Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

A rádió problémám megoldódott. Az antenna kábel sérült volt.

Maradt a km óra. Valamiért nem méri a sebességet. Ez csak úgy tudom megnézni, hogyha leszedem az egész műszerfalat? A kormány mögötti csavarokkal kezdve? Csak attól félek, hogy mivel ezek ilyen pattintós dolgok. Nem fogom tudni visszarakni.

És a fedélzeti se működik. Csak ha felkapcsolom a világítást akkor jelennek meg egy két világító szegmens szerű formák.

Link to comment
Megosztás:

Az ABS lámpád nem világít esetleg? Mióta nem mér a sebességmérő? A fedélzeti nem tudom hogy milyen belülről, de a sima kijelzők szeretnek egy idő után megdögleni, először csak pixelhibásak, de van amelyiknél szinte az egész megdöglik és csak pár pixel világít.

Link to comment
Megosztás:

Az ABS lámpád nem világít esetleg? Mióta nem mér a sebességmérő? A fedélzeti nem tudom hogy milyen belülről, de a sima kijelzők szeretnek egy idő után megdögleni, először csak pixelhibásak, de van amelyiknél szinte az egész megdöglik és csak pár pixel világít.

Hello

Nem világít az ABS lámpám.

A fedélzetit én sem tudom, hogy milyen belülről. De kívülről ilyen ha ez segít valamit: http://autoalkatresz.medija.hu/5923/148250_1_n.jpg

Megnézném, hogy milyen belülről hátha esetleg valami kábel vagy kontakt hiba van. De nem tudom hogyan kell szétszedni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A rádió problémám megoldódott. Az antenna kábel sérült volt.

Maradt a km óra. Valamiért nem méri a sebességet. Ez csak úgy tudom megnézni, hogyha leszedem az egész műszerfalat? A kormány mögötti csavarokkal kezdve? Csak attól félek, hogy mivel ezek ilyen pattintós dolgok. Nem fogom tudni visszarakni.

És a fedélzeti se működik. Csak ha felkapcsolom a világítást akkor jelennek meg egy két világító szegmens szerű formák.

mi a motorkód?

Link to comment
Megosztás:

Majd megnézem nálam hogy van-e nálam külön biztosíték km órára és a km számlálóra De itt ahogy néztem nincs külön olyan biztosíték.

Mert nekem az ablakemelõ, elakadásjelzõ, belsõ világítás mûkõdik.

Amúgy ezek a biztosítékok a hûtõvíztartály melletti dobozban vannak vagy benn a vezetõoldalt a világítás kapcsoló alatt?

Link to comment
Megosztás:

Értem. Azok nem igazán érdekelnek. Akkor marad úgy ahogy van.

A nem mûködõ Km óránál mik lehetnek a hibalehetõségek?

Biztosíték hiba nincs. Akkor már csak a mûszerfal leszerelése jöhet szóba?

Szerintem vedd ki a műszeregységet és checkold az érintkezéseket.

Nem olyan nehéz kiszedni:

- kiszeded a szellőzőrácsokat, mögöttük lévő csavarokat,

- a bajuszkapcsolónál a kormányborítást, ott lesz 2 csavar amivel be van fogatva az óra egység.

- oldal irányban kihúzod az egységet, jobbra, kicsit forgatni kell a kormánykeréknél, de kijön éppen.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem vedd ki a műszeregységet és checkold az érintkezéseket.

Nem olyan nehéz kiszedni:

- kiszeded a szellőzőrácsokat, mögöttük lévő csavarokat,

- a bajuszkapcsolónál a kormányborítást, ott lesz 2 csavar amivel be van fogatva az óra egység.

- oldal irányban kihúzod az egységet, jobbra, kicsit forgatni kell a kormánykeréknél, de kijön éppen.

A kiszedéssel még talán nem is lenne gond. De majd holnap nekiesek.

Csak remélem szépen össze is tudom rakni. Attól félek eltörök valami kis bütyköt aztán lötyögni fog az egész.

Link to comment
Megosztás:

A kiszedéssel még talán nem is lenne gond. De majd holnap nekiesek.

Csak remélem szépen össze is tudom rakni. Attól félek eltörök valami kis bütyköt aztán lötyögni fog az egész.

Ha óvatosan csinálod nem lesz gond, feszegetésssel csak finoman, bár nem annyira törékeny, nem fog lötyögni, számtalanszor már szétszedtem, nem volt gond.

Nekiáltál már?

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja valaki, hogy a gyári riasztót, hogy lehet kiiktatni? Központi zár vezérlőt kellett cserélni és az egyben van a riasztóval. Azóta a gyári riasztó bekapcsol ajtó zárásra, viszont ajtó nyitásra nem kapcsol ki, csak ha gyújtást adok rá. Elég idegesítő. <_<

Lehet azt valahogy véglegesen kikapcsolni úgy, hogy a központi zár vezérlés maradjon?

Előre is köszi a választ.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok nekem van egy 1.7 TD CDX 1997 B Vectrám

az a hiba jelent meg nállam hogy az egyik nap elindultam a kocsival és mikor a benzinkúthoz értem leálitottam az autót hogy tankoljak...ez meg történt

és mikor újra beinditottam az autót észre vettem hogy nem müködik a kilóméter óra és a fordulatszám mérö sem....de azon kivül mindent mutat és van hogy jó és van mikor nem......azon kivül még egy probléma let a kocsival rá 2 napra elkezdtek remegni az elektromos ablakok mind a 4 ajtóban és van h müködnek van h nem :( ez naon kiakaszt mivel most vettem az autót 1 hónapja ...ha valaki tud megoldást ezekre a problémákra akkor irja meg elöre is köszönöm szépen....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.