Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok!

Most vettem egy 2005-ös H Astrát, amit már most imádok! 1.9 CDTi, 88kW-os változat. 

Keresek hozzá felnit és nyárigumit. Van kiszemeltem, mégpedig Ronal R47-esek http://www.rimstyle.com/alloywheels/wheel/?wheel=ronal_r47_gmpo&colour=

Specifikáció: 8 x 17 ET 35

Hozzávaló nyárigumiból 215/55/R17-et néztem. Szerintetek elfér alatta, jó választás? Esetleg 45-ös, vagy 50-es jobb lenne? A kényelmes vezetés a fontosabb számomra. 215 elég széles 8-as felnihez? Inkább 225?

 

Köszönöm a válaszokat előre is!

Link to comment
Megosztás:

11 órája, menthix írta:

Sziasztok!

Most vettem egy 2005-ös H Astrát, amit már most imádok! 1.9 CDTi, 88kW-os változat. 

Keresek hozzá felnit és nyárigumit. Van kiszemeltem, mégpedig Ronal R47-esek http://www.rimstyle.com/alloywheels/wheel/?wheel=ronal_r47_gmpo&colour=

Specifikáció: 8 x 17 ET 35

Hozzávaló nyárigumiból 215/55/R17-et néztem. Szerintetek elfér alatta, jó választás? Esetleg 45-ös, vagy 50-es jobb lenne? A kényelmes vezetés a fontosabb számomra. 215 elég széles 8-as felnihez? Inkább 225?

 

Köszönöm a válaszokat előre is!

Szia!

Elfér rajta a 225 is.

A gyári méretek: 215/45 R17 vagy 225/45 R17. Ezektől el lehet térni, de csak korlátozottan. A 215/55 R17 viszont nem lesz jó. Találsz váltóméret kalkulátort, ott meg tudod nézni, hogy mi a határ.

Link to comment
Megosztás:

4 órája, Astra555 írta:

Szia!

Elfér rajta a 225 is.

A gyári méretek: 215/45 R17 vagy 225/45 R17. Ezektől el lehet térni, de csak korlátozottan. A 215/55 R17 viszont nem lesz jó. Találsz váltóméret kalkulátort, ott meg tudod nézni, hogy mi a határ.

Értem. 

Megvan a kalkulátor, hasznos! 45-öst nem igazán akarok, mert sokaktól hallottam, hogy ezzel már minden úthibát érez az ember. Kalkulátor szerint, ha 50-es gumikat rakok alá, akkor az átmérőkülönbség 3%, 21mm. Ez még beleférne?

És akkor a 8-as felniszélesség se probléma?

Köszi

Módosítva : menthix
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

 

Ismét vettem egy garnitúra felnit és ezzel kapcsolatban lenne megint kérdésem.

Egy A Zafiráról vettem gyári Opel felnit, aminek a mérete 5/110/65 15x6,5 ET43

Az én Astrám felni mérete 5/110/65 15x6,5 ET35

Nem igazán értek hozzá, a múltkori kérdésem válaszaiból kiindulva 8 mm beljebb lesz a kerék, de a srác, akitől veszem azt mondja,  sem tehermentesítő, sem alufelnihez csavar(külön) nem kell, mivel ez gyári felni.

Tényleg így van, mivel készüljek, hogy ne a gumisnál érjen meglepetés?

Jó ez a gyári felni nekem?

 

Előre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Ha a felni valóban eredeti Opel (benne a GM jelölés), akkor tényleg nem kell sem tehermentesítő (ami igazából központosító) gyűrű, sem másik csavar. Ha jól emlékszem más is használ H Astrán G Astra felnit, tehát el is fog férni (saját vélemény: furcsa kinézete lesz az autó oldalképének, a 8 mm már elég jól látszik).

Link to comment
Megosztás:

20 órája, menthix írta:

Értem. 

Megvan a kalkulátor, hasznos! 45-öst nem igazán akarok, mert sokaktól hallottam, hogy ezzel már minden úthibát érez az ember. Kalkulátor szerint, ha 50-es gumikat rakok alá, akkor az átmérőkülönbség 3%, 21mm. Ez még beleférne?

És akkor a 8-as felniszélesség se probléma?

Köszi

8-as felniszélességre akkor már inkább a 225 kéne nem? A 215 kicsit már keskeny oda sztem, bár talán még épp rámegy a neten talált táblázatok szerint (215 a minimum amit írnak 8-hoz itt pl), de inkább kérdezz meg egy gumist. 215/50-el (vagy nem tudom most mit néztél, de 225/50-el meg főleg) nagyobb átmérőjű lesz a kereked mint a gyári méretekkel, nemtom 8-as felniszélességgel hogy fér az el, de talán még belefér. Én ezektől függetlenül a gyári méretű 225/45-öt raknám. Nekem is az van nyárinak, igaz gyári H Astra felnin, ami asszem csak 7 széles, az nekem teljesen kellemes. Jó, picit jobban ráz mint a téli 205/55/16 szintén gyári alufelnivel, de egyáltalán nem vészes, teljesen használható még itt Pesten is.

Link to comment
Megosztás:

21 órája, menthix írta:

Értem. 

Megvan a kalkulátor, hasznos! 45-öst nem igazán akarok, mert sokaktól hallottam, hogy ezzel már minden úthibát érez az ember. Kalkulátor szerint, ha 50-es gumikat rakok alá, akkor az átmérőkülönbség 3%, 21mm. Ez még beleférne?

És akkor a 8-as felniszélesség se probléma?

Köszi

Gumi tekintetében a 215/50 még belefér. Azzal viszont számolj, hogy a 215/45 az általános méret, lehet, hogy a 215/50 picit drágább lesz. Egyébként a két abroncs között szerintem nincs akkora falmagasság különbség, hogy az egyikkel megérzi az úthibát az autó, a másikkal meg már nem.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a válaszokat, uraim!

Az 50-es méretet egyfajta középútnak gondoltam a két "nagy" méret, 55 és 45 között. 

Hallottam olyat is, hogy elől 215, hátul 225. Erről mi a véleményetek? Bár én inkább az egyenlő méretek mellett vagyok.

Azért megnyugtattatok, hogy nem kell a 45-östől sem félni. Meglátom majd mit ajánl rá a gumis.

Link to comment
Megosztás:

10 órája, menthix írta:

Köszönöm a válaszokat, uraim!

Az 50-es méretet egyfajta középútnak gondoltam a két "nagy" méret, 55 és 45 között. 

Hallottam olyat is, hogy elől 215, hátul 225. Erről mi a véleményetek? Bár én inkább az egyenlő méretek mellett vagyok.

Azért megnyugtattatok, hogy nem kell a 45-östől sem félni. Meglátom majd mit ajánl rá a gumis.

Elvileg lehetséges, de akkor nem tudod cserélgetni majd az elsőket a hátsókkal, már ha szoktál szezononként ilyet. Sztem nincs sok előnye amúgy sem, szal én is inkább az egyformára szavaznék.

Link to comment
Megosztás:

11 órája, menthix írta:

Azért megnyugtattatok, hogy nem kell a 45-östől sem félni. Meglátom majd mit ajánl rá a gumis.

Érezhetően jobban ráz a 17-es egy 15-öshöz képest, de azért nem vészes. Van aki a 18", 19"-os felnit is fölteszi a H Astrára /35-ös gumival a jó magyar utakra. :D

Link to comment
Megosztás:

4 hours ago, Cserenkov said:

Érezhetően jobban ráz a 17-es egy 15-öshöz képest, de azért nem vészes. Van aki a 18", 19"-os felnit is fölteszi a H Astrára /35-ös gumival a jó magyar utakra. :D

Minek egyaltalan gumi? :) Fel kell rakni egy 22-es felnit gumi nelkul; draga is, raz is, es teljesen egyedi :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On ‎2016‎.‎02‎.‎21‎. at 0:05, menthix írta:

Köszönöm a válaszokat, uraim!

Az 50-es méretet egyfajta középútnak gondoltam a két "nagy" méret, 55 és 45 között. 

Hallottam olyat is, hogy elől 215, hátul 225. Erről mi a véleményetek? Bár én inkább az egyenlő méretek mellett vagyok.

Azért megnyugtattatok, hogy nem kell a 45-östől sem félni. Meglátom majd mit ajánl rá a gumis.

Két abroncs cseréje
A hatósági előírások szerint az autó négy abroncsának egyforma méretűnek, szerkezetűnek kell lennie, azonban a mintázatnak csak tengelyenként kell megegyeznie, tehát az első és hátsó kerekek mintázata eltérhet. Az azonos méret alól kivételt képeznek azok az autók (elsősorban nagyobb teljesítményű luxus és sportautók) melyeket eltérő első és hátsó abroncsmérettel homologizáltak.
 

 

Erre azért figyelj. Nehogy a rendőr tartson helyszíni oktatást.

Link to comment
Megosztás:

21 órája, csaba66 írta:

Minek egyaltalan gumi? :) Fel kell rakni egy 22-es felnit gumi nelkul; draga is, raz is, es teljesen egyedi :)

Nem tudom, nem magamra céloztam. A 17-es (ami az esetemben nem utólagos szerzemény, ezzel jött ki a kocsi a gyárból, utólag nem törtem volna magamat érte, de ha már rajta volt, nem dobtam ki) az a legnagyobb méret, véleményem szerint, ami még nem megy a használhatóság rovására.

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 02. 23. at 13:51, Szabi1.6 írta:

Két abroncs cseréje
A hatósági előírások szerint az autó négy abroncsának egyforma méretűnek, szerkezetűnek kell lennie, azonban a mintázatnak csak tengelyenként kell megegyeznie, tehát az első és hátsó kerekek mintázata eltérhet. Az azonos méret alól kivételt képeznek azok az autók (elsősorban nagyobb teljesítményű luxus és sportautók) melyeket eltérő első és hátsó abroncsmérettel homologizáltak.

Erre azért figyelj. Nehogy a rendőr tartson helyszíni oktatást.

Valójában a 215/45 R17 és a 225/45 R17 gyári méret. Az előírás pedig nem az autóra, hanem a tengelyekre külön-külön vonatkozik.

Link to comment
Megosztás:

26 perce, kosazolika írta:

Személyesen nem ismerem ezt a gumit annyit tudok, hogy régen Magyar gyártmány volt, utána átvettem a Michelin, most ők gyártják Taurus néven.

Amolyan leányvállalat, minőségben gondolom (sőt biztos) sok köze nincs az Michelin-ekhez.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

In case valakit érdekel, felraktam ma a nyári papperokat és lemértem a téli/nyári kerekeimet súlyra:

Téli: 205/55R16 Hankook Winterhawk gumi gyári alufelnin (asszem 7 széles tán, ilyen): 19.2 kg

Nyári: 225/45R17 Michelin Primacy 3 szintén gyári alufelnin (ez talán 7.5 széles, ilyen): 19.8 kg

Link to comment
Megosztás:

15 órája, telo írta:

In case valakit érdekel, felraktam ma a nyári papperokat és lemértem a téli/nyári kerekeimet súlyra:

Téli: 205/55R16 Hankook Winterhawk gumi gyári alufelnin (asszem 7 széles tán, ilyen): 19.2 kg

Nyári: 225/45R17 Michelin Primacy 3 szintén gyári alufelnin (ez talán 7.5 széles, ilyen): 19.8 kg

Vajon egy lemezfelnis 15-ös kerék mennyivel könyebb ezekhez képest? Saccra szerintem legfeljebb 1-2 kiló lehet, mert megemelve nem érzek lényegi különbséget.

Szintén most cseréltem át tagnap a nyári kerekeket. Már el is felejtettem, hogy a 17"-os kerekek ennyire ráznak. Pedig még csak a sport mód se volt bekapcsolva... Aki 18 meg 19"-ost rak fel, az mazohista! :D

1934144_10209026100798620_36482053979287

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Cserenkov írta:

Vajon egy lemezfelnis 15-ös kerék mennyivel könyebb ezekhez képest? Saccra szerintem legfeljebb 1-2 kiló lehet, mert megemelve nem érzek lényegi különbséget.

Sztem is kb 1-1.5 kg lehet a különbség. Neked 15-ös a télid nem? Tudom kicsit perverz a kérés, de mérd már le, engem érdekelne... :)

Neked az IDS futóművednél mennyi a különbség a sport és a normál mód között rugózás keménységben? Nekem nincs IDS-em, bocs ha hülyeséget kérdeztem.

Link to comment
Megosztás:

22 perce, telo írta:

Sztem is kb 1-1.5 kg lehet a különbség. Neked 15-ös a télid nem? Tudom kicsit perverz a kérés, de mérd már le, engem érdekelne... :)

Neked az IDS futóművednél mennyi a különbség a sport és a normál mód között rugózás keménységben? Nekem nincs IDS-em, bocs ha hülyeséget kérdeztem.

Igen, ez a téli még tegnap előttről:

1914325_10209015685458243_37814348540868

Le akarom mérni mindenképp. Ha nem felejtem el, hétvégén lesz rá alkalmam. Érdekel engen is. Még le is kell mosnom, mert egyelőre csakbegurítottam őkat a garázsba.

Sport módban keményebb, jobban ráz. Nem ég és föld a különbség, de azért határozottan észrevehető.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.