Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na megint egy hibakód! :blush:

73as.Légtömegmérő fesz.kicsi. :D Kb.egy másodpercre villant ki a mocilámpa és el is aludt utánna.

Miután hazaértem megnéztem hogy tárolta e.Hát tárolta de semmi jelét nem veszem észre hogy kínja lenne.

Tipp vkinek?

A múltkori megoldódott egész könnyen,vezeték szakadás volt ahogy sejtették itt jópáran!

Köszönet érte! ;)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy ma bővült kicsit a munkaköri leírásom. :D

Főnököm reggel kivitt a racsingos műhelyükbe, hogy nézzek már rá az új EVO9-re mert egyik villanyász sem

tudja megmondani, miért nem működik a hátsó osztómű vezérlése rendesen. Gondoltam, miért ne, legalább

végignyálazom a mitsukat a műhelyben. :lol: Nos, többszöri nekifutásra sikerült este fél7re működőképessé

varázsolnom a rendszert, úgyhogy a főnök közölte, szeretném megcsinálni a komlett villanyász átalakítását

az autónak (most készül el N-es autónak rali 1-be). Szal kapásból én lettem a csapat villanyásza. ;)

Az autó, amin dolgozunk:

mitsu1.jpg

Ez pedig a főnököm új pályaautója lesz a bömös helyett:

(A teljes kaszni csővázas és kevlár borítású, ki kell majd súlyozni, hogy elérje a minimumot, az 1100kg-ot. :lol: )

mitsu2.jpg

Jah, és hab volt a tortán, hogy reggel az új M5 bömössel vitt ki a műhelybe, megmutatta, mit tud a kicsike. :lol:

Hát nagy mosoly volt a pofámon, mire a műhelyhez értünk. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.