Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Kivágtad a képen a lökös közepét?

Szerintem jobb úgy ahogy most van :blush: :D

Nem, nem. Csak mattfeketére "lefényeztem", így kb. olyan hatást keltene, mint manapság az Ojdinál meg a Fauvé GTi-nél, hogy "nagy szája" van a gépnek....

Nekem tecc... persze élőben kellene megnézni, mondjuk fekete papírt odaragasztani, vagy ilyesmi, akkor jobban el lehetne dönteni a dolgot.

Link to comment
Megosztás:

Óvatosan, mert minnyá megszólnak minket, hogy kiközösítettük magunk közül a többi autóst a Hősök terén! :blush: :D ;)

Megvallom töredelmesen, hogy vagy 10 autót el kellett küldeni, mert mindig be akartak állni közénk, amikor gyülekeztünk! :lol: :lol:

Így alakult ki végül ez:

DSC00024.JPG

(fotó made by NFS)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok!

Közületek nyomta valaki annyira péntek este az M3on Miskolc fele egy arany Coupe-val? :D /IJC-890 talán?/ Persze lehet, hogy pont az egri volt..

Atom nagy szél volt, de néztem, elég rendesen ment.. Én csak kínlódtam az 1.6-al..

Tomka

Hat en nem lehettem, az biztos... :blush: ;)

Link to comment
Megosztás:

Vettem gyári vezérlés szettet és meglepődtem! ;)

Egyik görgő japán, a másik canadai, a harmadik francia. A GM vízpumpa canadai.

A vezérműszíj angol! :D

a GM az egy nagy család. Többek közt pl Brazíliában is gyártanak GM autókat, amerikában is, európában is több helyen.

GM márkák többek közt:

Opel, Saab, Chevrolet, Chevrolet Europe (ex Daewoo, de ha jól tom a Daewoo is GM volt), Biuck, Cadillac, GMC, Hummer, Pontiac, Saturn, Holden, Vauxhall...

A GM (és minden nagy cég) onnan szerzi be az alkatrészt, ahol az a legjobb feltételekkel van. Rengeteg beszálítójuk van, nekem a turbót pl a KKK gyártja, de GM néven fut, más nem is forgalmazhatja ezt a turbót, még a KKK sem. Lámpákat a Hella gyártja ugye és így tovább, a görgőket meg egy másik beszállító. Ez így gazdaságos, minek gyártana minden márka külön magának görgőket, meg lámpákat, stb, mikor vannak erre specializálódott cégek, akik a nagyoknak szállítanak be. Az Opel felniket sem az Opel vagy a GM gyártja, ugyanúgy ahogy számos más alkatrészt sem. Ez a lényege az egész GM-nek, meg úgy általában a globalizációnak, és így van ez jól. Egy hülye példa: lehet azt az egyik görgőt az a japán cég 10Ft-tal olcsóbban gyártja, és sokszázezer darabnál jobban megéri velük gyárttatni. És egyébként is. Örülj neki hogy nem mind Made in China meg Made in Taiwan...

Nem tudja valaki mi a répa van Velo oldalával? :blush:

jah, volt egy kis szerverleállás...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.