Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák! - Astra H


forumadmin

Recommended Posts

Cserenkov, Astra555

Milyen fejegység és kijelző van az autótokba? Gyárilag volt ezzel szerelve vagy utólag tetettétek be?

Jó lenne egy ilyen....

Nekem DVD 90 NAVI van benne és a színes kijelző. Bár a myopelservice.com adatai alapján CD70 volt benne amikor lejött a szalagról.:-)

Nem egy olcsó mulatság, ráadásul vételkor oda kell figyelni, mert ezek egy egységet képeznek (fej+kijelző) és kiszerelés előtt el kell választani őket. Ha ezt nem tették meg, akkor sokba fog kerülni, hogy másik fejjel, vagy kijelzővel működjenek, ezért érdemes együtt venni a kettőt. Nézz szét a neten, elég széles az árskálájuk.

Ja, ha regisztráltok a myopelservice.com oldalon akkor plusz infókat kaphattok az autótokról. Például, hogy milyen felszereltsséggel jött ki, mi a színkódja. Bár az én esetemben nem teljesen pontosak.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is. Pár hete "szereztem" magamnak lemezt. Amit kaptam az autóhoz, már az is ilyen "szerzős" volt, mert nem gyári lemez volt, hanem egy írható cd-re volt kiírva. De az olyan régi volt, hogy pl az M6-os nem is volt rajta...

Utánanéztem mennyibe kerülne hivatalosan. Csak a Magyarországot is tartalmazó kelet-európai lemez lett volna valami 30.000-40.000Ft. :o

Most még gondolkozom a hang és a menü magyarításán, mert azt is hirdetik sok helyen ügyes emberek pár ezerért. Bár ezt lehet hogy hagyom, mert azt hogy forduljak jobbra/balra azt angolul is megértem és a menüvel is elboldogulok.

Szerintem a navigáció nyelve a letöltött nyelvtől függ, nem? Tehát le kell tölteni a magyar nyelvű hangot a térképpel együtt és úgy kiírni, nem?

Ezen elgondolkodtam, legközelebb utána nézek jobban. Mondjuk nekem az angol nem okoz nehézséget szerencsére. Tavaly (2011) decemberében próbáltam Bécsben a navit és teljesen pontos volt, de itthon sem tévedtem el vele sosem.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a navigáció nyelve a letöltött nyelvtől függ, nem? Tehát le kell tölteni a magyar nyelvű hangot a térképpel együtt és úgy kiírni, nem?

sajna nem így működik

vannak emberkék akik foglalkoznak magyarítással olyan 15-20eft ,de csak a navi lesz magyar ...

Link to comment
Megosztás:

Felnyitod a motorháztetőt, és a ha a lámpatestet jól megnézed belülről, akkor látsz egy "gumiharangot" ami nagyjából tenyérméretű. Azt leszeded, és majd amikor kiszáradt, akkor visszahelyezed.

Magától nem fog kiszáradni, de ha mész vele egy darabig világítással, akkor könnyedén kiszárad.

szerk.: Amit előttem írt a cartárs az is életképes.

Hát nálam a világítással csak növekszik a pára, mert a bejutott víz alapból a búra alján cseppekben látható, de hosszabb világítás után a fél búra "ködbe" borul. Ha lekapcsolom a lámpát akkor ugye hűl és szépen visszacsapódik a búra aljára. Szóval ez egy szép körforgás amíg ki nem bontom és ki nem szárad. A gumiharangot megnéztem mosás után is rögtön nem-e az mozdult el, de az a helyén volt rendesen. Csak akkor hol jutott be a víz, ha minden a helyén?

Ha nem lesznek ilyen csapadékos napok kipróbálom a gumiharang levételét.

Link to comment
Megosztás:

Cserenkov, Astra555

Milyen fejegység és kijelző van az autótokba? Gyárilag volt ezzel szerelve vagy utólag tetettétek be?

Jó lenne egy ilyen....

Az enyémben CD70NAVI van gyárilag és gyárilag színes kijelzővel (CID).

A magyarítással kapcsolatban: én olyan hirdetést is láttam képekkel illusztrálva, hogy nem csak a navigáció lesz magyar nyelvű, hanem a teljes menü, tehát a BC része is meg minden...

Link to comment
Megosztás:

Helló mindenkinek!

Ha valaki tud segítsen.

Vettem egy 2006-os astra h-t.Az a problémám hogy amikor fékezek súrlódó hangot hallok jobb hátulról,már enyhe pedálnyomáskor is.Dobfékes hátul.

A másik:kiengedem a kéziféket de nem old ki,csak ha kis gázzal elindulok.

A kettőnek van köze egymáshoz szerintetek?

A válaszokat előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Helló mindenkinek!

Ha valaki tud segítsen.

Vettem egy 2006-os astra h-t.Az a problémám hogy amikor fékezek súrlódó hangot hallok jobb hátulról,már enyhe pedálnyomáskor is.Dobfékes hátul.

A másik:kiengedem a kéziféket de nem old ki,csak ha kis gázzal elindulok.

A kettőnek van köze egymáshoz szerintetek?

A válaszokat előre is köszönöm.

Hali! Gab93 cartársnak van igaza...1 hónapja szintén ez miatt mentem be a szervizbe, gondoltam elkopott a betét hátul. Nekem is szintén dobfék van hátul. Ugyan azzal fogadtak, hogy lehetetlen, hogy ilyen hamar elkopjon a betét, de én mindezek ellenére vettem fékbetétet. A szerelő szétszedte, és közölte, hogy ennek semmi baja, felesleges cserélni, de ha akarom, kicseréli. Mivel bőven megvolt az 5mm ferodol réteg, nem cseréltettem ki. Viszont ha már szét volt szedve, kipucoltattam. De feleslegesen. 2 napja újra előjött a hang, de már nem foglalkozom vele, tudom, hogy nem a kopottság miatt. Érdemes kipucolni, és ellenőrizni, hogy a dugattyúk rendben vannak, és mennyi a kopó réteg vastagsága. Ha nincs értelme kicserélni a betétet, akkor marad az időközönkénti pucolás....amúgy nyáron nem volt nekem se ez a hang folyamatosan, csak elindulás után pár fékezésnél. Most télen szinte mindig hallottam, meg hát most megint....:(

Link to comment
Megosztás:

Segítséget szeretnék kérni.Astra F 2008 70 kw,Z17DTH (Isuzu motor) "Izzitási idő hibás" hibaüzenetet ad.Az izzítógyertyák le lettek ellenőrízve,jók.A gyertyáknál a kontakt megfelelő.Mi lehet a gond? A hiba nem állandóan inkább időközönként jön elő.Törlés után van úgy,hogy akár egy napig is jó.

Link to comment
Megosztás:

Segítséget szeretnék kérni.Astra F 2008 70 kw,Z17DTH (Isuzu motor) "Izzitási idő hibás" hibaüzenetet ad.Az izzítógyertyák le lettek ellenőrízve,jók.A gyertyáknál a kontakt megfelelő.Mi lehet a gond? A hiba nem állandóan inkább időközönként jön elő.Törlés után van úgy,hogy akár egy napig is jó.

Astra F? 2008? 70kw? Z17DTH? mi??? Itt nagyon kavarsz valamit! Világít a kulcsos autó? Csak hidegen, és ahogy melegszik, akkor elalszik? Áram megy a gyertyákhoz izzításkor? Relé, biztosítékok rendben?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ha valaki tud segítsen.

2007-es 1,9 CDTI 150LE, ha fordulatszám 3000 felé megy utána elszáll a fogyasztásom. Állóhelyzetben alapjáraton 5-6L mutat és menetközben ha már nem hajtom csak a normális 90Km/h 2-3000 között tartom a fordulatot 10-12 L mutat a BC.

Egy idő után (mondjuk másnapra) visszaáll és ha csak 2-3000-es fordulat között használom, akkor alapjáraton 1,0 L, 90Km/h-nál 5-6L a fogyasztás.

A válaszokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ha valaki tud segítsen.

2007-es 1,9 CDTI 150LE, ha fordulatszám 3000 felé megy utána elszáll a fogyasztásom. Állóhelyzetben alapjáraton 5-6L mutat és menetközben ha már nem hajtom csak a normális 90Km/h 2-3000 között tartom a fordulatot 10-12 L mutat a BC.

Egy idő után (mondjuk másnapra) visszaáll és ha csak 2-3000-es fordulat között használom, akkor alapjáraton 1,0 L, 90Km/h-nál 5-6L a fogyasztás.

A válaszokat előre is köszönöm!

Szia!

Egyébként olyan arányban fogy a gázolaj a műszerfalon lévő óra szerint is? Mert 10-12 l majdnem negyed tanknyi, tehát már 20 km megtétele után is észrevehető mértékű a fogyasztás.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Egyébként olyan arányban fogy a gázolaj a műszerfalon lévő óra szerint is? Mert 10-12 l majdnem negyed tanknyi, tehát már 20 km megtétele után is észrevehető mértékű a fogyasztás.

Igen, a gázolaj fogyást jól mutatja a BC, a műszerfalon lévő órán is ezt tükrözi. A BC2-t minden tankolásnál visszaállítom nullára, eddig mindig annyit tudtam beletankolni mint amennyi fogyasztást a BC2 visszaállítás előtt mutatott!

Link to comment
Megosztás:

Igen, a gázolaj fogyást jól mutatja a BC, a műszerfalon lévő órán is ezt tükrözi. A BC2-t minden tankolásnál visszaállítom nullára, eddig mindig annyit tudtam beletankolni mint amennyi fogyasztást a BC2 visszaállítás előtt mutatott!

Akkor ott valami tényleg nem kerek. Valamelyik ikon jelez ilyenkor (kulcsos-autó, motor)? Hibakódot próbáltál már kiolvasni belőle?

Link to comment
Megosztás:

Nem jelez semmi, Hibakódot is olvastak már, de semmi.

Amikor ezt csinálja, akkor kellene házilag hibakódot olvasni. Fék+gázpedál lenyom, majd gyújtás ráad. Ezt követően a km számlálóban kiír egy 6 jegyű számot, ha van hiba.

DPF (részecskeszűrő) van benne? Regenerált már? Többletfogyasztás olyankor szokott előfordulni, amíg a folyamat végbe nem megy. Esetleg lambdaszonda hiba, több ötletem jelenleg nincs.

Link to comment
Megosztás:

Ez tipikus DPF regenerálási folyamat. Ha ilyenkor, a befejezés előtt leállítod, akkor a következő indulás után, amikor a körülmények megfelelőek, megpróbálja újból végigcsinálni. Egyébként 10-20 km alatt végez, és visszaáll a normális fogyasztás. Átlagban 700-900 km-enként regenerál.

Link to comment
Megosztás:

A generátorom csapágyas lett. Eszméletlen hangja van. Így ma arra jutottam, hogy ki cserélem a csapágyakat, de megakadtam. Valami iszonyat spéci szerzám kell, hogy a görgőt leszedjem a tengelyről. Így hétvégére autó nélkül maradtam. Már nem volt kedvem összerakni, majd hétfőn megint szét, utána meg újra össze...Bár, annyira nem vészes kiszedni, mint az alfamból volt:D.

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlök Mindenkit!

A két első ülést szeretném kiszerelni az autóból, mert a felrakott üléshuzatot nem tudom megfelelően rögzíteni, (már egy éve). Mindíg összegyűrődik.

Aki már csinált ilyet, (ülés kiszerelést) kérem, hogy írja meg nekem, mert nem szeretnék semmi bajt csinálni magamnak.

Különösen arra lennék kíváncsi, hogy az akkusarut le kell-e kötni, vagy az ülés légzsákokkal, csatlakozóikkal kell-e valamit csinálni?

Az ülést ki tudom csavarozni.

Köszönettel:benkoa

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.