Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Optikai tuning


uhuhu

Recommended Posts

Ami legjobban el van rontva az maga a fotó.Vagy ennyire béna a fotós,vagy méretezési probléma lehet.Plusz a kerekek méretezése sem sikerült igazán.Azért normális kerékkel nem rossz cucc az. :D

http://kepfeltoltes.hu/thumb/110526/f1_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/thumb/110526/f2_www...ltoltes.hu_.jpg

http://www.cardomain.com/ride/544454/1992-opel-astra/page-2

Itt jobban látható :D

Módosítva : coupe
képpel nem idézünk
Link to comment
Megosztás:

Maximálian egyetértek....

Leültetném én is csak már a 40mm-es rugóktól is néha majd kiesem a kocsiból...

Ebben tuti hogy airride és rövidített teló van.A belseje és a sárvédő szélesítése és a kerék méretezése10 pontos,de a karosszérián még túl sok a "sallang" az irányzathoz képest. :D

Ugyanez az ültetés készül nekem is,csak nálam a koptató már le fog érni teljesen a földre. :D

Link to comment
Megosztás:

Ebben tuti hogy airride és rövidített teló van.A belseje és a sárvédő szélesítése és a kerék méretezése10 pontos,de a karosszérián még túl sok a "sallang" az irányzathoz képest. :)

Ugyanez az ültetés készül nekem is,csak nálam a koptató már le fog érni teljesen a földre. :D

Szerintem ez így hibátlan... ha le lenne vakarva róla minden akkor túl homogén lenne nekem.

Kinek ez kinek az tetszik :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez így hibátlan... ha le lenne vakarva róla minden akkor túl homogén lenne nekem.

Kinek ez kinek az tetszik :D

Na azért nem mindent.Első rendszám helyét feltölteni kisimítani.oldalindex csere sötétítettre,díszcsík le,tetőantenna le,hátsó rendszám helyét lekicsinyíteni B-s rendszámra és kész. :D

Link to comment
Megosztás:

Én azt nem értem, hogy a kerék hogyhogy nem korholja a sárvédőket???

Annyira közelnek látszik.... :)

pl, mert menet közben felemelkedik egy kicsit :D Ez a stílus nekem is bejön, ezért is adtam el a hátsó toldatot, amit nem tettem fel (szerencsére). De hiába tetszik, mert használni is szeretném az autót (néha 4 személlyel is) és a magyar utak erre nem alkalmasak. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Hali!

Nem tud nekem valaki segíteni abban,hogy szerezzek egy f astra Gsi csomitartó szárnyat normális áron?Amit eddig találtam arról mindíg lecsúsztam,amiket meg neten lehet rendelni azok komoly áron vannak és sztem utángyártottak.Ha valaki valamit tud,kérem jelezze.Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

A következő kérdéssel fordulok hozzátok. Összetört a gyári fényszóróm (F Astra), úgyhogy vennem kell újat. Megláttam neten ezeket az Angel Eyes lámpákat. Nekem tetszene. Van róla tapasztalatotok? Én azt hallottam, hogy a projektoros tompított nagyon szarul világít benne. Ez igaz, vagy csak szarul volt beállítva a srácnak?

Link to comment
Megosztás:

A következő kérdéssel fordulok hozzátok. Összetört a gyári fényszóróm (F Astra), úgyhogy vennem kell újat. Megláttam neten ezeket az Angel Eyes lámpákat. Nekem tetszene. Van róla tapasztalatotok? Én azt hallottam, hogy a projektoros tompított nagyon szarul világít benne. Ez igaz, vagy csak szarul volt beállítva a srácnak?

Menj be az Astra F, GyIK nevezetű topicba, ott találsz leírást az Angel lámpákról. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A következő kérdéssel fordulok hozzátok. Összetört a gyári fényszóróm (F Astra), úgyhogy vennem kell újat. Megláttam neten ezeket az Angel Eyes lámpákat. Nekem tetszene. Van róla tapasztalatotok? Én azt hallottam, hogy a projektoros tompított nagyon szarul világít benne. Ez igaz, vagy csak szarul volt beállítva a srácnak?

Már nem először írom le, hogy bizony az angel eyes lámpa képességei elég gyengék. Egyrészt nem lehet beállítani rendesen, precízen, másrészt a fényereje is gyatra. A gyári fényszóró sokkal jobban világít.

Nekem volt, 2-3 éve tavasszal vettem, és még azév őszén el is adtam és gyári Valeo-ra cseréltem. Azóta nem is vágyom az angel exes-ra. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.