Zsolt barátom volt... egy X18XE-vel.

Egyébként számomra meglepő, hogy totál együtt megy a két autó! 0-200-ig teljesen egyformán gyorsulunk... 200 fölött... főleg a végsebességnél van egy egészen pici különbség.

Igen, az enyémhez viszonyítva természetesen. Tudom, hogy az X18XE 115 lovas, de speciel Z16XE-re gondoltam viszonyítási alapként. :unsure:

A Z18XE-nek sokkal szebb a nyomatékgörbéje mint, a Z16XE-nek. Sokkal tovább tart a nyomatékmaximum, gondolom innen ered az a viszonylag nagyobb (25) lóerőtöbblet :huh: :

nyomatek18.jpg

nyomatek1616v.jpg

Link to comment
Megosztás:

Egyébként számomra meglepő, hogy totál együtt megy a két autó! 0-200-ig teljesen egyformán gyorsulunk... 200 fölött... főleg a végsebességnél van egy egészen pici különbség.

A videon a szélárnyék miatt mentél el mellette ennyire.Az nagyon sokat számít ám.

Link to comment
Megosztás:

A videon a szélárnyék miatt mentél el mellette ennyire.Az nagyon sokat számít ám.
Van igazság abban, amit mondasz...

De egyébként szélárnyák nélkül is itt van valahol a vége... bár az is igaz, hogy legutóbb - igaz 2 személlyel - óra szerint 216-ot mértem. (bár akkor nem volt ekkora szakaszom... valszeg kúszott volna még akkor is)

Egyébként pedig épp ezért is lepődtem meg azon, hogy hol van az a 10 LE? :huh:

Ennyire nem számítana? :unsure: Na sebaj. Így éppen jó! :lol:

U.I.: Patent lett az új felni az autódon! :lol: Tetszik!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.