Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

SárgaZoli jól néz ki az az első lökős, meg ettől az egész autó. Bárcsak találnék egy képet arról hogy nézett ki anno 2005-ben, pl Fóton. Mindig is sárga lökősökkel tetszett. Hátsó mikor lesz meg? :unsure:

dnám el a bőr üléseket.

Háát nem vok nagyon képben autó ügyben, de képek terén talán.. elöszedtem a dvd-t, és felraktam a nagyját ami volt nekem...

Nézz szét köztük :rolleyes:

Van még pár darabb,másoktol, de azokon nem nagyon láttam sárga kadettot.. no meg már hulla is vok.. :mellow: megyek beesni az ágyba..

Majd még rakok fel más nosztalgia képeket is.. (asszem lenniük kell.. ) :D nah jóccakát..

Link to comment
Megosztás:

hmmm ha összevetem mennyit költöttünk anno az 1.4-re (amikor napi használatban volt és rengeteget használtuk) akkor a számok nem ezt mondják....és még ugy is, hogy nekem a többiekhez mérve alig kellett rá költeni :rolleyes:

az, hogy egyesek 1 milliót (vagy többet) akarnak egy 4 éves autóért mert vissza akarják kapni a pénzüket amit a fényezésbe, felnibe, meg kék neonba öltek az nem értéktartás, hanem butaság :mellow:

én nem...de mi alapvetően nagyon másként látjuk a világot ezt már észrevettem :unsure:

Nem baj, ha másként látjuk :D...

de az 1.4-et is 11 évesen vetted?

Mert én meg úgy találtam, hogy vétel után három hónapon keresztül kéthetente mentem szervízbe, megcsináltatni az olyan dolgokat, amit az előző tulaj elhanyagolt... majd onnantól hosszan nem volt komoly problémám... pedig én elég sok km-t összejártam az autóval... mi annó az 1.6 A vectrára többet költöttünk... nagyságrendileg a bátyám a Németországból hozott tip-top akkor 7 éves X20XEV omegájára is költött annyit, mint én... igaz, ő is csak vétel után, mostanában már két éve feléje se néz a szervíznek, csak olaj meg társai ügyében...

Értéktartás szempontjából nem arra gondoltam, hogy sok az 1.1M-s gsi a használtautón, mert lefényzték, hanem arra, hogy 800ért egy normálisat még mindig el lehet adni, nem is kell, hogy hibátlan legyen, nem kell bele ötszázezres hifi sem.

Link to comment
Megosztás:

Értéktartás szempontjából nem arra gondoltam, hogy sok az 1.1M-s gsi a használtautón, mert lefényzték, hanem arra, hogy 800ért egy normálisat még mindig el lehet adni, nem is kell, hogy hibátlan legyen, nem kell bele ötszázezres hifi sem.

ebben sajnos nem vagyok annyira biztos, hogy 8K-ért elvinnének egy gsi-t...hacsak nincs rajta valami nagyon extra (fény, komoly zene, stb)

Link to comment
Megosztás:

Na ez lett volna az én kérdésem is. De megvan a válasz: nem

Nekem ez jött ki:

A regisztrációs adó

arányosított összege

kerekítve

504570

Itt számoltam ki: http://www.euvonal.hu/

98-ban helyeztem forgalomba, 6-8 környezetvédelmi kategóriába soroltam.

Utána kellene kérdezni KPM-nél, hogy mi az, ami mennyi.....

Aztán pedig bemenni egy nagyobb stílű használtautó ker.be ish, és az ott kapott infókat összehasonlítani..............

Esetleg többe is, aztán a végére csak kijönne egy igazságos döntetlen..

Link to comment
Megosztás:

Mennyi az annyi Redi?

Nekem most 11 lityó... elöző mérésnél vót egy kis 35km-es dunakeszi 2/a is benne de 9.6 -re gyütt ki...

...csökkent picit... még ugy is hogy m3-nál befele(ahol mérni szoktak ;)) megvót a cváj hundred ;)

bár ezek ugye nem friss adatok... az elmult 2 hétben közel állok a 0-hoz mer áll az auto :D :mellow: :rolleyes:

azt hiszem ezt a lehető legrosszabb embernek mondod :unsure: :D :lol: :lol:
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.