Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

:D Szevasztok. Még új vagyok itt de azért remélem tudtok nekem segiteni.

Elég szomoru dolog történt velem kölcsön adtam a verdát és meghalt az adagoló

ma nekiáltunk szétbontani és gázolaj helyet valami érdekesre bukkantunk

sajnos nem gázolaj szagot éreztünk hanem olyan higitó félét. :D

Szerintetek az lehet hogy benzin került a tankba és elintézte az adagolót?

:D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Ezt a Vectrát vettem meg,kedden megyek érte!

Kinek mi a véleménye így rólla,képekről?!Mentem vele meg átnéztem,elég jó,egyben van!Kössz a válaszokat!

Ilyen színű az enyém is, csak Caravanban, és CDX felszereltségben, és éppen eladó.Én 9K-ért árulom, cserébe az átíráson kívül nem kell költeni rá.

Gondolom a vezérléscsere, miegymás csacskaság még hátra van.

Link to comment
Megosztás:

Ilyen színű az enyém is, csak Caravanban, és CDX felszereltségben, és éppen eladó.Én 9K-ért árulom, cserébe az átíráson kívül nem kell költeni rá.

Gondolom a vezérléscsere, miegymás csacskaság még hátra van.

Ne vagyok Caraván párti,annyira nem teccenek,meg nagy!Ez bőven elég!:)Kétlem én is a 110es órát:)

87ért oda adta!Dúrván 1 misivel jövök ki,de abban benne van az átírás,törzsköny és egyéb,csak kötelezőt kell kötnöm azt kész!Egyik kereskedős haver intézi!CDX az mennyivel felszereltebb?:D

Tempomat tényleg ritka az ilyen Vectrákban?

Meg kb az általános szervíz mennyi cakk-pakk?!(olaj,légszűrőcsere,vezérműszij...)Vagy mit érdemes cserélni így egyből vásárlás utánn? :D

Link to comment
Megosztás:

poén, de a caravan 5 mm-rel rövidebb. :D

CDX, huh, passz, de azért ez is elég felszereltnek tűnik a 4 el.ablakkal, meg a BC-vel.

Talán lehetne ugye még a tempomat, kipörgésgátló, ülésfűtés stb.

Jah, és nem annyira sűrű tényleg a tempomat.

Csere? Amiket írtál, de nem csak a vezérműszíj, hanem feszítő, görgők, vízpumpa. Na meg érdemes a generátor-szervó-klíma hosszbordásszíját is cserélni.

aztán esetleg fékfolyadék csere, ha már régi, átnézni a szilenteket, ha valahol kopog.

Link to comment
Megosztás:

poén, de a caravan 5 mm-rel rövidebb. :D

CDX, huh, passz, de azért ez is elég felszereltnek tűnik a 4 el.ablakkal, meg a BC-vel.

Talán lehetne ugye még a tempomat, kipörgésgátló, ülésfűtés stb.

Jah, és nem annyira sűrű tényleg a tempomat.

Csere? Amiket írtál, de nem csak a vezérműszíj, hanem feszítő, görgők, vízpumpa. Na meg érdemes a generátor-szervó-klíma hosszbordásszíját is cserélni.

aztán esetleg fékfolyadék csere, ha már régi, átnézni a szilenteket, ha valahol kopog.

Bazz,nem gondoltam volna,hogy rövidebb!Mind1,nem vok a kombik híve:)Vhol van neten,hogy a Vectráknál a jelölések milyen felszereltséget tartalmaznak,csak már címet nem tudom sajna!Tempomat van benne,amit vettem :D

Ennyit kell cserélni,ez elég drága nem?!Mennyi ez kb árban?Fék és motorolajban milyent tudtok ajánlani ebbe?!Mentem vele pár kört,nem halottam kopogást,meg kihuzattam,utastér csendes volt,nem voltak furcsa zajok!:D

Link to comment
Megosztás:

Ennyit kell cserélni,ez elég drága nem?!Mennyi ez kb árban?Fék és motorolajban milyent tudtok ajánlani ebbe?!Mentem vele pár kört,nem halottam kopogást,meg kihuzattam,utastér csendes volt,nem voltak furcsa zajok!:D

A Veki nem is lesz hangos.

Motorolajból Metabond Speed 10W40, Mobil 1, Fékolajból Dextron 3 minőség való bele.A Vezérlés anyagköltsége 50e.-től indul.......Attól függ, mi az ami gyáriban kell, és mi az amiből lehet ident is.......

Link to comment
Megosztás:

Gratula.... :D

De szerintem elég gyorsan elment....a rengeteg használtautóhoz képest.... :lol:

Sajnos az hogy jó egy autó, nem mindenkinek szempont.... :D de meg is érdemlik.... :D

Csak amiatt ment el, hogy 1M alatt volt az ára.A többi 1.6-os manuál klímás 1.06M-re van kirakva.Szal inkább azok a nemjó vételek......

Azért a Tormásis számlát a vezérléscseréről benne hagytam.Csak jobban mutat. :D

Link to comment
Megosztás:

Csak amiatt ment el, hogy 1M alatt volt az ára.A többi 1.6-os manuál klímás 1.06M-re van kirakva.Szal inkább azok a nemjó vételek......

Én nem azt mondtam , hogy nem jó vétel a Vectra..... :D

Uncsitesóm is gondolkozott rajta, de így jár aki sokat t@köl.... :D

Link to comment
Megosztás:

Én nem azt mondtam , hogy nem jó vétel a Vectra..... :D

Uncsitesóm is gondolkozott rajta, de így jár aki sokat t@köl.... :D

Az enyém jó vétel volt, lévén azé' költöttem rá.Nem is mondtam, hogy te azt mondtad! :D

Noshátigen.Mondjuk a fehér Astrához képest baróra gyors volt! :D Szerencsére!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

egy csinos barna csajszi ma megdícsérte az autóm :D :D :D

Sajnos ő még nem hanyatlott a hátsó ülésen de legalább hazavittem :D

Autómata klíma kellemes hűvöset varázsolt aztán tetőablak kinyit és hatttalmas mosoly a lány arcán :lol:

mondom, hogy csajozós...gyerekcsinálós

Link to comment
Megosztás:

egy csinos barna csajszi ma megdícsérte az autóm :D :D :lol:

Sajnos ő még nem hanyatlott a hátsó ülésen de legalább hazavittem :D

Autómata klíma kellemes hűvöset varázsolt aztán tetőablak kinyit és hatttalmas mosoly a lány arcán :D

mondom, hogy csajozós...gyerekcsinálós

Ahaaa,akkor ezért volt ilyen kisímult a hangod a telóban! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.