Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Nekem a Corsám úgy volt sötétítve hogy a két első oldalsó üvegen 35% fényáteresztős fólia, B oszloptól hátrafelé 20%os. Sose büntettek meg érte. Szerintem nem is nézett ki hülyén. Majd a Vekit ha lesz lóvém körbe 20-assal fogom.

5% a legsötétebb, és a fokozatok utána 20, 35. Nem tudod kiválasztani hogy hányas legyen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem a Corsám úgy volt sötétítve hogy a két első oldalsó üvegen 35% fényáteresztős fólia, B oszloptól hátrafelé 20%os. Sose büntettek meg érte. Szerintem nem is nézett ki hülyén. Majd a Vekit ha lesz lóvém körbe 20-assal fogom.

5% a legsötétebb, és a fokozatok utána 20, 35. Nem tudod kiválasztani hogy hányas legyen :lol:

Na én is kb itt tartok (ha lesz lóvé) :lol: Remélem nem néz majd ki úgy, mint egy halottaskocsi (caravan) :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv Srácok!

Kormányról vezérelhető rádiósmagnó van egy kollégám Vectrájába. LG cd-és mp3-as fejegységet akar venni, de nem tudja, vagyishát nem tudjuk, hogy azt lehet-e kormányról vezérelni?

Lehet?

Lehet venni 17-19e forint között egy átalakító kábelt amivel ha megfelelő az lg fej akkor kezelni tudja a kormány gombjait.

Link to comment
Megosztás:

Ezt én is láttam már.Így kép alapján szépen dolgozik,de nagyon messze van tőlem is,és azért egy hetet autó nélkül.........

http://www.vatera.hu/kormanyborozes_148095760.html

Én kérdeztem tőle azt mondta 10.000+posta! Sajna nekem messze van de lehet elküldöm neki a kormányt valamikor!

Csak le kéne szedni!

Nekem a bal oldali ülésfűtésem nem megy nem tudja valaki mi lehet a baj? hol van annak a csatlakozója?

Link to comment
Megosztás:

Kijelző és kormány távirányító adapter, csak távirányítós és cd váltós sony fejhez, 22,5e webshop

Opel-LG kormány távirányító kábel 16,5e webshop

Ejj... hiába volt 50e a son bluetooth, aux, usb-s fejem... nincs benne cd váltó :D Csere lesz :lol:

Ha jól értem a kijelzőre a CD TEXT megjelenítés funkcióval az ID3 tageket írja ki vagy valami hasonló lehet a működési elv vagy csupánt ezt a funkcióját használja ki az adapter a kijelzővel történő kommunikálásra mindenesetre fullos lenne ha az lcd és a multikormány is menne egy jó sony fejjel amit ki is néztem :D sony xplod mex5100bt lenne ha lenne benne USB de az nincs pedig akkor maga lenne a tökély még a 70e forintos ára ellenére is...

Ui.: a gyári CD tár az a kesztyűtartóban foglal helyet? Mert akkor lehet abba menne az a sok kábel ami a kesztyűtartónál ér nekem véget :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv Srácok!

Kormányról vezérelhető rádiósmagnó van egy kollégám Vectrájába. LG cd-és mp3-as fejegységet akar venni, de nem tudja, vagyishát nem tudjuk, hogy azt lehet-e kormányról vezérelni?

Lehet?

Ha olyan a venni szándékozott rádió hogy van rajta külső távirányító bemenet, akkor nyugodtan meg lehet venni, utána meg tessék ellátogatni ide és itt nézelődni:

http://www.carlink.hu/index.php?cPath=5_197_216

*Szerk.:

Francba. Most látom hogy megelőztek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valószínűleg igen.

És a CD-tár miatt lesz valóban KESZTYŰ tartó mert más már nem fér be mellé :lol:

Nekem egy 6 lemezes Pioneer táram van a hátsó ülések mögötti rekeszben. Teljesen neki való hely, nincs útban, pont elfér, nem csúszkál. És a kesztyűtartónak megmaradt az "eredeti" funkciója: minden sz@rt beledobálni :D , esetleg italt hűteni.(bár ezt még nem próbáltam)

Valamelyik nap ki is szereltem, mert volt mögötte egy "neolit kori" nokia kihangosító, és baromira idegesített.

Link to comment
Megosztás:

Nekem egy 6 lemezes Pioneer táram van a hátsó ülések mögötti rekeszben. Teljesen neki való hely, nincs útban, pont elfér, nem csúszkál. És a kesztyűtartónak megmaradt az "eredeti" funkciója: minden sz@rt beledobálni :lol: , esetleg italt hűteni.(bár ezt még nem próbáltam)

Nekem jó a gyári csak azt sajnálom h mp3at nem tud lejátszani. :D

Tényleg, azt olvastam a Vectra könyvben h a kesztyűtartó elvileg hűt de van vmi pöcök amit el kell fordítani. nem lehet h az csak b1esben van? mert én nem találtam ott ahol a könyv szerint lennie kéne. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem jó a gyári csak azt sajnálom h mp3at nem tud lejátszani. :lol:

Tényleg, azt olvastam a Vectra könyvben h a kesztyűtartó elvileg hűt de van vmi pöcök amit el kell fordítani. nem lehet h az csak b1esben van? mert én nem találtam ott ahol a könyv szerint lennie kéne. :D

Nekem is a gyári van és szerintem nagyon szépen szól! A cd meg, fogyóeszköz. Max kettőre kell kiírni, a zenéket! :lol:

Nekem van benne kesztyűtartó hütő! Nekem a tartó jobb oldalán van ha szemből nézem hátul, csak egy kis csuszkát lehet rajta mozgatni!

Link to comment
Megosztás:

Ezt összetörhették vagy legalábbis a hátsó lámpa összetört szerintem, nem sokan cserélhették le jókedvükben a B2 lámpát B1-re :lol:

De ennyiért... mennyit ér akkor az enyém úgy ahogy van ha ez 1,2.... bár amikor én vettem az enyémet az olyan állapotúak és felszereltségűek mint az enyém 1,1 fölött mentek bőven... pl sokat láttam 1 misi körül minden extra nélkül azaz még első elektromos ablak sem volt...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.