Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Úgylegyen!

Addigra lesz jóféle Hazai alma Párlat

én meg viszek abból, aztán remélem nem sietsz reggel és amit este nemsikerül megbeszélni azt nappal folytatva bepótoljuk-,megisszuk :))

Hátha rá tudsz beszélni... :P :D

A párlatot amúgy nem csipázom annyira, viszont a vöröset igen... :D

Ja és az idén már nem fogok sietni reggel haza, nincs tervben esküvő, amire illik odaérni időben. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Az első ajtókba szeretnék hangszórókat cserélni, mivel a gyáriak kezdenek meghalni. Tudnátok abban segíteni, hogy az első ajtókban milyen hangszórók vannak, elég egy pár 16 centis? És még annyi, hogy a ajtókárpitot hogyan lehet leszedni? Köszi szépen :-)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Az első ajtókba szeretnék hangszórókat cserélni, mivel a gyáriak kezdenek meghalni. Tudnátok abban segíteni, hogy az első ajtókban milyen hangszórók vannak, elég egy pár 16 centis? És még annyi, hogy a ajtókárpitot hogyan lehet leszedni? Köszi szépen :-)

Helló!

A hangfal méretét nem tudom, de itt a kárpit szereléséhez segítség a szervízkönyvől :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Az első ajtókba szeretnék hangszórókat cserélni, mivel a gyáriak kezdenek meghalni. Tudnátok abban segíteni, hogy az első ajtókban milyen hangszórók vannak, elég egy pár 16 centis? És még annyi, hogy a ajtókárpitot hogyan lehet leszedni? Köszi szépen :-)

Bocsi ezzel szivat állandóan, hogy képtelen beszúrni a képeket amiket küldeni akarok, pedig már egy hangya is nagyobb a kép méreténél ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Utána nézek miért képtelen képet küldeni és tényleg csatotlom :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Az első ajtókba szeretnék hangszórókat cserélni, mivel a gyáriak kezdenek meghalni. Tudnátok abban segíteni, hogy az első ajtókban milyen hangszórók vannak, elég egy pár 16 centis? És még annyi, hogy a ajtókárpitot hogyan lehet leszedni? Köszi szépen :-)

Szia!

Igen 16 cm-es mély hangszóró van az első ajtóban. Van benne csipogó is, és magasabb felszereltségűekben, van egy harmadik közép is. Az ajtókárpit két részletben jön én a neten találtam leírás elég egyszerű volt. A Haynes könyvben is biztos le van írva, ha kell e-mailben el tudom küldeni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Az első ajtókba szeretnék hangszórókat cserélni, mivel a gyáriak kezdenek meghalni. Tudnátok abban segíteni, hogy az első ajtókban milyen hangszórók vannak, elég egy pár 16 centis? És még annyi, hogy a ajtókárpitot hogyan lehet leszedni? Köszi szépen :-)

Helló!

Megkaptam a segítséget a képfeltöltéshez! :D

Az ajtókárpit leszerelése szervizkönyvből:

http://kepfeltoltes.hu/130131/Ajt_k_rpit_Page_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/130131/Ajt_k_rpit_Page_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Remélem tudtam segíteni :icon13: !

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!! Az lenne a problémám hogy amikor egy folyamatos tempóval haladok és gyorsítani szeretnék nem tudok mert olyan mintha elmenne a motorerő és ezt olyan 1.500-2.100 fordulatig csinálja vagy pedig ha gyorsítani szeretnék akkor vissza kell engedni a gázt olyan 1.500 fordulat alá. Vissza váltáskor is jelen van ez a probléma. Mi lehet a hiba oka????? Lehet légmennyiségmérő egr szelep vagy adagoló vagy valami más???? A jobb elejéből induláskor valami kattogást hallunk az mi lehet ????

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!! Az lenne a problémám hogy amikor egy folyamatos tempóval haladok és gyorsítani szeretnék nem tudok mert olyan mintha elmenne a motorerő és ezt olyan 1.500-2.100 fordulatig csinálja vagy pedig ha gyorsítani szeretnék akkor vissza kell engedni a gázt olyan 1.500 fordulat alá. Vissza váltáskor is jelen van ez a probléma. Mi lehet a hiba oka????? Lehet légmennyiségmérő egr szelep vagy adagoló vagy valami más???? A jobb elejéből induláskor valami kattogást hallunk az mi lehet ????

Láttam ilyet annál egr volt a hiba.

Kattogás mondjuk féltengely. Kemény fémes kopogás vagy más?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!! Az lenne a problémám hogy amikor egy folyamatos tempóval haladok és gyorsítani szeretnék nem tudok mert olyan mintha elmenne a motorerő és ezt olyan 1.500-2.100 fordulatig csinálja vagy pedig ha gyorsítani szeretnék akkor vissza kell engedni a gázt olyan 1.500 fordulat alá. Vissza váltáskor is jelen van ez a probléma. Mi lehet a hiba oka????? Lehet légmennyiségmérő egr szelep vagy adagoló vagy valami más???? A jobb elejéből induláskor valami kattogást hallunk az mi lehet ????

Először is milyen motor? X20DTL vagy DTH?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy tudja e valaki, hogy a b veci hátsó üléstámlája az egyezik e az a vectráéval?

A múltkor megnéztem egyet, szemre azonosnak tűnik, de nem volt alkalmam egymás mellé tenni a kettőt.

A lényeg a vázkeret, és a felfogatás. Szeretnék ugyanis hátulra is fejtámlákat, de az enyémnél ezt a kalaptartóba integrálták, ami vszont égen földön nincs, vagy ha van is, aranyáron.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem szinte 100% hogy nem

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy tudja e valaki, hogy a b veci hátsó üléstámlája az egyezik e az a vectráéval?

A múltkor megnéztem egyet, szemre azonosnak tűnik, de nem volt alkalmam egymás mellé tenni a kettőt.

A lényeg a vázkeret, és a felfogatás. Szeretnék ugyanis hátulra is fejtámlákat, de az enyémnél ezt a kalaptartóba integrálták, ami vszont égen földön nincs, vagy ha van is, aranyáron.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Látom nem értetted a kérdésemet!

Én azt szeretném tudni hogy bele megy e illetve átalakitás nélkül tudom e müködtetni?

Szia!

Bele lehet, de nem elég csak a konzolt átrakni, komplett fűtésboxot kell cserélned! Mert a sima konzolosnál bowdenek mozgatják a csappantyúkat, digitnél meg szervomotorok.. Indexfórumon valaki már csinált ilyen műtétet :) Azt tudom, hogy nem egy egyszerű művelet, de kivitelezhető!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.