Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hemi

Recommended Posts

Venni viszont olyat szeretnék, ami a legideálisabb. Az 55-öst ugyanúgy feltölti a generátor? Nyilván az indító árama erősebb. Érdemes zseléset venni, vagy valami hagyományos savasat?

Ha sok péézed van, vegyél zselést.Ha nem, akkor jó a savas is, de v.mi nevesebb gyártó terméke legyen és 55Ah-os a minimum.

Link to comment
Megosztás:

szasztok

épp ledesítgetem a vekit belülről, eddig pár gomb van kész és a beltéri világítás. most épp a villany kapcsoló van soron, be is dombtam bele 7ledet, de az istenért sem világít. itt egy kép a dologról. amit nem igazán értek, hogy 12v-os elemet rátoltam, és végig jártam vele az utat és mindig világított 2 led. az egész nem világít gondolom max 2 a sok ellenállás miatt. a fenti külön led se világít, pedig jól van bekötve. nem igazán értem:/ szerintetek?

ami nem látszik a képen, hogy a ködlámpa (ami nincs) negatívjára is rá van kötve a bal felső sarkas kötéshez.

ez a kapcsoló akkor világít ha fel is kapcsolod(helyzetjelző), namost ha ekkor sem világít annak lehet pár oka:

-rosszul van méretezve az előtétellenállás a leden eső nyitófeszültséghez. megoldás:

http://www.hobbielektronika.hu/segedprogra...page=led_elotet

-nem a led pozitív vezetékére forrasztottad az elllenállást (ahogy a képet elnéztem ez lehet a baj ámbár a led anódja katódja nem látszik meg én nem sorba kötöttem hanem külön mindegyiket de ugy sem bonyolultabb mint így..szerintem)

-rossz a led (szemmel nem mindig látható, ha nagyon felmelegszik a sok forrasztástól az sem tesz neki jót)

-rosszul van sorbakötve (túl sok led stb... változik az előtétellenállás értéke, a kép alapján ez is lehet)

-rossz forrpont, nem érintkezik

nameg ilyen művelethez nem árt ha van egy multiméter is , egy állandó 12V táp (pl: akksitöltő)

hirtelen ennyi jutott eszembe ilyen későn. sok sikert a ledesítéshez :huh:

a középkonzol nehezebb lessz.... csak szólok.... mert ott közelebb vannak a vezetősínek egymáshoz és könnyen összeforrasztja az ember őket , ott jobban kell vigyázni. remélem tudtam segíteni.

-

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Na elvittem a gépet megnézetni hogy miért jött elő a légzsák lámpám.De nem a takarítás alkalmával löktem meg az ülés alatt a kábelt mint gondoltam,hanem azt írja hibának,hogy bal oldali légzsák robbanópatron.Volt már valakinek ilyen problémája?

Link to comment
Megosztás:

Na elvittem a gépet megnézetni hogy miért jött elő a légzsák lámpám.De nem a takarítás alkalmával löktem meg az ülés alatt a kábelt mint gondoltam,hanem azt írja hibának,hogy bal oldali légzsák robbanópatron.Volt már valakinek ilyen problémája?

Tipikus eset..Sárga csati levág az ülés alatt,összeforraszt.Utána légzsák hiba kiütése...

Link to comment
Megosztás:

De azt mondta az ember aki nézte,hogy nem az,hanem a kormány alatt az átvezető gyűrű a rossz.Amikor kitakarítottam a kocsit és meglökhettem az ülés alatt,a jobbos ülés volt és azt szét is szedtem és megnéztem meg befújtam kontakt spray-el!Meg a kormányt is szétszedtem dirib darabra,de ott sem láttam semmit sem.Érintkezőket kicsit meg hajligattam és úgy tettem vissza.

Tipikus eset..Sárga csati levág az ülés alatt,összeforraszt.Utána légzsák hiba kiütése...
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok mesterek!

Két problémám lenne a vectrámban ami meoldásra szorul már lassan fél éve.

most eljutottam a fórumba VÉGRE :huh:

az egyik : Központi zár távirányítóval nem megy. A távirányító jó már spektumanalizátorral is megmértem adja a frekit meg minden.

Sokáig működött azután volt egy olyan baj hogy a csomagtaró fedél kábelei eltörtek-kicseréltem --utána még jó volt a kp-zár. Azután kaptam egy lézerdetektort. szivargyújtóban ment, de valami zavarta (mindig becsipogott) utána ferrit gyűrűvel megoldódott a TÁP zavar ---na és ezek után romlott el a távirányító..nem tudom hogy van-e köze valamennyire is hozzá. Persze már próbáltam újratanítani minden féleképpen kivettem a detektort, az autórádiót meg mindent. de nem tanítható.

ha veszek vaterán egy bicskakulcs szettet azt be lehet rakni eyszerüen? valakinek sikerült már? Haverom vett wv-golf4 be de nem volt jó a csatija hozzá.

a másik: hogy lehet azt megoldani hogy a gyári multikormánnyal vezérelhető legyen a nem gyári autórádió? kell valami modul? vagy olyan rádiót kell szerezni..de én még ilyet nem láttam.

bocs már a sok kérdésért de végre eljutott az agyamig hogy van OPEL FÓRUM is a világon... Kössz már előre is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok mesterek!

Két problémám lenne ....

a másik: hogy lehet azt megoldani hogy a gyári multikormánnyal vezérelhető legyen a nem gyári autórádió? kell valami modul? vagy olyan rádiót kell szerezni..de én még ilyet nem láttam.

bocs már a sok kérdésért de végre eljutott az agyamig hogy van OPEL FÓRUM is a világon... Kössz már előre is.

Üdv itt.

A sok-sok kérdés közül én csak a rádióra tudok válaszolni. Egy átalakító kell, ami általában a felsőbb árszintű rádiókhoz csatlakoztatható, pölö Blaupunkt, JVC meg talán Sony tud ilyet, de az utóbbiban nem vagyok biztos.

Olvass kicsit vissza, volt valaki, aki ilyeneket árult, meg egyéb hasznos dolgokat is találhatsz.

Jó böngészést!

Link to comment
Megosztás:

Üdv itt.

A sok-sok kérdés közül én csak a rádióra tudok válaszolni. Egy átalakító kell, ami általában a felsőbb árszintű rádiókhoz csatlakoztatható, pölö Blaupunkt, JVC meg talán Sony tud ilyet, de az utóbbiban nem vagyok biztos.

Olvass kicsit vissza, volt valaki, aki ilyeneket árult, meg egyéb hasznos dolgokat is találhatsz.

Jó böngészést!

Nagyon köszönöm már ez is nagy segítség.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tanácsot akarok kérni. Ki szeretném cserélni a kijelzőt fedélzeti számitógépre. Ennek van értelme vagy nem olyanok a csatlakozások és a szenzorok sincsenek meg hozzá(fogyasztásmérés, üzemanyagszint Literben stb) Hol találok ehez leirást vagy utmutatót? Vagy van olyan szervizt ahol megcsinálják ezt? Mert kérdeztem autóvillamoságszerelő ismerőst azt mondta hogy ez tul macerás dolog.

SZERINTETEK?

Link to comment
Megosztás:

Nem éri meg kicserélned,mert hiányzik egy csomó szenzorod a gépből.

Sziasztok!

Tanácsot akarok kérni. Ki szeretném cserélni a kijelzőt fedélzeti számitógépre. Ennek van értelme vagy nem olyanok a csatlakozások és a szenzorok sincsenek meg hozzá(fogyasztásmérés, üzemanyagszint Literben stb) Hol találok ehez leirást vagy utmutatót? Vagy van olyan szervizt ahol megcsinálják ezt? Mert kérdeztem autóvillamoságszerelő ismerőst azt mondta hogy ez tul macerás dolog.

SZERINTETEK?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

a rádiónak az antenna bekötéséről valaki írna valamit mert én bekötöttem de sűrűn zajos a vétel. gondolok itt olyanra hogy valami erősítő bemenetet kell e neki adni stb... vagy lehet hogy csak rossz valahol a vezeték? nem árnyékol rendesen? nem érintkezik? szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

a rádiónak az antenna bekötéséről valaki írna valamit mert én bekötöttem de sűrűn zajos a vétel. gondolok itt olyanra hogy valami erősítő bemenetet kell e neki adni stb... vagy lehet hogy csak rossz valahol a vezeték? nem árnyékol rendesen? nem érintkezik? szerintetek?

Régi rádiót cseréltél ki új rádióra? A régivel jó volt a vétel?

Link to comment
Megosztás:

Régi rádiót cseréltél ki új rádióra? A régivel jó volt a vétel?

nem volt benne rádió. nemtom régen milyen volt a vétel. most egy lg fejegység van benne amivel ladában fogta rendesen. meg kispolszkiban is. azért kérdeztem hogy kell e neki valami plusz tápot adni stb.

Link to comment
Megosztás:

nem volt benne rádió. nemtom régen milyen volt a vétel. most egy lg fejegység van benne amivel ladában fogta rendesen. meg kispolszkiban is. azért kérdeztem hogy kell e neki valami plusz tápot adni stb.

Rádiónak plusz táp nem kell. Csak rá kell csatlakoztatni az antenna koax kábelét. Nálam egy kábelkötegelővel oda is van rögzítve, nehogy kicsússzon. A sedanokban a hátsó ablakfűtés egyben az antenna is, oda megy hátra egy koax. A bal oldali A oszlop tövében meg van szakítva egy csatlakozóval, még ott lehet szétcsúszva. De erre kicsi az esély, szerintem a fejegység antenna csatlakozásánál lesz a gond.

Link to comment
Megosztás:

Rádiónak plusz táp nem kell. Csak rá kell csatlakoztatni az antenna koax kábelét. Nálam egy kábelkötegelővel oda is van rögzítve, nehogy kicsússzon. A sedanokban a hátsó ablakfűtés egyben az antenna is, oda megy hátra egy koax. A bal oldali A oszlop tövében meg van szakítva egy csatlakozóval, még ott lehet szétcsúszva. De erre kicsi az esély, szerintem a fejegység antenna csatlakozásánál lesz a gond.

Az én autómban van egy erősitő is.... gyárilag. És mikor nem ment a rádió rendesen, akkor fedeztem fel. hogy egy csati erröl az erősítőröl le van esve. Amugy téglalap alaku fekete doboz a kalaptartó alatt.

Link to comment
Megosztás:

lenne egy kérdésem xenon izzókkal kapcsolatban.

át akarom építeni xenon izzósra a lámpát, aki csinált már hasonlót tudna segíteni mire kell figyelni? Amit eddig kb megtudtam, hogy egy szett hozzá 20-25e ft körül mozog, mármint a h7-hez, ha a távolságit is cserélném akkor gondolom egy külön h1-es szett is kell újabb 20-25-e ft-ért, ugye?

milyen típust érdemes venni? csak átkötögetem a csatlakozásokat, cserélem az izzót és kész is?

Link to comment
Megosztás:

lenne egy kérdésem xenon izzókkal kapcsolatban.

át akarom építeni xenon izzósra a lámpát, aki csinált már hasonlót tudna segíteni mire kell figyelni? Amit eddig kb megtudtam, hogy egy szett hozzá 20-25e ft körül mozog, mármint a h7-hez, ha a távolságit is cserélném akkor gondolom egy külön h1-es szett is kell újabb 20-25-e ft-ért, ugye?

milyen típust érdemes venni? csak átkötögetem a csatlakozásokat, cserélem az izzót és kész is?

Tulajdonképpen nagyon nem kell figyelni semmire. Félrekötni nem tudod, ábrákkal illusztrált beszerelési útmutatót kaptam még a kínából rendelt cucchoz is (ami nem mellesleg nem 20-25eFt volt, hanem csak 42€). A távolságit nem éri meg kicserélni, mert azt ugye kapcsolgatod, mire a XENON elérné a max fényerejét (kell neki 4-5mp), addigra sokszor már le is kell kapcsolni. Viszont a trafó, vagy más néven ballaszt elhelyezéséhez meg kell bontani a kocsi elejét... Én a lámpatestek alá raktam, tehát ki kellett vennem a lámpákat, hűtőmaszkot... kb 1 óra volt az egész...

Link to comment
Megosztás:

Tulajdonképpen nagyon nem kell figyelni semmire. Félrekötni nem tudod, ábrákkal illusztrált beszerelési útmutatót kaptam még a kínából rendelt cucchoz is (ami nem mellesleg nem 20-25eFt volt, hanem csak 42€). A távolságit nem éri meg kicserélni, mert azt ugye kapcsolgatod, mire a XENON elérné a max fényerejét (kell neki 4-5mp), addigra sokszor már le is kell kapcsolni. Viszont a trafó, vagy más néven ballaszt elhelyezéséhez meg kell bontani a kocsi elejét... Én a lámpatestek alá raktam, tehát ki kellett vennem a lámpákat, hűtőmaszkot... kb 1 óra volt az egész...

értem, köszi az infót. úgy olvastam ez nem legális, mennyire ellenőrzik az ilyeneket? Mert kell bele elméletileg fényszóró mosó és állító motor is.

és milyen típus érdemes venni, ami sokáig bírja is..

Link to comment
Megosztás:

értem, köszi az infót. úgy olvastam ez nem legális, mennyire ellenőrzik az ilyeneket? Mert kell bele elméletileg fényszóró mosó és állító motor is.

és milyen típus érdemes venni, ami sokáig bírja is..

Elvileg a xenon a működésének jellegéből adódóan 3-5x hosszabb élettartamú, mivel nincs izzószál. Egy kvarc gömb belseje van feltöltve xenon-gázzal, amibe belóg két elektróda, és ~23000V indítóárammal húznak ívet.

Otthon teljességgel illegálisak ezek a xenonok, ha jól tudom, és cseszegetnek is érte a rendőrök. A fényszórómosó igaz, de ez mellé automata fényszóró magasságállító rendszer is kell (a hátsó futóművet figyeli).

Errefelé nem szólnak a rendőrök még a kék ledekért sem, otthon pl azért rendesen kioktatott egy rendőr engem...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.