Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

De sok. Csak, sajnos nem hajlandó az árból alkudni. Viszont adja hozzá a téli gumi+felnit.

Amúgy, arról tudtok valamit, hogy a nem gyári rádióval működik a multifunkciós kormány?

Hát a téli gumi+ felni ha használt, akkor is max 60-80e-et ér... Háát te tudod, de egy 100e-et szívfájdalom nélkül lehetett volna alkudni... Aki ilyen esetekben nem alkud, háát..... :D

Link to comment
Megosztás:

A lényeg, hogy legyen meg a német törzskönyve és forgalmija is.

450.000,- autó vételára

8.000,- NKH-nál műszaki szemle (és megkapja a műszakit 2014 február végéig vizsga nélkül)

136.033,- regisztrációs adó (ha még most decemberben megtörténik a forgalomba helyezés)

6.000,- törzskönyv

6.000,- forgalmi engedély

8.500,- 2db rendszámtábla

585,- érvényesítõ matrica

Összesen: 615.118,-

Ez a formalitás. Nem kell átírási illetéket fizetni, ha az adásvételin a német eladó (aki a német forgalmiban szerepel) neked adja el közvetlen. És nem kell eredetiségvizsgálatra sem költeni.

A műszaki állapotát látatlanban nehéz megállapítani, de csodálkoznék, ha minden klappolna, ugyanis még Németországban is símán megadják ezekért a 2000 Eurót (600e Ft) az ottaniak.

Link to comment
Megosztás:

A lényeg, hogy legyen meg a német törzskönyve és forgalmija is.

450.000,- autó vételára

8.000,- NKH-nál műszaki szemle (és megkapja a műszakit 2014 február végéig vizsga nélkül)

136.033,- regisztrációs adó (ha még most decemberben megtörténik a forgalomba helyezés)

6.000,- törzskönyv

6.000,- forgalmi engedély

8.500,- 2db rendszámtábla

585,- érvényesítõ matrica

Összesen: 615.118,-

Ez a formalitás. Nem kell átírási illetéket fizetni, ha az adásvételin a német eladó (aki a német forgalmiban szerepel) neked adja el közvetlen. És nem kell eredetiségvizsgálatra sem költeni.

A műszaki állapotát látatlanban nehéz megállapítani, de csodálkoznék, ha minden klappolna, ugyanis még Németországban is símán megadják ezekért a 2000 Eurót (600e Ft) az ottaniak.

1400ert mar van turbos. 2000ert meglehetosen jot lehet venni.

Nekem is ez a bajom, hogy irreálisan alacsony az ár azért, szoktam nézni mobile.de -t és ami 2k alatt van azt komolyabban meg se nézem. Általában, ami ránézésre szimpatikus ilyen legolcsóbban 2500-tól, de inkább 3000 euro felett vannak. Amitől félnék egy ilyennél, az vmi rejtett hiba, ami csak x idő után derül ki, de az úgy, hogy rámegy a gatya. Egyéb iránt megnézem a héten, vagy a jövő héten, mert ha csak standard, de nem vészes dolgokat kell még rajta csinálni, úgy megéri. Ennyi pénzem van, még ha még mindig nem a teljes összeget is kaptam vissza....

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ez a bajom, hogy irreálisan alacsony az ár azért, szoktam nézni mobile.de -t és ami 2k alatt van azt komolyabban meg se nézem. Általában, ami ránézésre szimpatikus ilyen legolcsóbban 2500-tól, de inkább 3000 euro felett vannak. Amitől félnék egy ilyennél, az vmi rejtett hiba, ami csak x idő után derül ki, de az úgy, hogy rámegy a gatya. Egyéb iránt megnézem a héten, vagy a jövő héten, mert ha csak standard, de nem vészes dolgokat kell még rajta csinálni, úgy megéri. Ennyi pénzem van, még ha még mindig nem a teljes összeget is kaptam vissza....

Én meg úgy vagyok vele, hogy hiába adsz érte +1000eurot, akkor is lesz mit rajta csinálni...

Link to comment
Megosztás:

A hirdetés aktív a mobile-n és a használtautón is, sőt megtaláltam egy másik német oldalon is az autót, ahol 8db kép van róla.

A kérdés, hogy az autó Friedrichshafen-ben vagy Újbudán van.

A német oldal szerint: Reparierter Unfallschaden (balesetből adódott és már javított sérülés)
A magyar oldal szerint: Sérülésmentes karosszéria

Persze, lehet, hogy a magyar eladó a karosszéria jelenlegi állapotát érti, azaz már nem kell javítani semmit. :D

A német eladó szerint cserélni kell a vezérműlánc feszítőt, a magyar eladó szerint már cserélve van.

Nem fogom felhívni egyikőjüket sem, annyira azért nem érdekel. :)

- vagy kint élő/dolgozó magyar az eladó és meghirdette az autót mindkét országban
- vagy a magyar kupec már megvette az autót, de a német eladó még nem szedte le a hirdetéseit
- vagy a magyar nepper elhozza neked a némettől, ha azt mondod neki, hogy kell a járgány

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.