Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Az első lököse az összes G Astrának egyforma, a hátsók nem.

Igazából a főbb méretek és karosszériaelemek az elejétől egészen az A oszlopig megegyeznek, de onnantól már van különbség, a Coupénak pl. döntöttebb az első szélvédője. Viszont például a Coupé összes belső kárpitja (nem csak az ülések, hanem az ajtókárpitok és oldalkárpitok is) megegyezik a háromajtóséval, annak ellenére hogy a Coupéban csak 2db biztonsági öv van hátul (négyszemélyes, mégis egyforma széles a hátsó üléspadjuk). A Cabrioéval viszont már nem, ott más az ülés is (hátul), meg a hátsó oldalkárpitok is.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Az első lököse az összes G Astrának egyforma, a hátsók nem.

Igazából a főbb méretek és karosszériaelemek az elejétől egészen az A oszlopig megegyeznek, de onnantól már van különbség, a Coupénak pl. döntöttebb az első szélvédője. Viszont például a Coupé összes belső kárpitja (nem csak az ülések, hanem az ajtókárpitok és oldalkárpitok is) megegyezik a háromajtóséval, annak ellenére hogy a Coupéban csak 2db biztonsági öv van hátul (négyszemélyes, mégis egyforma széles a hátsó üléspadjuk). A Cabrioéval viszont már nem, ott más az ülés is (hátul), meg a hátsó oldalkárpitok is.

Igen a hátsónál látványos a hossz :icon1: csak az elsőben nem voltam biztos :blink:

Nagyon köszi a belsőről az infókat is nagyon nagy segitség :smartass: Gondolkodom egyenlőre egy kis ránc felvarráson, csak őszintén szólva én nagyon rajongok a szét tuningolt sufnis cuccokért se ár-érték arányban nam találom kiegyenlitettnek ill néhány megoldás már nem igen a stilusom. Terveim szerint az első lököst cserélném egy coupe lökösre (a ködlámpa miatt is hisz a coupén alap felszereltség volt) köszöböt bárhol lehet már akasztani, hátsó lökháritóra csupán egy szoknyát tennék de semmi kazáncső és 8000 decibell :D

A belső kapcsán pedig a bőrbelsőre való csere ami megfordult fejembe igy nagyon jól jött az infó :icon1:

Szal köszi még 1x ! :D

Link to comment
Megosztás:

Hello nekem olyan kérdésem lenne hogy mennyibe kerülne németországból behozni 1 coupe-t 99es 116lovas átírással regadóval együtt.

A regisztrációs adó összegének kiszámításához tudni kell a motor hengerűrtartalmát, hogy benzines, dízel vagy hibrid, a motor környezetvédelmi besorolását, a külföldi első üzembehelyezés időpontját évre és hónapra pontosan és ugyanígy évre és hónapra pontosan a tervezett magyarországi forgalomba helyezés időpontját.

A regisztrációs adón kívül a következő fix költségekkel kell számolni:

16.290,- forgalomba helyezés előtti vizsgálat díja

22.800,- egyedi forgalomba helyezési engedély

6.000,- törzskönyv

6.000,- forgalmi engedély

8.500,- 2db rendszám

585,- érvényesítő matricák

Ha van még érvényes német műszaki vizsga az autón, akkor ezt honosítani is tudod a német műszaki vizsga érvényességi idejéig, ami csak 8000Ft-ba kerül. Így megúszod a forgalomba helyezés előtti vizsgálat díját (16290Ft) és az egyedi forgalomba helyezési engedély költségét (22800Ft). Ekkor csak műszaki szemlére kell elvinned az autót az NKH-hoz.

A környezetvédelmi besorolása ennek a motornak a 4-es. Én például augusztusban honosítottam egy ugyanilyen motorral (1.8 16V X18XE1 EURO2 1796cm³ 85kW / 116lóerő) rendelkező 1998-as szeptemberi ötajtós G Astrát. A regisztrációs adó 118000Ft volt (annak ellenére, hogy az online kalkulátorral én csak 108000Ft-ot számoltam). Neked 10-15ezerrel lehet több ez az összeg, mert valamivel fiatalabb autót néztél ki.

Mivel én honosítottam a műszakit, ezért nekem megvolt 147085Ft-ból (118000Ft + 8000Ft + 6000Ft + 6000Ft + 8500Ft + 585Ft) összesen a magyarországi forgalomba helyezés.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

A regisztrációs adó összegének kiszámításához tudni kell a motor hengerűrtartalmát, hogy benzines, dízel vagy hibrid, a motor környezetvédelmi besorolását, a külföldi első üzembehelyezés időpontját évre és hónapra pontosan és ugyanígy évre és hónapra pontosan a tervezett magyarországi forgalomba helyezés időpontját.

A regisztrációs adón kívül a következő fix költségekkel kell számolni:

16.290,- forgalomba helyezés előtti vizsgálat díja

22.800,- egyedi forgalomba helyezési engedély

6.000,- törzskönyv

6.000,- forgalmi engedély

8.500,- 2db rendszám

585,- érvényesítő matricák

Ha van még érvényes német műszaki vizsga az autón, akkor ezt honosítani is tudod a német műszaki vizsga érvényességi idejéig, ami csak 8000Ft-ba kerül. Így megúszod a forgalomba helyezés előtti vizsgálat díját (16290Ft) és az egyedi forgalomba helyezési engedély költségét (22800Ft). Ekkor csak műszaki szemlére kell elvinned az autót az NKH-hoz.

A környezetvédelmi besorolása ennek a motornak a 4-es. Én például augusztusban honosítottam egy ugyanilyen motorral (1.8 16V X18XE1 EURO2 1796cm³ 85kW / 116lóerő) rendelkező 1998-as szeptemberi ötajtós G Astrát. A regisztrációs adó 118000Ft volt (annak ellenére, hogy az online kalkulátorral én csak 108000Ft-ot számoltam). Neked 10-15ezerrel lehet több ez az összeg, mert valamivel fiatalabb autót néztél ki.

Mivel én honosítottam a műszakit, ezért nekem megvolt 147085Ft-ból (118000Ft + 8000Ft + 6000Ft + 6000Ft + 8500Ft + 585Ft) összesen a magyarországi forgalomba helyezés.

Köszi annyi kérdésem lenne h Németországban milyen költségeket kell fizetnem és h mennyi papírmunka van vele?

Ezt néztem ki nekem a színe is nagyon tetszik és a felszereltsége is tökéletes lenne.

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/opel-astra-coupe-1-8i-bertone-teil-leder-navi-klima-raunheim/184935680.html?lang=en&pageNumber=5&__lp=46&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=19000&makeModelVariant1.modelId=5&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&maxPowerAsArray=146&maxPowerAsArray=KW&fuels=PETROL&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&features=IMMOBILIZER&features=ELECTRIC_WINDOWS&features=ALLOY_WHEELS&features=CENTRAL_LOCKING&features=ABS&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&categories=SportsCar

Link to comment
Megosztás:

Köszi annyi kérdésem lenne h Németországban milyen költségeket kell fizetnem és h mennyi papírmunka van vele?

Ezt néztem ki nekem a színe is nagyon tetszik és a felszereltsége is tökéletes lenne.

Az autóval jönnél haza vagy trélerrel hoznád el?

Ha a vezetést választod, akkor kb. 130 eurós költség, de ezt pontosan nem tudom megmondani, ugyanis ebben az esetben egy 30 napig érvényes exportrendszámot kell kiváltanod és erre az időszakra eső német gépjárműadót és biztosítást is fizetned kell. Ezeknek az összege meg értelemszerűen autónként (gépjárműadó) és biztosítóként (biztosítás) változik.

Látom, hogy az autót kereskedő árulja, méghozzá török. Az álmoskönyvben a török/arab/szerb/stb. kereskedők nem jelentenek jót. Bár észrevettem a rendszámtáblán, hogy valamiféle garanciával árulja, de én nem bíznék benne. Ha bármilyen ésszerű kérdesre vagy dologra nem ésszerű a válasza vagy a reakciója, akkor nem szabad megvenni az autót. Hiába viszed vissza a vásárlást követően akár fél órán belül is, el fog zavarni.

A kereskedők egyébként segítenek a papírmunkában. Ami néha bonyodalmat szokott okozni az a német gépjárműadó rendezése. Ehhez német bankszámlaszám kell, amiről levonhatják az összeget. Ha rendes az eladód, akkor ezt elutalja a saját számlájáról, te meg odaadod neki készpénzben. Ha nem teszi meg, akkor el kell menned egy Sparkasse-ba vagy a Finanzamt-ba és ott elméletileg készpénzben be tudod fizetni. És oda kell figyelni az okmányirodák (Zulassungsstelle) nyitvatartására is, gyakran előfordul, hogy csak délelőtt vannak nyitva.

Trélerrel való szállítás esetén csak az adásvételit kell megírni, de a következő dolgok mindenféleképpen legyenek meg az autóhoz, bármelyik hiánya esetén nem tudod forgalomba helyeztetni Magyarországon: törzskönyv (Fahrzeugbrief - Zulassungbescheinigung Teil II), forgalmi engedély (Fahrzeugschein - Zulassungbescheinigung Teil I), kétnyelvű (német-magyar) adásvételi szerződés. Ha a műszakit honosítani szeretnéd, akkor pedig a német műszaki (TÜV) vizsgalap is jó ha van, de nem tudom, hogy feltétel-e.

Link to comment
Megosztás:

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/opel-astra-2-2-16v-coupe-elsdorf/183789129.html

MINDIG ilyen színű autót akartam, még gyerekkoromba választottam ki és létezik! :D Sajnos nem az enyém lesz, még belülre egy linea rosso féle fekete-piros bőrkárpit, a konzol mehetne lakkfeketébe, a krix-krax nonfigok nem kénének, és talán a fehér felni is ugrana/ átszíneződne, de a lényeg, hogy szerintem k*rva szép.

Link to comment
Megosztás:

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/opel-astra-2-2-16v-coupe-elsdorf/183789129.html

MINDIG ilyen színű autót akartam, még gyerekkoromba választottam ki és létezik! :D Sajnos nem az enyém lesz, még belülre egy linea rosso féle fekete-piros bőrkárpit, a konzol mehetne lakkfeketébe, a krix-krax nonfigok nem kénének, és talán a fehér felni is ugrana/ átszíneződne, de a lényeg, hogy szerintem k*rva szép.

Kövezzetek meg, de nekem tetszik a fehér felni ehhez a színhez.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok.

Nem régiben vásároltam egy x18xe1 motoros coupet. Olyan problémám van vele,h ha alapjáraton jár az autó bizonyos idő után felvillan a mil és hallani a motoron ,h furábban jár. Valaki tapasztalt már hasonlót?
Meg még lenne egy olyan kérdésem,h ezeknek a motoroknak mekkora az olaj fogyasztása?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok.

Nem régiben vásároltam egy x18xe1 motoros coupet. Olyan problémám van vele,h ha alapjáraton jár az autó bizonyos idő után felvillan a mil és hallani a motoron ,h furábban jár. Valaki tapasztalt már hasonlót?

Meg még lenne egy olyan kérdésem,h ezeknek a motoroknak mekkora az olaj fogyasztása?

Szia !

Nekem is ilyen motor van a coupemba, elég kopott állapotban ( 230.000km) és olyan 4.000 km/ fél liter

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.