Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Még új vagyok itt a fórumon, gondoltam beregelek, mint új B Vectra tulaj. (1998-as 1.6 16V)

Kérdésem az lenne, hogy mi a tapasztalat 17-es kerekekkel fogyasztás terén a 15-öshöz képest?

Most 15-ös acélfelnin téligumikkal kihoztam 7 litert vegyesen a kocsiból, 17-es felniken mennyivel lenne több?

Úgy vettem az autót hogy kaptam hozzá szép 17-es kerekeket, de eddig mindenki azt mondta hogy az jelentősen megdobja a fogyasztást, nem beszélve a peresebb gumik miatti menetzajról.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Még új vagyok itt a fórumon, gondoltam beregelek, mint új B Vectra tulaj. (1998-as 1.6 16V)

Kérdésem az lenne, hogy mi a tapasztalat 17-es kerekekkel fogyasztás terén a 15-öshöz képest?

Most 15-ös acélfelnin téligumikkal kihoztam 7 litert vegyesen a kocsiból, 17-es felniken mennyivel lenne több?

Úgy vettem az autót hogy kaptam hozzá szép 17-es kerekeket, de eddig mindenki azt mondta hogy az jelentősen megdobja a fogyasztást, nem beszélve a peresebb gumik miatti menetzajról.

Fogyasztásban esetleg a gumi szélessége számít, nem a keréktárcsa átmérője.

De ezen kívül sok más dolog befolyásolja a fogyasztást: a gumiabroncs összetétele, mintázata, stb.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Még új vagyok itt a fórumon, gondoltam beregelek, mint új B Vectra tulaj. (1998-as 1.6 16V)

Kérdésem az lenne, hogy mi a tapasztalat 17-es kerekekkel fogyasztás terén a 15-öshöz képest?

Most 15-ös acélfelnin téligumikkal kihoztam 7 litert vegyesen a kocsiból, 17-es felniken mennyivel lenne több?

Úgy vettem az autót hogy kaptam hozzá szép 17-es kerekeket, de eddig mindenki azt mondta hogy az jelentősen megdobja a fogyasztást, nem beszélve a peresebb gumik miatti menetzajról.

Emelni fogja a fogyit, erőtlenebb lesz érzésre az autó.Szépnek szép a 17'-es kerék, de ÉN direkt kiemelve megelégednék a gyári 185/70-14-es mérettel.Kajlán nézne ki az autóm, de cserébe elfogadhatóan enne.

Ha keveset használod a gépet, akkor nem fogja leenni a gatyád.Ha sokat, akkor sztem keress v.mi szép 15'-ös kereket, mondjuk max. 185/60-15-tel vagy max. 195/65-15-tel.Utóbbi biztosan váltóméret.

Link to comment
Megosztás:

Emelni fogja a fogyit, erőtlenebb lesz érzésre az autó.Szépnek szép a 17'-es kerék, de ÉN direkt kiemelve megelégednék a gyári 185/70-14-es mérettel.Kajlán nézne ki az autóm, de cserébe elfogadhatóan enne.

Ha keveset használod a gépet, akkor nem fogja leenni a gatyád.Ha sokat, akkor sztem keress v.mi szép 15'-ös kereket, mondjuk max. 185/60-15-tel vagy max. 195/65-15-tel.Utóbbi biztosan váltóméret.

Utánanéztem, a gyári mérete 195/65 R15. A 17-es felnin 215/45-ös volt fent, ami igazából nem váltómérete, mert 17-es felnin 225/45-ös a váltója. Naponta használom a kocsit, hetente kb 150-200km-t.

Kép a kocsiról a 17-es kerekeken: kép

Link to comment
Megosztás:

Utánanéztem, a gyári mérete 195/65 R15. A 17-es felnin 215/45-ös volt fent, ami igazából nem váltómérete, mert 17-es felnin 225/45-ös a váltója. Naponta használom a kocsit, hetente kb 150-200km-t.

Kép a kocsiról a 17-es kerekeken: kép

195-nél szélesebbet szerintem ne tegyél rá.

Nekem 175-ös a télim, 195-ös a nyárim, már ez is lényegesen visszafogja az autót, hatalmas a különbség a kettő között. El tudom képzelni a 215-öst :)

Persze elegáns, jól néz ki, meg minden.

Link to comment
Megosztás:

195-nél szélesebbet szerintem ne tegyél rá.

Nekem 175-ös a télim, 195-ös a nyárim, már ez is lényegesen visszafogja az autót, hatalmas a különbség a kettő között. El tudom képzelni a 215-öst :)

Persze elegáns, jól néz ki, meg minden.

Igen, azt javasolták nekem, hogy minél keskenyebb gumit rakjak fel, akkor kevesebbet fog enni, meg menetzaj is kisebb lesz.

Link to comment
Megosztás:

Utánanéztem, a gyári mérete 195/65 R15. A 17-es felnin 215/45-ös volt fent, ami igazából nem váltómérete, mert 17-es felnin 225/45-ös a váltója. Naponta használom a kocsit, hetente kb 150-200km-t.

Kép a kocsiról a 17-es kerekeken: kép

Helló!!!Pedig 17esbe a 215/45 a váltója.Nekem ezvan beleragasztva a tanksapkába.Most 225/45 van rajta.Épphogy elfér.Meg gyakoribb méret mint a 215/45.

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy az a fura helyzet fog előállni, hogy a téli fogyasztás lesz kevesebb - a gumik miatt :)

:D Papíron szépen mutatna ;) Úgy nekem is 5,9-re jött volna ki az utolsó trip, de az valójában 6,5 környékére jön ki a csalás levonása után ;)

Link to comment
Megosztás:

:) Papíron szépen mutatna :D Úgy nekem is 5,9-re jött volna ki az utolsó trip, de az valójában 6,5 környékére jön ki a csalás levonása után ;)

Nyártól az október végi gumicseréig 5.7, 5.4, 5.6, 5.7, 5.9-es értékeket mértem.

Novemberben 5.2-t és 5.3-at mértem, decemberben és januárban 5.9-et (előbbi esetben fagyállót, utóbbiban olajat cseréltem, mindkétszer hosszasan járattam a motort álló helyzetben a garázsban. Februárban 5.5-re, március elején 5.3-ra, és most a nyári gumi visszacseréig 5.2-re jött ki a fogyasztás.

Ezek tankolástól tankolásig vegyes használatban mért fogyasztások (950-1000 km-es távok).

Igazából ennek nem számít, hogy, hogy tél van vagy nyár. Csak akkor jön ki magasabbra a fogyasztás, hogyha egy helyben járatom a motort. Meg persze a gumi befolyásolja.

Link to comment
Megosztás:

Igazából ennek nem számít, hogy, hogy tél van vagy nyár. Csak akkor jön ki magasabbra a fogyasztás, hogyha egy helyben járatom a motort. Meg persze a gumi befolyásolja.

Grat hozzá, jó a fogyi! :)

Én csak az átmérőből adódó csalásra gondoltam. Nálam ez majdnem 10% (109km/h óra szerint= 100km/h gps). Szóval a 251 óra szerinti km az valójában csak 226km. Én mindig így számolom. Nekem mekkora téli és a nyári méret?

Link to comment
Megosztás:

Én nem nagyon raknék szélesebb kereket a kocsira a gyári előírtnál.Szépek a nagy felnik,csak hát ha a zajosabb üzemet nem is nézem,még akkor is ott van a többletfogyasztás a 330ft-os benyából,meg hát a futómű sem arra hivatott,hogy sokáig elbírja a nagy böszme kerekeket.Tedd rá a gyári méretet,egy szép alu felnivel,és abban nem hiszem hogy csalódni fogsz,hisz nem hiába adja a gyár azt gyári méretnek.Ha meg valami nagyot teszel fel váltóba,az meg nem is olcsó,főleg ha majd gumit cserélsz.Amúgy Opel alu felnibe is vannak szépek.Én nem szeretem az után gyártott alu felniket,mert többen panaszkodtak már a minőségükre.Nekem is a hatküllős Opel felni van alatta.Nekem ez tetszik.Ja és nekem a gyári mérete az 195/65R15.

Nekem X16XEL van (sedan), akkor arra mekkora a gyári 15-ös? 185/60? vagy mekkora?
Link to comment
Megosztás:

Ez jó ha trafiznak :D Most nekem is 195/60R15 van nyáriba,és az is +4km/h.

Grat hozzá, jó a fogyi! :)

Én csak az átmérőből adódó csalásra gondoltam. Nálam ez majdnem 10% (109km/h óra szerint= 100km/h gps). Szóval a 251 óra szerinti km az valójában csak 226km. Én mindig így számolom. Nekem mekkora téli és a nyári méret?

Link to comment
Megosztás:

Grat hozzá, jó a fogyi! :)

Én csak az átmérőből adódó csalásra gondoltam. Nálam ez majdnem 10% (109km/h óra szerint= 100km/h gps). Szóval a 251 óra szerinti km az valójában csak 226km. Én mindig így számolom. Nekem mekkora téli és a nyári méret?

Nyari: 195x60 R15

Teli: 175/70 R14

Elvileg a gyari meret a teli, sztem ezekkel a felnikkel jott ki az auto a gyarbol, GM feliratosak.

Valamelyik honlapon neztem egy gumi kalkulatorral, 2.4% elterest jelzett a ket tipus kozott, ha jol emlekszem.

A km oraval meg ennyit sem tapasztalok, a nyari gumival teljesen pontos erteket mutat, a telivel kb 1-1.5 km/h-val tobbet, két gps-el is osszehasonlitva.

10 %nal azert mar be kellene allittatni a km orat, szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Én nem nagyon raknék szélesebb kereket a kocsira a gyári előírtnál.Szépek a nagy felnik,csak hát ha a zajosabb üzemet nem is nézem,még akkor is ott van a többletfogyasztás a 330ft-os benyából,meg hát a futómű sem arra hivatott,hogy sokáig elbírja a nagy böszme kerekeket.Tedd rá a gyári méretet,egy szép alu felnivel,és abban nem hiszem hogy csalódni fogsz,hisz nem hiába adja a gyár azt gyári méretnek.Ha meg valami nagyot teszel fel váltóba,az meg nem is olcsó,főleg ha majd gumit cserélsz.Amúgy Opel alu felnibe is vannak szépek.Én nem szeretem az után gyártott alu felniket,mert többen panaszkodtak már a minőségükre.Nekem is a hatküllős Opel felni van alatta.Nekem ez tetszik.Ja és nekem a gyári mérete az 195/65R15.

Csak itt van egy kis ellentmondas. Gyarilag raraktak a 175x70 R14-et (pl az elso kiadasu 1.6 es 1.7). Majd par evvel kesobb gyakorlatilag ugyanarra a futomure a 195x65 R15-ot is, ahogy emlitetted. Es mindketto gyari meret.

Akkor mért ne lehetne az elobbi abroncsokkal szerelt autora feltenni az utobbi kerekeket? Foleg, hogy nalam a nyari nem is 65-os, csak 60-as. A km oraban pedig még annyi elteres sincs, mint amennyit az autok egy reszenel alapbol csal a km ora.

225os gumikat persze én sem tennék rá

. Ennél a témánal is a kozéputat érdemes választani, mint mindenhol.

Link to comment
Megosztás:

Nyari: 195x60 R15

Teli: 175/70 R14

Elvileg a gyari meret a teli, sztem ezekkel a felnikkel jott ki az auto a gyarbol, GM feliratosak.

Valamelyik honlapon neztem egy gumi kalkulatorral, 2.4% elterest jelzett a ket tipus kozott, ha jol emlekszem.

A km oraval meg ennyit sem tapasztalok, a nyari gumival teljesen pontos erteket mutat, a telivel kb 1-1.5 km/h-val tobbet, két gps-el is osszehasonlitva.

10 %nal azert mar be kellene allittatni a km orat, szerintem.

Oksi, akkor egy szót sem szóltam :)

Nem nagyon zavar ez a 10%, mert tudott probléma, így belekalkulálom mindig :D A nyárikkal már nem lesz csalás ;)

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudom,hogy pontosan mit változtattak a futóművön,ha egyáltalán változtattak valamit,de mondjuk először dobfékessel jött ki pl a diesel Vectra.Hogy azonkívül,hogy tárcsát tettek hátra is változott még valami,azt nem tudom.Itt nem is az a gond,hogy a 195/65 felmegy rá,hanem ha jól emlékszem 17-es kerékről szólt az egész kérdés.Amúgy nekem is 195/60 van rajta,és semmibaja.De 17-es kereket nem raknék alá.

Csak itt van egy kis ellentmondas. Gyarilag raraktak a 175x70 R14-et (pl az elso kiadasu 1.6 es 1.7). Majd par evvel kesobb gyakorlatilag ugyanarra a futomure a 195x65 R15-ot is, ahogy emlitetted. Es mindketto gyari meret.

Akkor mért ne lehetne az elobbi abroncsokkal szerelt autora feltenni az utobbi kerekeket? Foleg, hogy nalam a nyari nem is 65-os, csak 60-as. A km oraban pedig még annyi elteres sincs, mint amennyit az autok egy reszenel alapbol csal a km ora.

225os gumikat persze én sem tennék rá

. Ennél a témánal is a kozéputat érdemes választani, mint mindenhol.

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudom,hogy pontosan mit változtattak a futóművön,ha egyáltalán változtattak valamit,de mondjuk először dobfékessel jött ki pl a diesel Vectra.Hogy azonkívül,hogy tárcsát tettek hátra is változott még valami,azt nem tudom.Itt nem is az a gond,hogy a 195/65 felmegy rá,hanem ha jól emlékszem 17-es kerékről szólt az egész kérdés.Amúgy nekem is 195/60 van rajta,és semmibaja.De 17-es kereket nem raknék alá.

Nálam már tárcsa.

A probléma a gumi szélességével van, nem a keréktárcsa átmérőjével. Minél szélesebb, annál nagyobb a gördülési ellenállása, annál jobban visszafogja az autót. Persze jobban is tapad.

Link to comment
Megosztás:

Változást meg lehet nézni egyszerűen: egy első szériás vectrát ki kell keresni alkatrész webshopban és utána egy olyat ami széria végén volt és ha azonos kerékagy, teleszkóp, rugó, szilent, stabilizátor, lengőkar stb van hozzá akkor változhatott esetleg de ez sem jelenti azt, hogy nem csak azért változott, hogy újabb gyártó alkatrésze kerülhessen bele :)

Link to comment
Megosztás:

Minek már a termosztát,jó idő van :) .Amúgy nekem is cserélni kell.

Én most hosszú távon használtam a gépet, és körülbelüli fogyasztási értékem lett 6.2L.Mi lenne, ha még a termosztátom is tenné a dolgát?

Hozzá tenném, mindenhol betartottam a sebességhatárokat, és ahol lehetett használtam a tempomatot.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.