Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

oké, mindenkitől bocsi, akkor kezdem előröl:

- a z20let egy fostalicska, nem szabad megvenni

- a motor elnyűhetelten

- a váltó sose makkan meg, akárhogy gyöszöd

- a futómű zseniális

- a féltengelyek mindent kibírnak

- a turbó pompás, és 600 pacit is ki tud fújni

- sose reped el a leömlője

- olyan, hogy meghibásodott z20let motor, csak a mesében létezik

:D

sajnos a z20let elég morcos motor, de egyébként tényleg a legjobb választás coupe esetében. én nem bántam meg egyáltalán, miközben egy középkategóriás új kocsi árárt leszedte az arcomról szép apránként......

ami már majdnem elérhető az a z20leh motor (astra h opc), ha tényleg komoly teljesítményre vágysz, kifejezetten azt ajánlom. persze az is meg fog makkanni, ha 350 pacira, vagy afölé húzod.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ja ez is 540 paci. Olcsó is. Féláron van! Bőrös haver befoltozza a légzsákok helyét, tökös boyracernek minek az. Műanyagos haver meg laminál rá lököst meg gépháztetőt űber beömlővel.

Az a néhány hűtőt meg bigyót a sufniből is összeszedjük a manta és astra maradékokból. Vonalai meg mint a coupéé és mint mantáé. Zsír, ez kell! Ez legalább bírja és nem kell agyalni a fázisokon. Voszi is kidobná az audit, mert lepörkölném azt útról!

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ferrari/612/ferrari_612_scaglietti_automata-7372417

Link to comment
Megosztás:

Üdv

Egy kis segítségre lenne szükségem.

Tegnap hazahoztam a QP-t. Új akkumulátor került bele, ezáltal ugye az akkumulátor saru le lett szedve.

Azóta sajnos ajtó nyitáskor- csukáskor sajnos nem ereszti le az ablakot illetve húzza fel. Mi lehet a kínja? A saru levétele előtt hibátlanul működött.

Másrészt. Kaptam hozzá 3db gyári kulcsot,amik központi zárasak ugye.. Sajnos egyik kulcs sem nyitja az autót gombnyomásra. Vajon mind a 3 kulcsban lemerülhetett az elem esetleg? Vagy más lehet a probléma?

Link to comment
Megosztás:

Üdv

Egy kis segítségre lenne szükségem.

Tegnap hazahoztam a QP-t. Új akkumulátor került bele, ezáltal ugye az akkumulátor saru le lett szedve.

Azóta sajnos ajtó nyitáskor- csukáskor sajnos nem ereszti le az ablakot illetve húzza fel. Mi lehet a kínja? A saru levétele előtt hibátlanul működött.

Másrészt. Kaptam hozzá 3db gyári kulcsot,amik központi zárasak ugye.. Sajnos egyik kulcs sem nyitja az autót gombnyomásra. Vajon mind a 3 kulcsban lemerülhetett az elem esetleg? Vagy más lehet a probléma?

Ablakot tanítsd újra. Lehúzod és pár másodpercig nyomvatartod a gombot lefelé, majd felfelé ismét.

Kulcsokat is tanítsd újra. Gyújtáskapcsolóba be. Talán gyújtást is kell adni, majd megnyomod a bezárás gombot. Ekkor elvileg bezár, majd kinyit magától.

Link to comment
Megosztás:

Ablakot tanítsd újra. Lehúzod és pár másodpercig nyomvatartod a gombot lefelé, majd felfelé ismét.

Kulcsokat is tanítsd újra. Gyújtáskapcsolóba be. Talán gyújtást is kell adni, majd megnyomod a bezárás gombot. Ekkor elvileg bezár, majd kinyit magától.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Ablakot tanítsd újra. Lehúzod és pár másodpercig nyomvatartod a gombot lefelé, majd felfelé ismét.

Kulcsokat is tanítsd újra. Gyújtáskapcsolóba be. Talán gyújtást is kell adni, majd megnyomod a bezárás gombot. Ekkor elvileg bezár, majd kinyit magától.

Az ablak problémám így megoldódott. Sajnos a kulcs továbbra sem csinálja a dolgát :( Mind a 3db-ot kipróbáltam, egyik sem..

Link to comment
Megosztás:

Az ablak problémám így megoldódott. Sajnos a kulcs továbbra sem csinálja a dolgát :( Mind a 3db-ot kipróbáltam, egyik sem..

Kapcsold be a gyújtást, kb 30 másodpercig programozásra kész állapotban van a cucc.Röviden nyomjd le az egyik gombot a távvezérlőn amíg a kulcs a gyújtáskapcsolóban van. Majd próbáld ki működnie kell!

Link to comment
Megosztás:

Led felvillan amikor megnyomod? Lehet a távnak elembaja, de lehet a mikrokapcsoló ment el nyaralni. Bár 3kulcsnál érdekes lenne.. :)

Megoldottam a problémát többségében.

Az egyik kulcs elem bajos volt. A másiknak leszakadt a panelről az elem foglalatja.Ezt forrasztással orvosoltam kiválóan működik.

A harmadik pedig meg sem mukkan. Valószínű elszállt a panelja, mert hiba ugyan nem látszik benne, és az elem is új, még sem jó.

Köszönöm a segítséget mindenkinek!

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

1 vagy 1.1M-ért szó nélkül vinném, még az 1.2M-et is meggondolnám, de igy drága. A leírásban, hogy 2.5M-be van az autó?! És akkor mi van? Egy 13 éves 7es bmw-ben meg alsó hangon van 20-30 millió és mégis csak 6-8ért árulják max.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.