Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Döntsd el gyors vagy kényelmes.

A versenyautó nem családi autó. én tudom, hogy csak egyszer élsz te is de én nem adtam volna el a Vectrat. Tudod én is sokat gondolkodtam a dolgon de még megvan és meg is lesz 1-2 évig biztosan.

A helyedben vettem volna egy toyota supra-t bi turbo NOs meg ilyenek...

Link to comment
Megosztás:

Döntsd el gyors vagy kényelmes.

A versenyautó nem családi autó. én tudom, hogy csak egyszer élsz te is de én nem adtam volna el a Vectrat. Tudod én is sokat gondolkodtam a dolgon de még megvan és meg is lesz 1-2 évig biztosan.

A helyedben vettem volna egy toyota supra-t bi turbo NOs meg ilyenek...

Teljesen jól van ez így.A fentartási költségek is az Astra mellett szólnak.Ezt szereti feleség 1.0 is, és gyerek 1.0 is.No meg én is! :D Nemutolsó sorban! :D

Link to comment
Megosztás:

Pár napja furcsa hangokat hallottam, amikor egyedül közlekedtem a kocsival, mintha valami relé "kattogna", de nem természetesen.

Lestem, füleltem, aztán ma amikor jöttem haza melóból, hirtelen rájöttem, mit hallok. :D

A tükörre akasztott a nejem pár bigyulát, és azok "csattognak". :D

Már kezdtem magam beleélni, hogy megint van valami, ami beb@szik a verdán. :D

Link to comment
Megosztás:

Pár napja furcsa hangokat hallottam, amikor egyedül közlekedtem a kocsival, mintha valami relé "kattogna", de nem természetesen.

Lestem, füleltem, aztán ma amikor jöttem haza melóból, hirtelen rájöttem, mit hallok. :D

A tükörre akasztott a nejem pár bigyulát, és azok "csattognak". :D

Már kezdtem magam beleélni, hogy megint van valami, ami beb@szik a verdán. :D

De legalább jól bejön a csí! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.