Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA H-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok!

Remélem jó topikba írok, nem igazán találtam megfelelőbbet.

Saját tapasztalatot szeretnék megosztani veletek, nehogy más is úgy járjon mint én. 2009ben vettem meg szalonból az új H Astrám. Az árába beszámították a régi kocsimat, amin még hitel volt. A kereskedés szerződében vállalta, hogy kifizeti a tartozást. De ezt még mindig nem tette meg, emiatt a bank már lefoglalta a régi kocsit, bar listára kerültem, én meg bíróságra járok, hogy visszakapjam a pénzem amit jogtalanul tőlem szedett be a bank.

Szóval a lényeg csak annyi, hogy messziről kerüljétek el a Süveges Árpád nevével fémjelzett Szekszárdi, Bajai, Pécsi és Dunaújvárosi kereskedéseket. Esetem sajnos nem egyedi, mert anyagi gondjaik vannak. Volt aki kp-ben kifizette a teljes vételárat és 6hónapot várt náluk az autóra.

Remélem másokat nem fognak tudni becsapni.

Link to comment
Megosztás:

Segítségeteket szeretném kérni. Itt új vagyok, az Opel kormányánál nem... 1998 óta Astrát hajtok, volt egy F-es 1.4-es, aztán egy G 1.4-es, utóbbi most 7 éves, megérett a cserére (bár még semmi baja), és a H 1.6-os Caravanját néztem ki (most Classic III-ként egészen jó áron adáj szinte teljes felszereléssel, valami Special Edition, gondolom, szabadulnának a készletektől...).

Érdemes-e ebbe belevágni? (A szívem idehúz, de tudom, azért ez egy 2003-as konstrukció.) Árban nagyjából hasonló a Chevrolet Cruze 1.6 LS Plus, de arról elég sok rosszat hallottam. Szerintetek melyik?

Természetesen az Astrát válaszd, és pont azért mert ez egy kiforrott konstrukció, ahogy te is írtad 2003 óta gyártják és a kezdeti gyerekbetegségeket kijavították. Nekem még "csak" a második Astrám, de meg vagyok vele elégedve(kop-kop).

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy van-e olyan ember itt a fórumon aki kiszedette a részecskeszűrőt és ki is kódoltatta az autójából!?és mi a tapasztalat ezzel kapcsolatban!

Én most szeretnék egy részecskeszűrővel felszerelt H Astrát venni és gondolozok rajta hogy minnél elöbb kiszedetem belöle.

Előre is köszönöm a válaszokat!:D

Link to comment
Megosztás:

meg lehet csináltatn i, én láttam már müködni egy ilyen autót.

www.autchip.hu

én itt az AGR szelepemet programoztattam ki, 5.000 km rel ezelött,és hibátlanul üzemel vele az autóm. A srác nagyon érti a dolgát, keresd fel, akár itt a fórumon, biztos hogy válaszolni fog, és ha nem lehet vagy nem érdemes megcsinálni biztosan nem fog átverni, és elmondja a véleményét.

Ő az, én is itt a fórumon ismertem meg:

http://www.opelforum.hu/index.php?showuser=10852

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok.

A kérdésem az lenne hogy a pollen szűrő merre felé található az autóban?(Z 17 DTH)

Szia!

Kesztyűtartót kiszeded és mögötte balra lesz lent a középkonzol irányában...

Nem kell megijedni tőle, nem nehéz dolog kicserélni! <_<

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Kesztyűtartót kiszeded és mögötte balra lesz lent a középkonzol irányában...

Nem kell megijedni tőle, nem nehéz dolog kicserélni! <_<

Köszi a gyors választ,hát nem tűnik vmi egyszerűnek :angry:

azt a 4 csavart kell kiszedni ami akkor látszik amikor lenyitom a kesztűtartót?

Link to comment
Megosztás:

Köszi a gyors választ,hát nem tűnik vmi egyszerűnek <_<

azt a 4 csavart kell kiszedni ami akkor látszik amikor lenyitom a kesztűtartót?

igen 4 csavar van azt kiveszed de vigyázz mert még fent közepén is be van pattintva, ugy próbáld kivenni hogy le ne törd azt a kis pöcköt, nekem sikerült :angry: , de amúgy én is visszatettem a 4 csavarral az is tartja nem tom minek kellet még rá tenni azt a pöcköt.

Itt találsz infót hogyan csináld www.mann-hummel.com

http://www.mann-hummel.com/mf_prodkata_eur...tlg_c001_flag=1

Link to comment
Megosztás:

igen 4 csavar van azt kiveszed de vigyázz mert még fent közepén is be van pattintva, ugy próbáld kivenni hogy le ne törd azt a kis pöcköt, nekem sikerült <_< , de amúgy én is visszatettem a 4 csavarral az is tartja nem tom minek kellet még rá tenni azt a pöcköt.

Itt találsz infót hogyan csináld www.mann-hummel.com

http://www.mann-hummel.com/mf_prodkata_eur...tlg_c001_flag=1

Hát sikerült kiszedni épségbe,de itt merre találom,néztem balra konzol felé de nem látom?! http://kepfeltoltes.hu/110327/pollen2_www....ltoltes.hu_.jpg

Na megvan kiszedtem,de vissza rakni nem egyszerű,még nem sikerült!:S

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok Fórumozók!Új felhasználó vagyok,és szeretném a segítségeteket,ill.a tanácsotokat kérni.Kinéztem egy kombi dízelt és jó lenne ha pár hasznos tanáccsal ellátnátok,hogy mire figyeljek az autó átnézésénél,kipróbálásánál.Válaszaitokat előre is köszönöm!

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...rvizelt-4686119

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Sziasztok Fórumozók!Új felhasználó vagyok,és szeretném a segítségeteket,ill.a tanácsotokat kérni.Kinéztem egy kombi dízelt és jó lenne ha pár hasznos tanáccsal ellátnátok,hogy mire figyeljek az autó átnézésénél,kipróbálásánál.Válaszaitokat előre is köszönöm!

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...rvizelt-4686119

Köszönöm szépen a sok segítséget!!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok,

kinéztem egy használt h astrat. 1.8-as (140le). Kérem, írjatok erről a motorról - mik a tapasztalatok, menyit fogyaszt. 1.6-os G-ből ülnék át, ami csodálatosan olcsó és megbízható volt. Másrészt - manipulálható-e a vezérlésben ennéla típusnál a futásteljesítmény? Mert elég alacsony futással hírdetik, de nyilván nem akarom magam becsapni.

Előre is nagyon köszönöm a segítő tanácsokat!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

kinéztem egy használt h astrat. 1.8-as (140le). Kérem, írjatok erről a motorról - mik a tapasztalatok, menyit fogyaszt. 1.6-os G-ből ülnék át, ami csodálatosan olcsó és megbízható volt. Másrészt - manipulálható-e a vezérlésben ennéla típusnál a futásteljesítmény? Mert elég alacsony futással hírdetik, de nyilván nem akarom magam becsapni.

Előre is nagyon köszönöm a segítő tanácsokat!

Szia!

Vezetéstől függő a fogyasztása, mint minden autónak. Én olyan 7-7,5 literrel járok el vele, de van h 9 litert mutat a BC :D

Természetesen az órát ennél is vissza lehet állítani. Meg kell nézni az évjáratot, szervizkönyvet, meg az autó teljes állapotát....vidd el márkaszervizbe átnézetni!

Ha ennyire meg voltál elégedve a G-vel, akkor miért váltasz?

Link to comment
Megosztás:

180e van benne, kicsit tartok mostmár attól, hogy mi jöhet. Meg remélnék valami plusz vezetési komfortot. Ill. most még van ára a G-nek, nem nagy a 'lépcső' az újabb használtig. De nagyon hezitálok, érdemes-e 1.2-1.3 m különbséget elverni erre a cserére... A G elképesztően olcsón fenntartható. Nem írtam, de azt hiszem bőven 100e ft kiadás alatt vagyok a kopóalkatrészeken kívül az elmúlt 8 évben. (Hátső legéscsill - még vételkor, vezető oldali zár, indítómotor szénkefék, hátsó fékdob.)Mondjuk mindig mindent megkapott.

Neked gondok? Vagy megy, teszi a dolgát? Egy szerelő szerint a H = G új ruhában. Tényleg csak ennyi?

Szia!

Vezetéstől függő a fogyasztása, mint minden autónak. Én olyan 7-7,5 literrel járok el vele, de van h 9 litert mutat a BC :D

Természetesen az órát ennél is vissza lehet állítani. Meg kell nézni az évjáratot, szervizkönyvet, meg az autó teljes állapotát....vidd el márkaszervizbe átnézetni!

Ha ennyire meg voltál elégedve a G-vel, akkor miért váltasz?

Link to comment
Megosztás:

180e van benne, kicsit tartok mostmár attól, hogy mi jöhet. Meg remélnék valami plusz vezetési komfortot. Ill. most még van ára a G-nek, nem nagy a 'lépcső' az újabb használtig. De nagyon hezitálok, érdemes-e 1.2-1.3 m különbséget elverni erre a cserére... A G elképesztően olcsón fenntartható. Nem írtam, de azt hiszem bőven 100e ft kiadás alatt vagyok a kopóalkatrészeken kívül az elmúlt 8 évben. (Hátső legéscsill - még vételkor, vezető oldali zár, indítómotor szénkefék, hátsó fékdob.)Mondjuk mindig mindent megkapott.

Neked gondok? Vagy megy, teszi a dolgát? Egy szerelő szerint a H = G új ruhában. Tényleg csak ennyi?

Nekem szerencsére nem volt vele semmi gond! Csak a szokásos CIM modul csere(70ezer) meg hasonlók!

Én 10ezrenként cserélem benne az olajat meg szervizelem és olyankor elég húzós árban van....készülj fel rá, ha ezzel lesz valami gond az nem úszod meg olcsón!

Vezetési élményben biztos többet nyújt, mivel több lóerő is, meg a fogyasztásod is megnő!

Nem lebeszélni akarlak róla, mert nagyon jó autó, meg te tudod mire van szükséged...

Mikori évjárat a H amit néztél és mennyi km van kenne??

Link to comment
Megosztás:

Nekem szerencsére nem volt vele semmi gond! Csak a szokásos CIM modul csere(70ezer) meg hasonlók!

ez mennyibe fájt? új vagy használt volt? és az út szélén áll meg ilyenkor vagy el lehet menni egy szervízig?

Én 10ezrenként cserélem benne az olajat meg szervizelem és olyankor elég húzós árban van....készülj fel rá, ha ezzel lesz valami gond az nem úszod meg olcsón!

Vezetési élményben biztos többet nyújt, mivel több lóerő is, meg a fogyasztásod is megnő!

a G nem igazán áll meg 8 alatt. ez mennyit eszik?

Nem lebeszélni akarlak róla, mert nagyon jó autó, meg te tudod mire van szükséged...

Mikori évjárat a H amit néztél és mennyi km van kenne??

nem is a szükség miatt kellene, hanem ahol lakom, egyszerűen nincs más magánszemélytől eladó, csak egy 61e km-esnek mondott 2006os h astra. én szívem szerint 1.6ost vennék - lomha, de megszokható. (bár ez a cim meg ilyenek már mindben benne vannak.)

Link to comment
Megosztás:

ez mennyibe fájt? új vagy használt volt? és az út szélén áll meg ilyenkor vagy el lehet menni egy szervízig?

a G nem igazán áll meg 8 alatt. ez mennyit eszik?

nem is a szükség miatt kellene, hanem ahol lakom, egyszerűen nincs más magánszemélytől eladó, csak egy 61e km-esnek mondott 2006os h astra. én szívem szerint 1.6ost vennék - lomha, de megszokható. (bár ez a cim meg ilyenek már mindben benne vannak.)

Cim modul csere megoldható kb. 40ezerből is, nekem még nem kellett pedig közeledek a 130ezer-hez úgyhogy én nem általánosítanám hogy ez mindenkinél elromlik...

A szerviz szerintem olcsó, évenkénti olajcsere meg levegő és pollenszűrő (ez gyárilag nem előírt pollen 2 év levegő 4 év de én ezt a pár ezret rászánom) kb megvan 14ezerből, most amikor gyertyát is hosszbordásszíjat fékolajat is cseréltetek ezenfelül akkor így megvagyok összesen 30ezerből, márkaszervizben 38-42ezerből...:D

Persze az enyém láncos így vezérlést nem kell cserélni az amúgy gondolom 40-50e ...:D

Ha valamit javítani kell az általában a futómű 100-120ezer fölött, ha a műanyag stabpálca (kutyacsont) az olyan 10-12ezer, ha meg csuklós akkor 15-18ezer...

Más váratlan nem szokott történni a típussal (benzinesekkel), leszámítva a hátsóajtó kábelköteg szakadást (esetleg nem nyit ki ill. zár az ajtó) ami házilag negyed óra alatt javítható:D!

Amiket írtam az árakra az mind gyári minőségű alkatrészekre vonatkozik:)!

Ha már nem garanciális, szervizekre nem márkaszervizbe vinném (óradíjak meg, előírt költségek miatt) , mert felesleges, kevesebb mint félárban megúszható egy független de ugyanúgy megbízható helyen, viszont ha javítani kell valamit, akkor márkaszerviz, mert azokban viszont nem tapasztaltam árkülönbséget, sőt:)!

Az olajcserére szerintem sok a 30ezres periódus, én évente kb. 15ezrenként cserélek (+-2000km:))!

Link to comment
Megosztás:

Cim modul csere megoldható kb. 40ezerből is, nekem még nem kellett pedig közeledek a 130ezer-hez úgyhogy én nem általánosítanám hogy ez mindenkinél elromlik...

A szerviz szerintem olcsó, évenkénti olajcsere meg levegő és pollenszűrő (ez gyárilag nem előírt pollen 2 év levegő 4 év de én ezt a pár ezret rászánom) kb megvan 14ezerből, most amikor gyertyát is hosszbordásszíjat fékolajat is cseréltetek ezenfelül akkor így megvagyok összesen 30ezerből, márkaszervizben 38-42ezerből...:D

Persze az enyém láncos így vezérlést nem kell cserélni az amúgy gondolom 40-50e ...:D

Ha valamit javítani kell az általában a futómű 100-120ezer fölött, ha a műanyag stabpálca (kutyacsont) az olyan 10-12ezer, ha meg csuklós akkor 15-18ezer...

Más váratlan nem szokott történni a típussal (benzinesekkel), leszámítva a hátsóajtó kábelköteg szakadást (esetleg nem nyit ki ill. zár az ajtó) ami házilag negyed óra alatt javítható:D!

Amiket írtam az árakra az mind gyári minőségű alkatrészekre vonatkozik:)!

Ha már nem garanciális, szervizekre nem márkaszervizbe vinném (óradíjak meg, előírt költségek miatt) , mert felesleges, kevesebb mint félárban megúszható egy független de ugyanúgy megbízható helyen, viszont ha javítani kell valamit, akkor márkaszerviz, mert azokban viszont nem tapasztaltam árkülönbséget, sőt:)!

Az olajcserére szerintem sok a 30ezres periódus, én évente kb. 15ezrenként cserélek (+-2000km:))!

Nem azt mondtam h mindenkinél elromlik, csak sok esetben volt velük gond...

Én mindent márkaszervizben csináltatok(számla miatt), ezért minden drágább!

Nekem meg kábelköteg szakadásom nem volt! Remélem nem is lesz!

Mondjuk kb. 5 alkalommal ült benne valaki hátul....általában egyedül vagy ketten megyünk!

Te hány ezer km-nél cseréltél gyertyát??

De összességében jól össze van rakva az autó, mióta megvan csak a CIM modulra költöttem, meg a kopó alkatrészekre!

Link to comment
Megosztás:

Nem azt mondtam h mindenkinél elromlik, csak sok esetben volt velük gond...

Én mindent márkaszervizben csináltatok(számla miatt), ezért minden drágább!

Nekem meg kábelköteg szakadásom nem volt! Remélem nem is lesz!

Mondjuk kb. 5 alkalommal ült benne valaki hátul....általában egyedül vagy ketten megyünk!

Te hány ezer km-nél cseréltél gyertyát??

De összességében jól össze van rakva az autó, mióta megvan csak a CIM modulra költöttem, meg a kopó alkatrészekre!

Na még pont feljöttem:)

60000km vagy 4év a periódus, Szerviz 4+ akcióban 6000ft kompletten a csere, szerintem nem egy nagy összeg, meg jobb az új gyertyával járkálni, meg a trafónak is jobb:)!

Link to comment
Megosztás:

Na még pont feljöttem:)

60000km vagy 4év a periódus, Szerviz 4+ akcióban 6000ft kompletten a csere, szerintem nem egy nagy összeg, meg jobb az új gyertyával járkálni, meg a trafónak is jobb:)!

Akkor megyek lecseréltetem gyorsba!

kicsit túlmentem km ügyileg :D

köszi a választ!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Üdv!

Benzines Astra H Caravan vásárlása előtt állok. Szeretnék (attól függetlenül, hogy vásárlás előtt átvizsgáltatom) garis autót venni. Kérdésem: a 2007, 2008-as modelleken kell-e lenni gyári garinak, tehát, milyen garival árulták annó ezeket az autókat? Ha van rá gari, akkor a tulajdonosváltással megmarad, vagy elveszik/megszűnik?

Jól sejtem, hogy egy használtautó-kereskedés által adott garancia a kereskedés által "kiadott" állapotlapon alapszik, de ebben nem feltétlenül kell megbíznom és ragaszkodjam-e az ezen felüli független átvizsgáláshoz (még akkor is, ha ez egy hivatalos Opel kereskedés használt részlege)?

Még biztos lesz csomó kérdésem, mert egy 10 éves olasz autóból szándékozom átülni Astra-ba, így nagyon sokat kell még olvasnom :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.