Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hemi

Recommended Posts

Nálunk pl a 20 kilométeres teljesárú bérlet több mint 20e volt már évekkel ezelőtt is, a debreceni 6100, ebből azért egy teletank bőven megvan még a mostani árak mellett is, gondolva, hogy valaki melózik 6,5 körüli fogyasztású dízel autóval így meg is van oldva a munkábajárás és ház előtt indul, meló helyen áll meg, ha pl egy családból 2 fő is ugyanabba a városba jár dolgozni és pl hasonló időpontra akkor ez már tömegközlekedéssel dupla lenne és egyre kevesebb munkahely fizeti ki a bérletet...

Akkor 2 főre mi is az olcsóbb? Itt kezdődnek a gondok :D

Még 2 főnél sem olcsóbb, mert az üzemanyagon kívül van kötelező szerviz, ami durván 9-10 Ft kiliméterenként, plusz az autó amorizációja, ami az értékétől meg egyéb dolgoktól is függ (csak munkába járásra használják-e, stb). De egyértelműen kényelmesebb.

Link to comment
Megosztás:

Még 2 főnél sem olcsóbb, mert az üzemanyagon kívül van kötelező szerviz, ami durván 9-10 Ft kiliméterenként, plusz az autó amorizációja, ami az értékétől meg egyéb dolgoktól is függ (csak munkába járásra használják-e, stb). De egyértelműen kényelmesebb.

Ha autód van akkor kötelező ha mész ha nem van, műszaki és adó szintén, ez nem használatfüggő. Szerviz igen de ha valaki vesz egy autót az használni is fogja.

És pl 2 teljesárú bérletesnek már nem feltétlenül éri meg a tömegnyomor buszon...

Egy mindenesetre biztos: a tömegközlekedés drága. Alapból a helyi járati árak el vannak szállva mert olcsóbb teljesárúval 20 kilométert megtenni mint 2x felszállni pl a villamosra...

Link to comment
Megosztás:

Én pl Bfüred - Fehérvár között ingázok, kapom a kemény 12Ft/km támogatást a cégtől. (legutóbbi számításaim szerint a km-költségem 28-32Ft között mozog) Tavaly szigorítottak, be kellett bizonyítanom a munkáltatómnak, hogy tömegközlekedve értelmetlen a bejárás (vagy sok átszállás, vagy sok időt vesz el, vagy nem érnék be vele munkába, vagy csak órákkal előtte). Aki ezt nem tudta igazolni attól megvonták a benyatámogatást, és helyette fizetik a bérletének a 85-90%-át...

Link to comment
Megosztás:

Én pl Bfüred - Fehérvár között ingázok, kapom a kemény 12Ft/km támogatást a cégtől. (legutóbbi számításaim szerint a km-költségem 28-32Ft között mozog) Tavaly szigorítottak, be kellett bizonyítanom a munkáltatómnak, hogy tömegközlekedve értelmetlen a bejárás (vagy sok átszállás, vagy sok időt vesz el, vagy nem érnék be vele munkába, vagy csak órákkal előtte). Aki ezt nem tudta igazolni attól megvonták a benyatámogatást, és helyette fizetik a bérletének a 85-90%-át...

Az még jónak mondható, ha 12 Ft-ot fizetnek, éncsak a törvényben előírt 9 Ft-ot kapom.

Az üzemanyag pedig 17-18 Ft-ba kerül kiliméterenként. Épp ma, 1060 km-nél gyulladt ki a sárga tankolás jelző lámpa :D

Link to comment
Megosztás:

Az még jónak mondható, ha 12 Ft-ot fizetnek, éncsak a törvényben előírt 9 Ft-ot kapom.

Az üzemanyag pedig 17-18 Ft-ba kerül kiliméterenként. Épp ma, 1060 km-nél gyulladt ki a sárga tankolás jelző lámpa :D

9Ft adómentes + 5Ft adóköteles. Egyébként ez a 9Ft is megérne egy felülvizsgálatot állami szinten, mert ezt a törvényt kb akkor hozhatták mikor 200Ft volt literje a benyának. Akkor szerintem nekem is fedezte volna még a 8.5L-es átlagfogyasztásommal is :D

Link to comment
Megosztás:

9Ft adómentes + 5Ft adóköteles. Egyébként ez a 9Ft is megérne egy felülvizsgálatot állami szinten, mert ezt a törvényt kb akkor hozhatták mikor 200Ft volt literje a benyának. Akkor szerintem nekem is fedezte volna még a 8.5L-es átlagfogyasztásommal is :D

Nem olyan régóta 9 Ft, előtte 4 Ft. volt. És egyébként ennek semmi köze a benzinhez, mert ez az amortizáció költésge, és nem az üzemanyagé :D De azt hiszem ezt már kitárgyaltuk korábban.

És akkor a szerviz költségekről még nem is beszéltünk, azok is kiadnak 9 Ft-ot bőven km-enként (olaj, szűrők, szíjak, gumik stb)

Én ma tankoltam, 1103 megtett km után 51 liter gázolaj ment bele a tankba.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Igaz hogy füstölt az autó a kagylós kút utáni tankoláskor,de 1074 km alatt 5.6 lett a fogyasztásom!Autópályával,Budapesten át kétszer,a többi 90%-a országút!

Eddig maximum 50,4 litert tudtam beletankolni,most 51,7 ment bele!Szinte már feküdt a mutató! :D

Link to comment
Megosztás:

Shell V Power Racing - 8 L/100km, sok autókázás debrecenen belül.

Mellesleg aki benzines és még nem tankolt Shell V Powert egyszer sem az tegye meg. A mol 95öshöz és pl 50-50% 95-e85höz képest csak annyit, hogy míg az előbbiekkel 5,5e fölött már kelletlen a motor a racinggel tiltásig szép folyamatosan húz és a hangja is más.

Következőnek a sima shell v power 95 lesz kipróbálva :D

Link to comment
Megosztás:

Shell V Power Racing - 8 L/100km, sok autókázás debrecenen belül.

Mellesleg aki benzines és még nem tankolt Shell V Powert egyszer sem az tegye meg. A mol 95öshöz és pl 50-50% 95-e85höz képest csak annyit, hogy míg az előbbiekkel 5,5e fölött már kelletlen a motor a racinggel tiltásig szép folyamatosan húz és a hangja is más.

Következőnek a sima shell v power 95 lesz kipróbálva :D

Én V Power és etanol keverékkel elég sűrűn szoktam menni, ha van -15Ft/L-es kuponom (mint most is :icon4: ), akkor v power racing + etanol kombót szoktam tankolni. Állat :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Nekem vegyesek a tapasztalataim a V-Power 100-zal. Az igazság az, hogy 3-4 év óta rendszeresen ezt tankoltam, egészen a közelmúltig. Ami tény, hogy nagyon szépen megy tőle az autó, érzésre a nyomatékot is fokozza valamelyest, télen pedig egyértelműen csendesebben jár vele az autó. Viszont nem vagyok benne biztos, hogy hosszabb használatra megfelelő választás X16XEL motorhoz (230.000 km van benne). Amit észrevettem, hogy eléggé sok gőzt "párologtat" az autó a kipufogón keresztül, ezzel együtt a kipufogó csonk végén masszív vízmennyiség gyűlik össze, hosszabb táv megtétele után is. Az autó nem eszi a vizet, nem hengerfejes, az olajat pedig csak annyira szereti, amennyire 8 évvel ezelőtt is tette. Igazából egy autószerelő ismerősöm hívta fel rá először a figyelmemet, hogy a kipufogó végénél nedves kormot talált, ami - szerinte - a nem megfelelő égésre utal. Tekintve, hogy gyertyakábel + gyertya nem régen volt cserélve, az üzemanyagra tippelt. Érvelése szerint az olyan motor, amely 95-98 oktános üzemanyagra lett optimalizálva, nem biztos, hogy megfelelően képes elégetni a 100-as oktánszámú matériát. Bevallom, először okoskodásnak gondoltam az egészet, azután úgy gondoltam, egye fene, megpróbálom használni a gépet a 95-ös V-Power-rel is egy ideig...

Történt ez körülbelül május elején, azóta a kék vével használva szemlátomást csökkent a nedves korom mennyisége a kipufogóban, amin - őszintén szólva - én lepődtem meg a legjobban. Nem tudom, mennyire van kihatással a jelenségre az időjárás, lévén, pont a nagyobb felmelegedéssel egyidőben kezdtem el a 95-öst tankolni. Az biztos, hogy őszig ezzel fogok járni, hogy hosszabb távon is tapasztalatot szerezhessek vele (fogyasztás, zajszint), a hideg idő beköszöntével viszont valószínűleg visszaállok a racing-re.

Egyébiránt nem érzem kelletlenebbnek az autót, bár tény, hogy a legjobb akkor volt, amikor a 100-as cuccra rátankoltam a 95-öst! :D Nagyjából fele-fele arányban volt a tankban a két típus, és esküdni mernék rá, hogy így volt a legjobb! :icon4: Ha valakinek van hozzá kedve, próbálja meg ezt a kombinációt is, én egyrészről a körülményes tankolás miatt nem csinálok belőle rendszert, másrészt megeshet, hogy placebo az egész.

Link to comment
Megosztás:

....Amit észrevettem, hogy eléggé sok gőzt "párologtat" az autó a kipufogón keresztül, ezzel együtt a kipufogó csonk végén masszív vízmennyiség gyűlik össze, hosszabb táv megtétele után is. Az autó nem eszi a vizet, nem hengerfejes, az olajat pedig csak annyira szereti, amennyire 8 évvel ezelőtt is tette....

Nekem is ugyanúgy sok pára/víz csapódik le a kipuff végén (szintén X16XEL), szerintem nyáron ugyanúgy, csak télen, vagy mikor hidegebb van, jobban látszik a gőz, nem tűnik fel annyira, meg mivel melegebb van, hamarabb el is párolog. Nálam sem jelentkeznek az általad leírt motorhibák. Üzemanyaghoz biztos hogy van köze, mert amikor nagyobb arányú etanolt tankolok, akkor fokozódik a jelenség. Eddig annyi problémát okozott nekem ez, hogy a hátsó dob hegesztését annyira megette a rozsda, hogy a hátsó dobom egyszerűen leszakadt, még jó hogy nem hagytam el...

Link to comment
Megosztás:

Shell V Power Racing - 8 L/100km, sok autókázás debrecenen belül.

Mellesleg aki benzines és még nem tankolt Shell V Powert egyszer sem az tegye meg. A mol 95öshöz és pl 50-50% 95-e85höz képest csak annyit, hogy míg az előbbiekkel 5,5e fölött már kelletlen a motor a racinggel tiltásig szép folyamatosan húz és a hangja is más.

Következőnek a sima shell v power 95 lesz kipróbálva :D

Én inkább maradnék a legolcsóbb gázolajnál, amiből most 1110 km-re 51,25 litert kért az autó. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Én inkább maradnék a legolcsóbb gázolajnál, amiből most 1110 km-re 51,25 litert kért az autó. :icon4:

351.9 Ft/l jelenleg a kedvezménnyel ahol tankolok!Jelentem,a füstölés megszűnt az "orosz" cég gázolajától!Nem értem... :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Autóvásárlást tervezek. Mindenféleképpen Opel Vectra B-t szeretnék venni. Szeretném tanácsotokat kérni, hogy a 2000-es dízel vagy pedig a 2200-as dízel motor a jobb választás! Esetleg adatokat tudnátok nekem írni? Fogyasztásukra nagyon kiváncsi vagyok. Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Autóvásárlást tervezek. Mindenféleképpen Opel Vectra B-t szeretnék venni. Szeretném tanácsotokat kérni, hogy a 2000-es dízel vagy pedig a 2200-as dízel motor a jobb választás! Esetleg adatokat tudnátok nekem írni? Fogyasztásukra nagyon kiváncsi vagyok. Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv!

2.0 DTI adatok és a 2.2 DTi adatai!Ezen az oldalon találsz adatokat a 2.0 Di-ről is! :D Nekem a 2.2-es a szimpatikusabb,de a 2.0-eshez könnyebben találsz bontott alkatrészt!

Link to comment
Megosztás:

2.0 DTI adatok és a 2.2 DTi adatai!Ezen az oldalon találsz adatokat a 2.0 Di-ről is! :D Nekem a 2.2-es a szimpatikusabb,de a 2.0-eshez könnyebben találsz bontott alkatrészt!

Én az opel ecotec diesel motorját semmiképpen nem ajánlom. Se a 2.0-t se a 2.2-t. Adagoló hajlamos a meghibásodásra, ami drága mulatság. Vegyél egy 1.7 TD-t, de minimum CD felszereltséggel.Vagy inkább vegyél egy VW-t,1.9 TDI motorral (Skoda, Seat, VW vagy Audi).

A B vekinél számitani kell a küszöb és a hátsó sárvédők korrodálására. Előbb vagy utóbb. Általában eladás előtt nagyjából lejavitják, igy amikor megveszed, rozsdamentes az autó, és örülsz, hogy kifogtál egy szép darabot. Két hónap múlva viszont jön a meglepi, kezd rozsdásodni.

Szóba jöhet még a Sedan G Astra, ott rohadás nem lesz, viszont jóval fapadosabb az autó. Teljesen más feeling. A 75 LE-dti motor egészen jól mozgatja az autót. Jobban megy, mint az isuzu-sBvki.

Link to comment
Megosztás:

Én az opel ecotec diesel motorját semmiképpen nem ajánlom. Se a 2.0-t se a 2.2-t. Adagoló hajlamos a meghibásodásra, ami drága mulatság. Vegyél egy 1.7 TD-t, de minimum CD felszereltséggel.Vagy inkább vegyél egy VW-t,1.9 TDI motorral (Skoda, Seat, VW vagy Audi).

A B vekinél számitani kell a küszöb és a hátsó sárvédők korrodálására. Előbb vagy utóbb. Általában eladás előtt nagyjából lejavitják, igy amikor megveszed, rozsdamentes az autó, és örülsz, hogy kifogtál egy szép darabot. Két hónap múlva viszont jön a meglepi, kezd rozsdásodni.

Szóba jöhet még a Sedan G Astra, ott rohadás nem lesz, viszont jóval fapadosabb az autó. Teljesen más feeling.

Ez igaz,de vehetne egy BMW 730D-t is akár!Mint írta "mindenképpen" B-Vectrát a szeretne!Sedan G Astra helyett meg inkább hatchback és nem mindegyik fapados verzió azért,ha csak nem az ülésre gondoltál... :D

Zozor is G-Astra és Vectra között gondolkozott!Miért is választotta inkább ezt??

Az viszont biztos,hogy a 10 éves G Astrán nincs rozsdafolt MÉG...

Link to comment
Megosztás:

Ez igaz,de vehetne egy BMW 730D-t is akár!Mint írta "mindenképpen" B-Vectrát a szeretne!Sedan G Astra helyett meg inkább hatchback és nem mindegyik fapados verzió azért,ha csak nem az ülésre gondoltál... :D

Zozor is G-Astra és Vectra között gondolkozott!Miért is választotta inkább ezt??

Az viszont biztos,hogy a 10 éves G Astrán nincs rozsdafolt MÉG...

G Astránál nem a felszereltségre gondoltam a fapadossal, hanem maga az autó jóval fapadosabb, mint egy B Veki.

Viszont a 10 éves B Vekin van már rozsda.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

8.8L/100km, 60/40 a városi használat javára.Mondjuk a pof@ám leszakadt, mikor tele toltam 50%-os lónyállal, és most 16500ft volt a ceh! :D

Még ezt a rablást bakker! :D

De jó lenne, ha a MOL részvények árát nem rajtunk akarnák vissza termeltetni az államkaszába még az idén. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.