Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA H-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok!

Új vagyok itt,elolvastam sok hozzászólást. Astra H -t keresgélek, erről mi a véleményetek:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_h/opel_astra_h_1.4_elegance_friss_muszaki_2_legzsak_hiany-7967033

Előre is köszönöm!

Röviden erre mondják hogy a torka véres.

Hosszabban:

A kis padkazasban sérült a motorháztető kinyilt a két első légzsák hát ez azért nem épp kis baleset.

Megnezni olyan helyen esélytelen ahol van emelő.

Tulaj nincs csak meghatalmazott.

Ez pont úgy szaglik mint ami kerülendő.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok itt,elolvastam sok hozzászólást. Astra H -t keresgélek, erről mi a véleményetek:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_h/opel_astra_h_1.4_elegance_friss_muszaki_2_legzsak_hiany-7967033

Előre is köszönöm!

Ha nem akarsz felszállni a szopórollerre, akkor szerintem hagyd ki, elég bizonytalan autó ez.

Lepadkázták, ezért elpukkant a két első légzsák, meg még a motorháztető is sérült. Ja, kb. 2 méteres volt a padka, csak felénk azt falnak hívják... :icon1: Én fogtam már meg nem kis kátyúkat, de ott is csak max a felni, meg gumi bánta.

Ez a nem vagyok ott, de a meghatalmazottam majd odaadja az autót is kicsit sántít nekem.

Cserélni kell a 2 légzsákot, meg az egész műszerfalat kompletten, utána fel kell programozni a légzsákszettet. Arról nem beszélve, ha pukkan a légzsák, akkor bekötött öv esetén pukkan az övfeszítő is. Nem kevés munka, és pénz.

A képen a rádió is ki van húzva a helyéről, vajon miért?

Cserélve lett: ....... összes biztosíték, összes izzó.

Ez most komoly? Minek kell kicserélni az összes biztosítékot? Meg izzót? :omg:

Én azt mondom, hogy sok a duma, meg a szabadkozás. Jó bornak nem kell cégér.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ezt a hirdetést szerintem én már láttam valahol. Vagy itt linkelte már valaki, vagy csak én akadtam rá egyik unalmas órámban keresgélés közben...

A lényeg: nekem sem túl bizalomgerjesztő ez a leírás. Annyi másik Astra van még, szerintem ki lehet fogni ennél ezerszer jobbat. Csábító az az 52e km, de kapsz jobb állapotút, amiben nem kell műszerfelet cserélni meg mit tudom én még mit, ami majd menet közben kiderül, csak kicsit többet mutat az óra. De mint tudjuk állapotot veszünk és nem futást.

Ez a meghatalmazott dolog nekem is bűzlik kicsit. Megmutogatni megmutogathatja a megbízottam ez rendben van, de ezért én egy milláért hazaugranék akár egy hétvégén egy szerződés aláírására, Ausztria azért nincs a világ végén.

Meg mi az hogy nem lehet szervizbe elvinni, vigyek magammal szerelőt?! És vigyek magammal Tech2-t, csápos emelőt, fékpadot, meg mindent ami kell?

Én hagynám a francba!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ezt a hirdetést szerintem én már láttam valahol. Vagy itt linkelte már valaki, vagy csak én akadtam rá egyik unalmas órámban keresgélés közben...

A lényeg: nekem sem túl bizalomgerjesztő ez a leírás. Annyi másik Astra van még, szerintem ki lehet fogni ennél ezerszer jobbat. Csábító az az 52e km, de kapsz jobb állapotút, amiben nem kell műszerfelet cserélni meg mit tudom én még mit, ami majd menet közben kiderül, csak kicsit többet mutat az óra. De mint tudjuk állapotot veszünk és nem futást.

Ez a meghatalmazott dolog nekem is bűzlik kicsit. Megmutogatni megmutogathatja a megbízottam ez rendben van, de ezért én egy milláért hazaugranék akár egy hétvégén egy szerződés aláírására, Ausztria azért nincs a világ végén.

Meg mi az hogy nem lehet szervizbe elvinni, vigyek magammal szerelőt?! És vigyek magammal Tech2-t, csápos emelőt, fékpadot, meg mindent ami kell?

Én hagynám a francba!

gondolom ha tetszik akkor add a pénzt előre és holnap megkapod a kocsit :)

nekem 2 ajtót ígért volt kollegám ,szín passzol ,hibátlan be van fóliázva hogy ne sérüljön ,már a kocsin van hozzák holnap de adjam már oda a pénzt még ma

Módosítva : krisztus
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Teljesen új vagyok autovasarlas témában. Az első kocsimat szeretném nyár végén megvenni és a 2003-2005 közötti benzines 5 ajtos H Astrakat nézegetem eddig. Árban olyan 1 millió 2-3 százezer környékén. Vezetek már régen de ez leszz első autóm. Mikre kell figyelni nagyon vásárlásnál? Mik a buktatok? Mik a tanacsaitok tippjeitek? :) előre is köszönöm! Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Teljesen új vagyok autovasarlas témában. Az első kocsimat szeretném nyár végén megvenni és a 2003-2005 közötti benzines 5 ajtos H Astrakat nézegetem eddig. Árban olyan 1 millió 2-3 százezer környékén. Vezetek már régen de ez leszz első autóm. Mikre kell figyelni nagyon vásárlásnál? Mik a buktatok? Mik a tanacsaitok tippjeitek? :) előre is köszönöm! Üdv!

Ezt az összefoglaló művet ajánlom figyelmedbe: http://hogyanvegyunkhasznaltautot.info/

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Tervezem,hogy körbe fóliázom az autót persze csak a B oszloptól hátra fele,hogy szabályosak maradjunk.

LLumar és a Skyfol Shark fólia között kell,hogy döntsek. Esetleg valakinek van tapasztalata valamelyik fóliával kapcsolatban?

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nekünk Skyfol került az autóra.

Rendkívül meg vagyunk elégedve vele! A fólia "teszi a dolgát" és nagyon jól néz ki. :-)

A fóliára és az elvégzett munkára 7 év garanciát adnak. Amikor mi voltunk, akkor kaptunk egy kupont amivel a honlapon regisztrálva a fóliánkra élettartam garanciát biztosítottak.

A telepítés időpontját rugalmasan egyeztettük és maga a művelet is gyorsan (kb. 1,5 óra) lezajlott.

...és mindez 15e Ft-ba került (!)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tervezem,hogy körbe fóliázom az autót persze csak a B oszloptól hátra fele,hogy szabályosak maradjunk.

LLumar és a Skyfol Shark fólia között kell,hogy döntsek. Esetleg valakinek van tapasztalata valamelyik fóliával kapcsolatban?

Szia

Mi Skyfol fóliáit és 3M fóliákat telepítünk üvegre(épület és autó).

Skyfol-ra élettartam garancia van tehát szerintem jobb mint a LLumar, bár alap fóliák között nem sok különbség van.

Ha csak sötétíteni szeretnél akkor megfelelő a sima RS, amennyiben a hővédelem is fontos akkor az NT sorozatot ajánlom.

(Első ablakokra és a szélvédőre 3M teljesen átlátszó fóliáját szoktuk telepíteni.)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok, most szeretnék egy H-s Astrat, mire kell odafigyelnem vásárláskor. 1,6os benzines az elképzelés. Koszi elore is a valaszokat

Az XEP és XE1-es motorokat semmiképp ne vedd meg, csak a Z16XER motorost keresd.

Ebből is inkább a vége felé 2007-2008, ott már kicsi az esély a CIM modul hibára, 2004-esnél szinte biztos, hogy javítani kell vagy már volt.

Felszereltséget meg te döntsd el, hogy mi kell utólagosan elég nehéz megoldani, pl ködlámpát hasonlót.

Fedélzeti és multikormány szerintem minimum legyen bent.

Itt még annyira a rohadást nem kell nézni, persze korfüggő, ne legyen törve, ne füstöljön.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.