Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák! - Astra H


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok!

A következő problémára keresek megoldást.

Az autó 2006 1.7cdti H Astra Z17DTH motorkódú 290.000 km-el. Kb egy hónapja vacakol. hosszab állás után, (min 10-12 óra)

Az autó izzítás után indul egyből és jár úgy 8-10 mp-ig. Utána leáll és csak hosszas indítózás után indul újra. Utánna egész nap O.K. annyi hogy nem 3 fordulatra indítja a motor hanem 5-6 fordulat. A gázolajszűrőt kicseréltem hiba ugyan úgy megvan.

Hibakód pedálteszt alapján 050074 és 050056. Gyújtáson a szivattyú egyfolytában megy, azt nem tudom hogy ez korábban így volt-e. Én a nyomástartó szelepre tippelek.

Ha valakinek volt hasonló problémája akkor kérem írja meg vagy leírás alapján megoldást tud az is segítség volna.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!  1 hete lettem tulaja egy 2007-es Opel Astra H 1.9 Cdti-nek. Azzal a problémával szembesültem, hogy az ablakmosó folyadék nem jön ki az első és hátsó szélvédőnél, a lámpamosónál viszont igen. Teljesen fel van töltve téli folyadékkal, nem lehet befagyva elméletileg. A fúvókákat amennyire tudtam, kis tűvel kitisztítottam, de semmi eredmény. A szivattyú hangját füleltem, hallok valamit, bár nem tudom, hogy az nem-e az ablaktörlő lapát motorja. Szerintetek mi okozhatja? Volt már valakinek hasonló? Nagyon köszi, Szandra

Módosítva : szandrus
Link to comment
Megosztás:

2 órája, szandrus írta:

Sziasztok!  1 hete lettem tulaja egy 2007-es Opel Astra H 1.9 Cdti-nek. Azzal a problémával szembesültem, hogy az ablakmosó folyadék nem jön ki az első és hátsó szélvédőnél, a lámpamosónál viszont igen. Teljesen fel van töltve téli folyadékkal, nem lehet befagyva elméletileg. A fúvókákat amennyire tudtam, kis tűvel kitisztítottam, de semmi eredmény. A szivattyú hangját füleltem, hallok valamit, bár nem tudom, hogy az nem-e az ablaktörlő lapát motorja. Szerintetek mi okozhatja? Volt már valakinek hasonló? Nagyon köszi, Szandra

Ugyanez a hibája volt egy fb csoport tagnak, neki a hozzá tartozó biztosítékot kellett kicserélni.

Link to comment
Megosztás:

5 hours ago, szandrus said:

 az ablakmosó folyadék nem jön ki az első és hátsó szélvédőnél, a lámpamosónál viszont igen

 

3 hours ago, Astra555 said:

Ugyanez a hibája volt egy fb csoport tagnak, neki a hozzá tartozó biztosítékot kellett kicserélni.

A csomagtartó ajtaja nyílik? Az én kombimnál 1x befagyott az ablakmosó folyadék és mikor próbáltam mosni vele, kiverta a biztosítékot. Akkor a csomagartóm se nyílt, mivel közös biztosítékon vannak. Lámpamosóm nincs, nem tudom annak is uagyan az-e vagy más a biztosítéka.

Módosítva : quad405
Link to comment
Megosztás:

BC kiírta,hogy kevés az ablakmosófolyadék kb.2-3hete,töltöttem bele,a héten megint bejelzett

Alánéztem,volt egy kis folt a kocsi alatt,+ez a látvány

ilswatbwfokulqzaefa2.jpg

ox6q99d4bdvzct194y0r.jpg

Kérdés:a műanyag repedt vagy a motor és a műanyag csatlakozásnál ereszt?

Cserélhető ez a műanyag könyök?

Módosítva : csicsó
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok. Köszöntök mindenkit. Tudom nem Astra DE OPEL :)

Nem rég lett egy szép kis corsank 2008as. 1,3 cdti. Lenne néhány kérdésem.

1.A kocsiban beinditás után nem sokkal viszajelez a szervizkulcsos kisautó ikon és többségében ugy is marad. Már probóltuk kiolvastatni a hibát olcsóbb hibakód olvasókkal 3al is de egyik sem érzékelt hibát. (Mind a 2 kulcs jól müködik, a Üa szürö frissen cserélve). Ötlet hogy mi lehet a gond?

2. A fényszóró autómatikusan bekapcsól ahogy a motor elindul nappal és este is. Ezt ki lehet valahogy kapcsolni? Tudom hogy némelyik szériában van a világitás kapcsolóba autómata funkció de ebben nincs.

3. Szeretnék bele tempómatot és fedélzeti számitógépet.  Már a kapokat megvettem és beleraktam. A tempómat ha jól néztem akkor ki is van vezetékelve. Viszont a BC-el elakdtam mert a kocsiban csak TID van. de az Astrás csoportban olvastam valamit egy Veramonte nevü cuccról amive igy is kivitelezhető. Valakinak valami infó?

4. A CD30 mp3 fejegységet szeretném cserélni valami komolyabra amiben van sd kártya foglalat. Viszont ragaszkodnék a  kormánytávvezérléshez ha már van benne. Valakinek ötlet?

Ha van valaki aki Nagykörös közelében tudna segiteni azt nagyon értékelném :) Szép estét mindenkinek.

Link to comment
Megosztás:

13 órája, cimbibandi írta:

Sziasztok. Köszöntök mindenkit. Tudom nem Astra DE OPEL :)

Nem rég lett egy szép kis corsank 2008as. 1,3 cdti. Lenne néhány kérdésem.

1.A kocsiban beinditás után nem sokkal viszajelez a szervizkulcsos kisautó ikon és többségében ugy is marad. Már probóltuk kiolvastatni a hibát olcsóbb hibakód olvasókkal 3al is de egyik sem érzékelt hibát. (Mind a 2 kulcs jól müködik, a Üa szürö frissen cserélve). Ötlet hogy mi lehet a gond?

2. A fényszóró autómatikusan bekapcsól ahogy a motor elindul nappal és este is. Ezt ki lehet valahogy kapcsolni? Tudom hogy némelyik szériában van a világitás kapcsolóba autómata funkció de ebben nincs.

3. Szeretnék bele tempómatot és fedélzeti számitógépet.  Már a kapokat megvettem és beleraktam. A tempómat ha jól néztem akkor ki is van vezetékelve. Viszont a BC-el elakdtam mert a kocsiban csak TID van. de az Astrás csoportban olvastam valamit egy Veramonte nevü cuccról amive igy is kivitelezhető. Valakinak valami infó?

4. A CD30 mp3 fejegységet szeretném cserélni valami komolyabra amiben van sd kártya foglalat. Viszont ragaszkodnék a  kormánytávvezérléshez ha már van benne. Valakinek ötlet?

Ha van valaki aki Nagykörös közelében tudna segiteni azt nagyon értékelném :) Szép estét mindenkinek.

Szia!

1. Op-Com, ha ez sem segít, akkor Tech2. Legjobb volna járó motor mellett megnézni, de hibakódnak kellene lenni benne, bár mintha az EGR-re mondták volna, hogy nem mindig produkál hibakódot a kivillanó lámpa ellenére. A gond bármi lehet, van pár ezer lehetőség, biztosabbat csak kiolvasás után lehet mondani.

2. A fenti cuccokkal ezt is lehet programozni. Az automata világítás az, amikor a fényérzékelő alapján ki-bekapcsolja a világítást. Viszont az Astrában is az 5 funkció közül csak 2 vagy 3 érhető el a nem automata rendszerrel szereltekben.

3. Tempomathoz kell fék és kuplungkapcsoló is, nézd meg bent vannak-e. Ha igen, akkor onnantól csak programozás kérdése, amihez viszont lehet, hogy kell a kód is.

4. Lehet kapni átalakítókat, de az inkább a fejegységhez passzol, így tudni kell, hogy mit akarsz venni bele. Egyébként, ha csak erre van szükséged, lehet aux bemenetet csinálni gyári fejegységre is, onnantól kezdve meg egy telefon, vagy mp3 lejátszó is jó a zenéhez.

Módosítva : Astra555
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!  Lenne egy problémám, manapság arra lettem figyelmes, hogy mikor leallítom az autót és a kulcs a kezemben, valamien oknál fogva a fűtő ventilátor még sokáig megy. Van amikor kis fokozaton, van h teljesen szabálytalanul. Nagyon idegesítő, remélem tud valaki segíteni ebben. Köszönettel Didics Dènes 

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 12. 21. at 17:52, csicsó írta:

Elsö ablakmosó fúvókához hogyan lehet könnyen hozzáférni?gondolom ablaktörlölapátokat le kell szedni,a ràcsot fogja valami?

Igen,  4 v 5 patent amit érdemes előre beszerezni mert a fele el fog jó eséllyel törni:( 

Ha a rácsot elölről felhajtod meglatod. Innen kellene a patentokat is oldani. 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 2012-es 1.7dízel astrám 70.000km-rel. A problémám az, hogy néha hallok a motortérből vmi "cicergő" hangra emlékeztető hangot és eddig nem tudta megmondani senki a szakszervízban, hogy mi is lehet ez. A másik, hogy a pillanatnyi fogyasztásmérőm viszonylag elég sűrűn 10-20km ír 3literes alapjárati fogyasztást és amikor kiszállok az autóból furcsa éget szagot lehet érezni. Nagyon megköszönném, ha vki tudna segíteni. Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Z16XEP motoros 2004-es Astrám sebességváltó kihajtás szimmeringjét még az előző tulaj cseréltette 2013. októberben. Nálam is cserélték 2016. februárban, mert szivárgott az olaj a váltóból. Most ismét szivárog a váltóolaj és úgy tűnik ismét ugyanaz a móka, reggel hívom a szerelőmet.

Normális, hogy ilyen sűrűn kell ezt cserélni? A legutóbbi csere óta kb. 17e km-t futott vegyes használatban.

Lehet esetleg valami más probléma, aminek ez csak a következménye?

Tudok tenni valamit, hogy ne kelljen ezt minden évben eljátszani?

Előre is köszönöm a segítséget.

 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok nemrég vettem egy 2005 -ös z16xep motoros és l35-ös alvázú,5 gangos manuális astrát. A gépet úgy vettem hogy kuplung cserés és természetesen vezérmű csere.Nézegetem az alkatrész áruházakat de nem tudom eldönteni,hogy milyen fogszámú,átmérőjü stb. tárcsa,szerkezet kellene a vasamba.Sok helyen oda van írva,hogy xyz motor kód ig vagy tól.Egy szerelő azt mondta,hogy szét kell szedni az alkatrész beazonosításához és majd ő megrendeli. Ok mondom én de mondot 80ezret csak a kuplung szetre én meg 90ezerért kinyomóstol,vezérlésestöl nem a legolcsób alkatrészekböl összeraktam a kosarat...! Valaki meg tudja mondani alváz vagy motorszám alapján közel biztosra milyen cuccok kellenek a gépállatba? Még annyi melyik márkát ajánlanátok (kuplung,kinyomó,adóhenger,vezér és hosszbordás szíj,vízpumpa)?

Módosítva : Breeze
Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Breeze írta:

Sziasztok nemrég vettem egy 2005 -ös z16xep motoros és l35-ös alvázú,5 gangos manuális astrát. A gépet úgy vettem hogy kuplung cserés és természetesen vezérmű csere.Nézegetem az alkatrész áruházakat de nem tudom eldönteni,hogy milyen fogszámú,átmérőjü stb. tárcsa,szerkezet kellene a vasamba.Sok helyen oda van írva,hogy xyz motor kód ig vagy tól.Egy szerelő azt mondta,hogy szét kell szedni az alkatrész beazonosításához és majd ő megrendeli. Ok mondom én de mondot 80ezret csak a kuplung szetre én meg 90ezerért kinyomóstol,vezérlésestöl nem a legolcsób alkatrészekböl összeraktam a kosarat...! Valaki meg tudja mondani alváz vagy motorszám alapján közel biztosra milyen cuccok kellenek a gépállatba? Még annyi melyik márkát ajánlanátok (kuplung,kinyomó,adóhenger,vezér és hosszbordás szíj,vízpumpa)?

http://ecat24.com/opel/catalog/vinsearch

ide beírod a motor ill.az alvázszámot és mindent megtudsz az autódról.

Link to comment
Megosztás:

25 perce, csaba66 írta:

Nalam ott van az opciok kozott, igaz, eleg alul: MANUAL TRANSMISSION,5 SPEED,F23 TYPE

Ok köszi! Mindegy nálam semmi nincs ott csak annyi hogy Transmission

https://drive.google.com/file/d/0B2n9ng_QCBL9YW8yd3F2RVNIQnc/view?usp=sharing 

ÚÚÚÚÚ bocsi nem néztem át rendesen megtaláltam.

Módosítva : Breeze
Link to comment
Megosztás:

11 órája, Breeze írta:

Sziasztok nemrég vettem egy 2005 -ös z16xep motoros és l35-ös alvázú,5 gangos manuális astrát. A gépet úgy vettem hogy kuplung cserés és természetesen vezérmű csere.Nézegetem az alkatrész áruházakat de nem tudom eldönteni,hogy milyen fogszámú,átmérőjü stb. tárcsa,szerkezet kellene a vasamba.Sok helyen oda van írva,hogy xyz motor kód ig vagy tól.Egy szerelő azt mondta,hogy szét kell szedni az alkatrész beazonosításához és majd ő megrendeli. Ok mondom én de mondot 80ezret csak a kuplung szetre én meg 90ezerért kinyomóstol,vezérlésestöl nem a legolcsób alkatrészekböl összeraktam a kosarat...! Valaki meg tudja mondani alváz vagy motorszám alapján közel biztosra milyen cuccok kellenek a gépállatba? Még annyi melyik márkát ajánlanátok (kuplung,kinyomó,adóhenger,vezér és hosszbordás szíj,vízpumpa)?

Persze,mert van valamelyik nagykernél(Bárdi,Unix)45% kedvezménye,a 80 ezres kuplungszettet kapja kb.45 ezerért,neked meg adja 80k-ért...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.